امریکا وحشیانه سیستم مراقبت های بهداشتی در یکی از وحشتناک آمار

حدود هشت میلیون نفر در آمریکا را آغاز کرده اند یک کمپین crowdfunding برای کمک به پرداخت هزینه برای خود یا یکی از اعضای خانواده خود را در هزینه های بهداشت و درمان, بر اساس یک نظرسنجی منتشر شد چهارشنبه.

این نظرسنجی که انجام شد توسط ملی نظر مرکز تحقیقات (NORC) در دانشگاه شیکاگو نیز در بر داشت که در علاوه بر این به میلیون ها نفر که راه اندازی کرده اند crowdfunding تلاش برای خود یا یکی از اعضای خانواده خود را حداقل 12 میلیون بیشتر آمریکایی ها را آغاز کرده اند crowdfunding تلاش برای شخص دیگری.

پنجاه میلیون آمریکایی را اهدا به چنین اعانه این بررسی نشان داد.

“همانطور که سالانه از جیب هزینه ادامه به افزایش بیشتر آمریکایی ها در تلاش برای پرداخت صورتحساب های پزشکی خود را و میلیون ها نفر در حال تبدیل شدن به شبکه های اجتماعی و سایت های crowdfunding به صندوق درمان های پزشکی و پرداخت صورتحساب های پزشکی” Mollie Hertel ارشد تحقیقات دانشمند در NORC در بیانیه ای گفت:. “اگر چه حدود یک چهارم از آمریکایی ها گزارش داشتن حمایت و یا اهدا به یک کمپین این سهم به احتمال زیاد به افزایش در مواجهه با افزایش حق بیمه و خارج از جیب هزینه ها.”

سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.), یک سال 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری توییتی در پاسخ به این نظرسنجی که “هیچ کس نباید به التماس برای پول به دست آوردن مراقبت های بهداشتی باید آنها را در ثروتمندترین کشور روی زمین است.”

“به اندازه کافی به اندازه کافی است” ساندرز نوشت. “مدیکر برای همه در حال حاضر است.”

این بررسی نشان داد که 60 درصد از آمریکایی ها بر این باورند که دولت—و نه سازمان های خیریه و اعضای خانواده و یا دوستان—یک “معامله بزرگ یا تعداد زیادی از مسئولیت” به ارائه “کمک کند که مراقبت های پزشکی غیرقابل تحمل است.”

“من به فرض که اکثر مبارزات crowdfunding شکست ایم” تک پرداخت کننده مدافع تیم فاوست. “بنابراین در اینجا آینده از آمریکا بهداشت و درمان: هزینه های حفظ و بالا رفتن; نگه داشتن آنها را تحت فشار قرار دادند که بر روی بیماران توسط بیمه; آیا شما غرق در بدهی های پزشکی یک تابع از شانس محبوبیت و چقدر همدردی شما می توانید گارنر.”

او به عنوان معرفی خانه نسخه از مدیکر برای همه عمل 2019 در بهمن ماه سال گذشته تشکر. Pramila Jayapal (D-شستشو.) اظهار تاسف کرد که “GoFundMe در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین برنامه های بیمه در کشور است.”

“آن پایین می آید به یک سود گیری انگیزه پخته شده است که به یک سیستم یک سیستم قرار می دهد که سود بیش از بیماران” گفت: Jayapal.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im