آمریکا سیستم بهداشت و درمان یک مورد از جرم قصور

لیندون جانسون به حال گفت: در مورد منافع ویژه تلاش برای به دست آوردن حمایت خود را به تصویب برخی از پرهیاهو خود خدمت قانون: “آنها نمی توانند مرغ سالاد مرغ (بوق)!”

هنوز مرغ (بوق) است که همه شرکت های بزرگ سلامت پیچیده است و برای کار با آن را به عنوان دیوانه وار تلاش می کند تا به دفاع از آن زمان سیستم جرم قصور. پس از همه, که بیشتر آمریکایی ها آموخته راه سخت احتکار بیمه غول های بزرگ داروسازی و بیمارستان های زنجیره ای به شدت غلو کردن در حالی که ما دائما در تلاش برای shortchange — یا آشکار را انکار کند — مراقبت به میلیون ها نفر از خانواده های ما.

بنابراین قادر به برنده شدن حمایت عمومی بر اساس شایستگی خود را به corporatists و استخدام سیاسی ارسال ها در حال رفتن همه را برای ادامه خود را درآوردن و نگه داشتن کنترل آمریکا را ناکارآمد سیستم. آنها در حال حاضر در حال اجرا یک میلیون دلاری روابط عمومی و لابی کمپین نهفته است به سطل زباله و کشتن تمام اصلاحات است که ارائه کیفیت مراقبت جامع برای همه در هزینه بسیار کمتر از آنها می تواند ارائه.

تغییر ظاهر به عنوان یک “مشارکت برای امریکا مراقبت های بهداشتی آینده” سود هشدار ominously که چنین اصلاحات به عنوان مدیکر برای همه و یا یک گزینه برای بیمه بهداشت و درمان را مردم “انتخاب” و “کنترل” بیش از مراقبت های بهداشتی.

سلام: ما در حال حاضر هیچ چاره ای و یا کنترل.

ما “مراقبت” توسط تعداد انگشت شماری از بیمه و دارو و بیمارستان انحصارطلبان که هدف اصلی است نه بهبود سلامت ما اما feathering خود cushy لانه. و این غیر قابل انکار زشت حقیقت این است که آنها فقط می توانید در ادامه ما را پاره با کشتن اصلاحات واقعی.

که یکی از دلایل انجمن پزشکی آمریکا و دیگران در حال رها کردن مشارکت سیاسی ، صادقانه پزشکان مراقبت های بهداشتی دیگر بر این باورند که در بهترین مورد علاقه خود را — و یا عمومی به بخشی از آن مرغ (بوق) کمپین روابط عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im