جنگ امریکا ‘ در مخالفت شروع یک قرن پیش

این قسمت 2 از دو بخش مقاله. خواندن بخشی

پس از ورود به ایالات متحده به جنگ در سال 1917 ویلسون دولت پیشنهاد شده و سازگار با کنگره تقریبا بلافاصله گذشت جاسوسی عمل حمله مستقیم آمریکا آزادی مطبوعات. قانون جرم روزنامه نگاران که به جرأت مخالفت با جنگ, سوال, رسمی, روایت یا تشویق مخالفان است. عظیم جریمه و سفت زندان محکوم شدند برخورد با نظم در طول جنگ بود. رئيس کل آلبرت برلسون استفاده می شود عمل خاص با قدرت ممنوعیت سوسیالیستی و ضد جنگ از نشریات الکترونیکی که پس از آن تنها جدی روش توزیع رسانه.

اقدامات برلسون و دولت چند برابر شد و نابکار. دو زبانه “ناظران” (عمدتا استادان دانشگاه) اختصاص داده شده برای نظارت بر آن-پر جنب و جوش خارجی-زبان انتشارات برای “مواد که ممکن است سقوط تحت جاسوسی عمل می کنند.” برلسون رفت و گذشته مطبوعات خارجی و رد پست الکترونیکی و دسترسی به هر نشریه که حتی مبهم با انتقاد از جنگ و یا جرأت به او اعلام کرد: “به impugn انگیزه از دولت” و یا حتی انتقاد از “نادرست متحدان ما.” حتی محترم لیبرال مجله این کشور ممنوع اعلام شد و در سپتامبر 1918 به سادگی برای انتقاد طرفدار جنگ کار رهبر Samuel Gompers. این مقام پایمال آزادی مطبوعات را تشویق سازمان های محلی به جرم نظارت و فکر پلیس تا کنون-بیشتر سطح شدید. برای مثال آیووا شورای دفاع خواست هر عضو برای جاسوسی بر شهروندان خود را و “پیدا کردن آنچه که همسایه خود فکر می کند.”

دادستان کل توماس گرگوری حتی افتخار از داشتن طراحی یک جرم موثر نظارت دولت است. در واقع این خیلی موثر است که آن را در حال حاضر می تواند به عنوان یک پیشرو — هر چند کمتر پیشرفته — دیجیتال نظارت دولت است که NSA ادوارد اسنودن آشکار در طول اوباما در سال است. در مارس 1918 گرگوری ادعا کرد “نمرات از هزاران نفر از مردان هستند و به طور مداوم تحت نظارت در سراسر کشور است.” این ارتباطات روز به روز در حال منیفولد مربوطه و discomfiting. این بود که نزدیک به قرن جاسوسی عمل می کنند, در واقع, که باراک اوباما استفاده می شود برای به راه انداختن جنگ خود را در leakers از جمله چلسی (که قبلا بردلی) منینگ و ادوارد اسنودن. در واقع لیبرال عزیزم اوباما تحت پیگرد قانونی قرار بیشتر افراد تحت جاسوسی عمل از همه پیشینیان خود را ترکیب شده است.

هنوز هم در حالی که اوباما تحت تعقیب leaker پس از leaker یعنی روزنامه نگاری منابع خود در وزارت دادگستری متوقف کوتاه indicting انتشار خود با استناد به طور بالقوه خطرناک و سابقه آن را تنظیم کنید. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال اوباما قدم به قدم با آوردن اتهامات علیه جولیان آسانژ که مانند او یا نه — اجرا زنده, انتشار, WikiLeaks. در حالی که ویکی لیکس خود را تا کیفرخواست صادر نشده است که قطعا هنوز هم یک احتمال است. در حالی که جریان اصلی ایالات متحده مطبوعات موفق به تجمع به آسانژ را در کنار این امر واجب بودن آنها را به انجام این کار. اگر آسانژ است زندانی شده و یا به ویکی لیکس تعطیل است, هیچ چیز وجود دارد برای جلوگیری از تهمت یا رئیس جمهور آینده از indicting مقامات در واشنگتن یا نیویورک تایمز و یا نشریات خود را برای چاپ اطلاعات طبقه بندی شده جمع آوری شده از leakers. سپس با استفاده از, جنگ جهانی اول, قدیمی, ابزارهای, جنگ در مطبوعات خواهد بود بیش از دولت فدرال پیروز یک بار و برای همه است.

آمریکا تبلیغات در صفحه اصلی

هنگامی که ایالات متحده اعلام جنگ بسیاری از میلیون ها نفر از آمریکایی ها همچنان نامشخص مورد نیاز برای مداخله و تردید رسمی توجیه. پس از همه دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری در سال 1916 در محبوبیت یک به طور خاص ضد جنگ پلت فرم. این احساسات که به سختی مغلوب در مارس 1917. ارائه شده است که ویلسون با یک مشکل جدی است که نیاز به حل شود بلافاصله. برجسته ترین و بدنام, دولت, جواب, جورج کریل کمیته اطلاعات عمومی (CPI). در حالی که ویلسون و کریل به شدت اعتراض کردند که شاخص بهای مصرف کننده خواهد نه فروختن تبلیغات, این دقیقا کاری است که این سازمان احساس مجبور به انجام: به “کشت — حتی به تولید” مطلوب حمایت عمومی از جنگ در سخنان مورخ David M. Kennedy.

آنچه به دنبال در مرز این مسخره است. بی شماری جزوه تولید شد به تصویر می کشد سربازان آلمانی به عنوان هار جانوران اغلب نشان داده شده است که به طرز عجیبی تهدید به سفید زنان آمریکایی است. آموزش از آلمان ممنوع اعلام شد در بسیاری از مدرسه محلی مناطق, شد, تاریخچه کتاب های درسی دیده می شود به عنوان بیش از حد طرفدار آلمان. شاخص بهای مصرف کننده نیز همکاری با افزایش تدابیر ملی هیئت مدیره برای تاریخی خدمات به صنایع دستی و توزیع های مختلف “جنگ مطالعه دروس” به ملت مدارس. آموزش و پرورش بیش از حد به طور منظم است قربانی این جنگ دولت است.

کریل تا به حال چند compunctions در مورد کار خود را در سمت چپ و پشت آموزنده میراث unsubtle اظهارات. او unapologetically توصیف او به عنوان “مبارزه برای ذهن مردان برای فتح خود را محترم بشمارند.” روش های خود را متنوع و به طور فزاینده ای نابکار. شاخص بهای مصرف کننده به هر طریقی 75,000 “چهار دقیقه مردان” در جوامع محلی. آنها برجسته شهروندان با اعتماد pro-جنگ از ديدگاه که شلاق تا پشتیبانی از طریق میلیون ها نفر از مختصر سخنرانی در سراسر کشور. کریل آژانس نیز توزیع 75 میلیون نسخه از رساله توضیح رسمی دولت در مورد جنگ. چه تر است, این کمیته حتی منتشر pro-جنگ تبلیغات در مجلات مانند شنبه شب پست به بی شرمانه متقاعد کردن مردم است. مصرف آن را شنیده و در نهایت جفت و جور میشد با دولت تبلیغات.

جنگ با “hyphenated” آمریکایی ها

“هر مردی که حامل یک خط تیره مورد با او حامل یک خنجر است که او آماده است به شیرجه رفتن به این اعضای حیاتی و موثر بدن از جمهوری.” —وودرو ویلسون (1919)

Nativism و بیگانه ستیزی به آمریکا به عنوان پای سیب و فراگیر تم ها در تاریخ ایالات متحده است. اما شعله های آتش از ضد مهاجر احساسات به زمین تب در جنگ جهانی اول دوران. سپس اخیر موج جدید مهاجران — ایتالیایی قطب اسلاوها و یهودیان — تعدادشان کمتر از سهام مهاجران متشکل از غرب و شمال اروپا. این الهام بخش ترس در میان بومی انگلیسی آمریکایی است. فقط قبل از جنگ, هنری فورد, خودرو, کارگران در خط مونتاژ با حضور در یک کارخانه برای مهاجران است که در آن برای اولین بار به زبان انگلیسی جمله دانش آموزان آموخته بود “من خوب آمریکایی است.”

توسط 1916 حتی ظاهرا مترقی Wilson قاب مبارزات انتخاباتی خود را تا حدودی در اطراف مفهوم آمریکایی به عنوان تعریف شده توسط انگلیس و نخبگان است. به اصطلاح hyphenated آمریکایی ها تا به حال هیچ جایی در ایالات متحده و جدید لود واژه هایی مانند “100 درصد آمریکایی” در زمان نگه دارید. حتی قبل از جنگ ویلسون به صدای بیگانه ستیزی کارگردانی در یک بار-تحسین آلمانی-آمریکایی به عنوان او اظهار داشت: “وجود دارد که شهروندان ایالات متحده, من سرخ به اعتراف به دنیا آمد و تحت پرچم دیگر اما استقبال ما سخاوتمندانه تابعیت قوانین … که ریخت و سم وفایی به شریان زندگی ملی ما…. چنین موجودات … باید خرد است.” سپس در مقام جنگ و آدرس او ادعا کرد که “میلیون ها نفر از مردان و زنان از تولد و بومی همدردی زندگی می کنند که در میان ما…. اگر وجود دارد باید بی وفایی از آن خواهد شد با برخورد با یک شرکت دست از سرکوب….” در آن بود.

قربانی از آلمان و مهاجران جدید و vigilantism در برابر آنها straddled خط رسمی و غیر رسمی سیاست. شبه فشار گروه هایی مانند عظیم آمریکایی محافظ لیگ (APL) حتی موفق به ورود به رسمی در رابطه با گریگوری وزارت دادگستری. APL اعضای که ایستاده بود 250,000 قوی با پایان جنگ جاسوسی همسایگان و همکاران و بو و حتی مبهم ترین نکات مخالفت. با توجه به vitual deputization از APL اعضای دادستان کل گرگوری رفت تا آنجا که برای به رخ کشیدن “من امروز چند صد هزار خصوصی شهروندان … درگیر در … کمک به شدت overworked مقامات فدرال در نگه داشتن یک چشم بر بی وفا افراد و ساخت گزارش از وفا میکنند.”

APL اعضای سرعت در حال تضعیف بیشتر نابکار عرصه — سرقت شنود غیر قانونی, تهمت زدن, شهروندان, دستگیری, باز کردن ایمیل خصوصی و در نهایت حتی خشونت فیزیکی. شاید برای اولین بار در تاریخ ایالات متحده سفیده — عمدتا آلمانی صلح طلبان و سوسیالیست بودند بدون محاکمه اعدام عمده فروشی. برخی از آنها شدیدا قیری و پر طرفدار دیگران آشکار به قتل رساندند. عاملان تقریبا هرگز با آن مواجه است. در یکی از نماینده مورد, آلمانی-آمریکایی بود که در واقع تلاش (ناموفق) برای پیوستن به نیروی دریایی ایالات متحده شد, humiliated, خیابان ها رژه می و به قتل قبل از جمعیت تشویق. در محاکمه سرکردگان عینک قرمز و سفید و آبی روبان. دفاع از خود وکیل توصیف خود را به عنوان “وطن پرست قتل است.” در عرض 25 دقیقه داوران همه آنها را گناه نیست. این “احترام” واشنگتن پست سپس اظهار داشت: “با وجود افراط مانند مجازات آن است که سالم و سالم و بی خطر بیداری در داخل کشور است.”

که تمام لینک های مربوط به حال حاضر است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 را به “بان کی مون مسلمانان” که از برخی کشورها و به “را” خانواده ها از تروریست ها; و خصوصیات برخی از مکزیک و آمریکای مرکزی پناهندگان و مهاجران به عنوان “تجاوزگران” بدون شک مجموعه ای از شرایط و تحریک های اخیر موج داخلی حملات تروریستی. درست خشونت علیه مسلمانان — که برای اولین بار آشکار بسیار احساسی post–9/11 بوش سال — و اسپانیایی ها (از جمله اخیر تیراندازی دسته جمعی در, El Paso, Texas) و افزایش اخیر حملات در جوامع یهودی فراموش نمی رود به این سطح از جنگ جهانی اول. با اینحال چنین اقداماتی به دنبال در قالب از بیگانه ستیزی و نژاد پرستی و alarmism جنگ بزرگ تولید می شود.

Déjà vu همه را دوباره و دوباره

مردم آمریکا زندگی می کنند تا حد زیادی در سایه جهانی جنگ بزرگ ایجاد شده است. تمام جنگ به خصوص جنگ در مقیاس بزرگ به ناچار سرکوب مخالفان curtails آزادی و مرکزی قدرت در دولت فدرال است. نه تنها رخ می دهد که در جنگ جهانی اول, اما آن را تا به حدی است که ارتباط از آمریکایی ها به دولت فدرال به طور کامل تبدیل شده است. رئیس جمهور ایالات متحده در حال حاضر به طور یک جانبه جنگ — در خانه و خارج از کشور — با نزدیک کل مصونیت از مجازات.

به نظر می رسد که در حالی که جنگ جهانی اول را به پایان post–9/11 “جنگ ترور” هرگز ممکن است به یک نزدیک است. یک دلیل عمده برای این است که قرن طولانی تمرکز سیاست خارجی و جنگ-ساخت قدرت در دفتر رئیس جمهور است. هر چند کنگره در واقع تحریم (و یا به جای لاستیک مهر) جنگ در مارس 1917, جنگ بزرگ با این وجود انتقال قدرت عظیم به قوه مجریه. در واقع ویلسون یک جانبه نظامی اعزامی در برابر روسیه کمونیست که او (و بعدها جانشین او وارن G. Harding) مداخله در جنگ داخلی (1918-20) بودند منادی از چیزهایی که می آیند, great-grandfather به امروز unsanctioned مداخلات (و قتل) در لیبی و غرب آفریقا و سوریه و فراتر از آن. در نگاهی به گذشته, جنگ جهانی اول و بیشتر آن اهریمنی گام-فرزند جنگ جهانی دوم ثابت می شود دو واقعی اعلام کرد.

بیشتر چه ضمنی — و در عین حال شدید مبهم و باز — کنگره “مجوز” برای نیروی در افغانستان (2001) و عراق (2002) خرس شباهت قابل توجه به قانونی با مهر لاستیکی مهر در مارس 1917. ویلسون گفته بود به عنوان های زیادی را در جنگ خود را به آدرس. آن بود که او اعلام کرد که “[اجرایی] که بر اساس آن مسئولیت انجام جنگ و حراست از کشور بیشتر خواهد شد
به طور مستقیم قرار می گیرند.” و در واقع از آن خواهد بود. امروز اجرایی به عنوان امپراتور فرهنگ سیاسی است که تا حدودی یک حاصل از ویلسون سابقه.

قبیله گرایی سیاسی بدون شک شایع امروز نیز مشترک در طول جنگ جهانی اول. به رغم بدبینانه اعلام جمهوری خواه ایالت هنری کابوت لژ شدید Wilson حریف — “هنگامی که این کشور در جنگ, حزب, خطوط ناپدید خواهد شد…. هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان باید فراموش حزب در حضور خطر مشترک” — منزل در نظر گرفته شده در تمام طول به انتقاد ویلسون و دموکرات ها برای خود “کافی قدرت” در جنگ دادستان است. همان باز شدن در “جنگ برای همیشه لطفا برای.” بوش و جمهوری خواهان تحت فشار اوایل دموکراتیک رضایت اما Dems شورش و انتقاد (به درستی) بوش شکست در جنگ عراق از سال 2006 تا 2008. تنها زمانی که یکی از خود را — باراک اوباما — بود آیا آنها به طور ناگهانی پشتیبانی جنگ گسترش و آن را تبدیل به جمهوری خواهان که به تصویر کشیده جمهور به عنوان ضعیف در ترور. فرمول بدبختانه زمانی که دوباره مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، جنگ که آیا در سال 1917 و یا 2019 است به لحاظ سیاسی حزبی به هر موضوع دیگر.

زمانی که رئیس جمهور پر کردن خلاء قدرت در جنگ جهانی اول و کنگره را فعال کنید او روشن شد که دادگاه فدرال نمی تواند و نمی خواهد به صرفه جویی در آزادی. بارها و بارها در دیوان عالی کشور تایید هر دو جاسوسی و فتنه عمل می کند. به عنوان عدالت الیور وندل هولمز یک بار عزیزم از ترقی خواهان نوشت: در Schenck v. ایالات متحده “زمانی که یک ملت در جنگ است و بسیاری از چیزهایی که ممکن است گفت: در زمان صلح با چنین مانعی برای آن در تلاش است که گفته خود را نمی تواند تحمل.” با این کلمات هلمز اساسا مشخصی وعده آزادی در جنگ های آینده ، همان درست است امروز به دیوان عالی کشور شکست خورده است و برای سرنگونی USA PATRIOT ACT یا بسیار آزار مجوز برای استفاده از نیروی نظامی (AUMF) و یا به تعطیل کردن گوانتانامو و اوباما تشدید هواپیماهای بدون سرنشین ترور برنامه.

لیبرالیسم مدرن و حزب دموکرات — به عنوان جنگ بزرگ نشان — صرفه جویی نمی خواهد آزادی یا: در سال 1917 اکثریت قریب به اتفاق خود اعلام کرد ترقی خواهان فروخته و به دنبال “خود انسان” ویلسون به جنگ فقط به عنوان نئو ترقی خواهان sheepishly به دنبال اوباما به پایین مسیر خود را از جنگ گسترش است. دموکرات ترقی خواهان و بیش از حد بسیاری از (کوچک “l”) لیبرال ها تحمیل شاید آسیب دائمی خود را در یک بار-خوش فلسفه اجتماعی پیشرفت است. به این ترتیب با توجه به دیوید کندی “ایده” مردم “را به عنوان خوب و کم توان به راه به “توده ها’ و فرار.”

طرفدار جنگ مترقی والتر انتگرالی ليپمن این حس با پایان جنگ و پیشنهاد رادیکال اقدامات غیر دموکراتیک. راه حل برای انسان بی خردی بود به رها کردن دموکراسی واقعی و ایجاد یک “اداره اطلاعات” به دنبال “منافع مشترک است که بسیار تا حد زیادی دوری کردن افکار عمومی … موفق تنها با یک تخصصی کلاس.” از آن دوران و سپس یکی ممکن است تاریخ “قابل توجهی آزار دهنده ترس از مردم در میان مدرن لیبرال.”

ممکن است گفته شود که واقعی تلفات از جنگ جهانی اول بود و نه فقط آزادی, اما بسیار “مترقی” روح شاید همیشه نابجا و ایمان به دولت به عنوان یک نیروی بالقوه برای خوب است. این بدبینانه پس از جنگ جهانی که آمریکایی ها در آن ساکن است.

حالت دوم آن توجه داشته باشید: این قطعه تساوی گسترده در David M. Kennedy کتاب بیش از اینجا هستید:: جنگ جهانی اول و جامعه آمریکا و همچنین خود نویسنده تدریس یادداشت به عنوان مدرس از زمان خود را در وست پوینت. خوانندگان علاقه مند باید به عنوان خوانده شده کندی کار به طور کامل و به صورت گسترده تر و بیشتر در عمق درمان از این انبوه موضوع پیچیده است.

این مقاله در اصل منتشر شد ژانویه 2020 نسخه آینده از آزادی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>