در میان بد COVID-19 اخبار DeSantis ایالات متحده کار رئیس در مورد بحث اقتصادی ارتجاعی در جکسنویل

ایالات متحده کار, منشی, یوجین Scalia و رژیم صهیونیستی. ران DeSantis ملاقات با رهبران کسب و کار در جکسنویل پورت اقتدار دفاتر به بحث در مورد رشد کسب و کار.

وزیر کار یوجین Scalia و رژیم صهیونیستی. ران DeSantis متوقف کرد برای بازگرداندن فلوریدا حیات اقتصادی در طول سفر به جکسون تحت الشعاع قرار توسط یک ادامه داد: افزایش در دولت تلفات از coronavirus موارد است.

“ما در حال بازگشایی. ما در حال بازگشت. و ما در حال رفتن به بازگرداندن شتاب که” اقتصاد امریکا را قبل از احساس گیر Scalia کرد و گفت: قبل از یک میزگرد با مدیران کسب و کار در جکسنویل پورت اقتدار Talleyrand دفاتر.

Scalia گفت که او تا به حال هرگز دیده می شود به عنوان کسب و کار متمرکز بر سلامت کارکنان و ایمنی به عنوان او در این هفته که بسیاری از کشورها راه اندازی کرده اند تلاش برای از سرگیری روال زندگی کسب و کار.

مرتبط | ادامه مطلب جکسون-اخبار منطقه

او گفت: 400,000 فلوریدا مشاغل حفاظت شده است توسط پرداخت شده از طریق دولت فدرال چک حفاظت از برنامه. او گفت: بیکاری کشور در سطوح 11.1 درصد در حالی که عمیقا نگران هستند بهتر از آنچه پیش بینی ها بوده است و تنها دو ماه پیش.

DeSantis سعی کنید به آمار مشابه تن و گفت که دولت به سادگی نمی توانیم به آن کسب و کار و زندگی تعطیل به دلیل بیماری همه گیر.

“ما نیاز جامعه ما برای ادامه به عملکرد” فرماندار گفت.

او گفت: بازگشایی مدارس در پاییز خواهد بود بخش مهمی از جلوگيري از روال عادی. در حالی که گفته بسیاری از والدین ممکن است را انتخاب کنید به نگه داشتن کودکان در خانه به یادگیری از راه دور DeSantis گفت: او با اعتماد به نفس مدارس می تواند با خیال راحت.

قبلا فلوریدا مقامات بهداشتی گزارش یکی دیگر از 120 کشته و 8,935 جدید تست مثبت برای COVID-19 بالا بردن سطح ایالت در مجموع به 232,718 موارد پس از همه گیر آغاز شده در اوایل این سال است.

این موارد جدید شامل 589 در Duval County, که در آن همه گیر مجموع رز به 11,028 مثبت آزمون به تاریخ.

بالا بودن تعداد موارد جدید اضافه شده به سوخت استدلال که ماه آینده کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در جکسنویل باید محدودیت های جدید برای جلوگیری از جمعیت زیادی که می تواند به گسترش این بیماری نمایی.

خواسته در مورد یک گزارش مطبوعاتی که کنوانسیون برنامه ریزان با توجه به حرکت رویداد خارج از منزل, DeSantis گفت که او درگیر اما تا به حال فکر می کردم که تا به حال همیشه یک گزینه روی میز است.

“به من نگاه کردن به چیزی خارج از منزل را در یک مقدار زیادی از حس” DeSantis گفت:, و اضافه کرد که او فکر روزانه محل سالن آمفی تئاتر مجاور به TIAA بانک زمینه استفاده می شود می تواند به راحتی.

“نمایندگان باید راحت” رفتن به کنوانسیون, او گفت:.

Steve Patterson: (904) 359-4263

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>