اندرسون: یک یادآوری تلخ و شیرین یک زندگی کوتاه

در Jan. 7, 2012 دانا چن سیل در مستی راننده در خواب نیمروز کلید. او درگذشت. سگ خود را به عنوان به خوبی به عنوان حافظه خود را زندگی کرده اند ،

سخت به این باور, اما بارنی است که 10 سال در حال حاضر. و یا آن را 11? صاحب خود کاملا مطمئن شوید. او فقط خوشحالم که بارنی هنوز هم در اطراف تعقیب توپ تنیس, شنا در استخر, تلخ و شیرین, یادآور دانا و چگونه او را همیشه دوست داشتم که سگ.

دانا چن برای اولین بار دیدم قهوه ای مجارستانی Vizsla در ساراسوتا فروشگاه حیوان خانگی. آنها متصل همان راه مردم و توله سگ همیشه انجام دهید و نکته بعدی بارنی می دانستم که او زندگی زندگی بالا در خواب نیمروز کلید با زن, شوهرش, Wellington و خانواده خود را.

“که سگ خواهد هر چیزی برای انجام با او گفت:” شریل Elsbree دونا خواهر.

در صبح روز ژانویه ، 7, 2012, دانا شوهر و پسر رفت و در خلیج مکزیک در یک قایق پارویی اسکیموها و نبود آنها ساخته شده بارنی مضطرب اما دانا همیشه یک راه برای آرام کردن او را: او او را و اجرا شود. و این چیزی است که او انجام داد.

در حدود همان زمان 22 سال از برادنتون به نام بلیک Talman چپ خواب نیمروز کلید ساحل پس از او تا به حال مصرف مقدار زیادی از الکل است. او را به یک حادثه سوار دور از آن و سپس اقدام به ضربه دانا که در حال اجرا بود در پیاده رو با بارنی در نیمه شب عبور از جاده ها است. او در صحنه است.

دانا بود چپ دست بود و برگزاری بارنی دسته سه تایی با او دست چپ خود را اجرا کنید. تا به حال او شده است دست راست شاید بارنی خواهد کشته شده اند و همچنین. اما بارنی جان سالم به در برد و پس از آن در زمان خاموش در حال اجرا است. شاید او زد ساحل, شاید او زد پایین جاده — هیچ کس نمی داند — اما او دچار آسیب های روانی از آنچه او را دیدم و فرار کردن در جایی.

در ضمن یک مرد از واشنگتن به نام Rory اوکانر در ساراسوتا دیدن خواهر خود را. ماهیگیر مشتاق او به طور اتفاقی در خلیج فارس روی زرد خود را کایاک و تصور کنید که تعجب خود را زمانی که او بیش از شانه چپ خود را و دیدم یک سگ شنا مناسب برای او.

او کشیده سگ با یقه خود آورده و او را به کایاک نمی دانستند که متعلق به آن و یا از کجا آمده است. سگ, دادن بود و به نظر می رسد مجروح شدند. با یک دوربین نصب شده بر روی کایاک خود به وقایع بعدی است لب گرفتن او تمام قسمت عجیب در فیلم.

اوکانر پیمایش کایاک خود به ساحل در نقطه ای از سنگ با امید پیدا کردن صاحب سگ. خواهر خود را به طور اتفاقی از خشکی به رسمیت شناخته شده نژاد سگ و استنباط درستی که او microchipped. سگ گرفته شد به دامپزشک و صاحب کشف شد. آن دانا چن سگ. آن بارنی. او راست مجروح پنجه بود اما اجتناب از هر چیزی جدی است. وقتی که بارنی بود و بازگشت به خانواده آن طولانی نیست پس از آنها آموخته بود از دانا مرگ است.

پس از حادثه بارنی زد بین دو تا سه کیلومتر قبل از ورود به خلیج فارس, که در آن او شنا کرد و شاید یکی دیگر از نیم مایل تا زمانی که او مواجه می شوند اوکانر. چرا او تا پایان وجود دارد ؟ چه کسی می داند اما Elsbree سریع به نقطه متعلق به خانواده زرد کایاک و شاید که آنچه که او به رسمیت شناخته شده. شاید او فکر آن را خانواده خود را.

اوکانر نوشته شده فیلم در یوتیوب از برخورد با بارنی و آن ویروسی رفت. آن را در حال حاضر 2.2 میلیون بازدید. همچنین چند سال قبل یک ایستگاه تلویزیونی از ژاپن پرواز تمام راه را به ساراسوتا فقط به انجام یک داستان در بارنی سگ.

چه کسی می داند که چرا این چیزها اتفاق می افتد ؟ چه معنی دارند ؟ بارنی می توانست ضربه Talman و درگذشت. او می توانست گرفته شده در حال اجرا و ضربه شده است. او می تواند از آن ساخته شده به خلیج فارس تنها به جاروب دور. شاید اوکانر تصمیم به رفتن به ماهیگیری است که روز بود و هرگز در خارج وجود دارد در وهله اول. بنابراین بسیاری از امکانات.

و در عین حال او شنا به زرد کایاک در خلیج مکزیک شد نجات توسط یک ماهیگیر از واشنگتن و به خانه آورده شد.

بارنی هنوز هم در اطراف بیش از حد تعقیب توپ تنیس و شنا کردن در استخر های تلخ و شیرین یادآور دانا و چگونه او را همیشه دوست داشتم که سگ.

تماس نویس کریس اندرسون در [email protected]

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان های کریس اندرسون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im