اندرسون: با یک نگاه به کروناویروس از داخل نبرد

اورژانس و پزشکان در نیویورک در حال محافظت و مشکل در حال رشد است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

برخی در حال مبارزه با کروناویروس پوشیدن جوشکار ماسک, دیگران, کیسه زباله, و اگر حفاظت مناسب ارائه شده است به اتاق اورژانس وجود دارد به زودی می تواند کل یک معضل جدید: که در حال رفتن به نجات کسانی که ما را نجات دهد?

“این است که امریکا گفت:” سانا Maheshwari. “احساس نمی امن در محل کار دیوانه است به من.”

Maheshwari یکی از سخت ترین و مهم ترین — شغل در جهان در حال حاضر. او یک زن 31 ساله ساکن دکتر در اتاق اورژانس در بیمارستان بلوو در منهتن که رفتار coronavirus بیماران.

او کار کرده است در کانون همه گیر تا حد زیادی بدون تجهیزات مناسب با استفاده از همان ماسک برای مدت از 12 ساعت شیفت. برای کسانی که دیده اند “ببر پادشاه” در Netflix بکشد که مانند راه رفتن به قفس ببر با کلن در کفش خود را. این ویروس را به خر خر کردن حمله و سپس کشیدن شما دور است.

“هیچ راهی وجود دارد به 100 درصد محافظت از خودتان را” او گفت:. “آن را در همه جا در هوا.”

مطمئن شوید که به اندازه کافی او شروع به احساس علائم یکشنبه شب. تب و سرفه و مشکل در تنفس. او تا به حال یک آزمون روز بعد. آن مثبت بود. به نام او به مادر سیما که صرف بخشی از سال را در ساراسوتا.

سیما گریه کرده است بسیاری این هفته در بین حملات نگران کننده است. او همواره وجود دارد و به راحتی او را مادر. سوپ برای آنفولانزا یک شانه برای فروپاشی. نه این زمان. او می خواست به پرواز به نیویورک اما تا به حال به ماندن در ساراسوتا. او ساخته شده Sana متن خود را در هر چهار ساعت با علائم حیاتی او را به جای.

این چنین بیماری های مختلف به عنوان افراد مجاز به راحتی هر یک از دیگر در فرد است. بیماران در حال مرگ هستند به تنهایی دلیل اعضای خانواده نمی تواند در همان اتاق با آنها. سنا آن دیده می شود. بیش از حد از آن است.

وجود ندارد بسیار بدتر: پدر و مادر اختصاص تمام زندگی خود را به یک پسر یا یک دختر — درایوهای آنها را به بازی های فداکاری برای کالج, گریه می کند در مراسم عروسی — و سپس آنها می میرند بدون فرزندان خود را در کنار خود.

پزشکان به دنبال کارهای متفاوت در حال حاضر بیش از حد. نیویورک تایمز به تازگی فرار یک ستون در مورد چگونه پزشکان در حال مرتب کردن وصیتنامه برنامه ریزی خواهد شد که بازداشت فرزندان خود اطمینان همسران خود آن را OK به تاریخ دوباره باید چیزی اتفاق می افتد.

Sana مورد بحث با مادرش در این هفته چه مدت او می خواهم به ماندن متصل به ونتیلاتور باید او نیاز به یک. او که سه ماه در حداکثر. او به شوخی در مورد ساخت خواهد شد. نوع.

این. از یک دکتر. در امریکا.

“آیا شما می دانید که چگونه مأیوس کننده آن است که برای خود 31-در سال بگو:” آیا من نیاز به ایجاد یک خواهد شد؟”‘ سیما گفت.

او علائم خفيف بود و او انتظار دارد که به بهبود می یابند اما برای کسانی که فکر می کنم این ویروس است که اعتیاد به مواد مخدره و رسانه ها در آفرینش نیست. آن را از کسی که ایستاده در یک قفس ببر با کلن در کفش خود را.

“این راه بدتر از مردم فکر می کنم” سانا گفت. “و هیچ پایانی در چشم.”

تماس نویس کریس اندرسون در [email protected]

https://www.heraldtribune.com/topics/chris-anderson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>