Kisha Biche همچنان به بهبود پس از گفته بودن حمله در یک نوار در Nokomis توسط یک مرد که ادعا می شود یک supremacist.

آنها ازدواج کردند و سه سال پیش در زیر یک درخت انجیر هندی در ونیز, اما هرگز نمی تواند آنها را تصور سالگرد خود را که شامل یک حمله توسط یک سفید supremacist. در واقع چرم قرار است به مناسب هدیه در چنین مناسبت نه دو wallops به سر و تمام عیار تصادم.

اما این که دقیقا چه اتفاقی افتاده است جمعه گذشته در پاپ غروب کوره در Nokomis به مردم در سراسر جهان شده اند وحشت زده به یاد بگیرند. Kisha Biche از خواب بیدار شدم جمعه گذشته مثل همیشه به حال یک فنجان قهوه و سوار کردن به موسیقی پاپ را که در آن او است و هر کس متصدی بار به نظر می رسد به دانستن و لذت ببرید.

او تا به حال شده است در وظیفه چند ساعت در زمانی که نیکلاس Schock از Wauchula راه می رفت. او با پوشیدن یک پیراهن و شلوار خود را گشوده شد, افشای بخشی از ناحیه منطقه یک گزارش پلیس اعلام کرد. بود که اولین نشانه از مشکلات است. در بدن او یک صلیب شکسته ، که بدترین نشانه ای از مشکل است. این اصل اعتقاد او حمل اسلحه گرم به عنوان او اظهار داشت: او که قرار بود برای کشتن هر کس در ایجاد یک شاهد گفت.

Kisha Biche سعی در متوقف کردن او را از ورود بود اما دو بار زده در این صورت اگر شما حتی می توانید تصور کنید.

“من سفید supremacist و آریایی ملت را قانون دنیا” Schock این گزارش گفت:.

“ما کودکان در اینجا” مرد گفت.

“I don’t care” Schock گفت. “تماس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

کاربران قادر به مقابله با Schock و او دستگیر شد و به اتهام باتری و اخلال در صلح هر دو جنحه. او هنوز هم فریاد در ماشین گشت در راه به زندان است.

هیچ نبود راه Biches برنامه ریزی در هزینه های خود را در سومین سالگرد بود که در اوت. 1 روز پس از این حمله است. Kisha هنوز بی رحم سردرد و به دلیل ضربه مغزی به او تام همچنان به بیدار کردن او در هر دو ساعت در هر شب به او می خوابد. روز سه شنبه گفت یک خراش بر روی بازوی او تا به حال توسعه یافته به یک کبودی.

این حادثه این است که بهترین و بدترین بشریت ، بدترین آشکار است. بهترین بوده و غلیان احساسات حمایت از خانواده دریافت کرده است. یک GoFundMe حساب تعیین شد و از روز شنبه بیش از $16,000 مطرح شده بود. پاپ هنوز پرداخت دستمزد اما او دهکدهای از دست داد, در, راهنمایی, و, تام, خانواده, سخنگوی بوده و قادر به کار از آنجا که از virus.

آنچه قابل توجه در تمام, غم, احساساتی, داستان تام واکنش به, تمام, غم, احساساتی, داستان. او با افتخار همسر خود را برای شجاع بودن او ناراحت است که Schock زده او البته و در عین حال او گفت که او در صلح با “بیشتر از آن.”

“من معتقدم که مردم می توانند با هر نوع اعتقاد آنها می خواهند به اینکه من مخالف یا نه” او گفت:. “مردم به مردم است. این که چگونه من احساس می کنم در مورد همه چیز. این که آیا آن را سیاسی و یا غیرسیاسی من نمی توانم قضاوت کسی که در یک باور است.

“من تا به حال شانس به او صحبت کنید و پیدا کردن آنچه در جریان است بنابراین تا زمانی که من می دانم که تمام داستان من نمی توانم قضاوت.

“و من نمی دانم که این کل داستان است.”

تماس نویس کریس اندرسون در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de