اندرسون: یک بعد از ظهر در ساراسوتا با جان Prine

یک 2018, مجله, مقاله در آکسفورد آمریکایی محور در سفر یک روزه ترانه سرا جان Prine در زمان به سنت Armands دایره. Prine درگذشت سه شنبه coronvirus.

گیلاس قرمز Coupe de Ville شبیه به آن تعلق در شعر از یک آهنگ. بنابراین آیا بعد آنها سوار آن است.

تام پیازا ملاقات جان Prine در خانه اش در گولفپرت یک زرق و برق دار, صبح بهار در سال 2018 است. پیازا وجود دارد برای انجام یک مجله داستان در یکی از بزرگترین ترانه سرایان که تا کنون زندگی می کردند یک مرد که واژه آنقدر تلخ است که حتی خود گیتار رشته لرزیدند به عنوان او آنها را نواختند.

پیازا این مقاله که با عنوان “زندگی در زمان حال با جان Prine” و آن را زد در Oct. 8, 2018 در آکسفورد مجله آمریکایی. خیلی از این محور در مکالمات است که برگزار شد به عنوان Prine سوار 1977 کادیلاک او فقط خرید در eBay از گولفپرت به ساراسوتا.

“اوه مرد این خوب است” Prine گفت: در مجله داستان. “این ماشین دوست داشتنی این سوار. اگر شما هرگز به ساراسوتا شما در حال رفتن به آن را دوست دارم.”

روشن بود از داستان که Prine شده بود به ساراسوتا قبل از — اگر نه بسیاری از بار قبل و یک علاقه خاص و منطقه به نظر می رسید به سنت Armands دایره. Prine reveled در واقع او قادر به پیدا کردن یک نقطه پارکینگ در مقابل کلمبیا, رستوران, remarking چگونه نادر که بود برای او. پس از توقف در یک فروشگاه که در آن Prine خریداری کفش آنها رفت و به یک رستوران غذاهای دریایی که در آن پیازا خواسته Prine در مورد اولین بار او را ملاقات باب دیلن دیرین تحسین Prine کار است.

Prine به عنوان رله در این مجله تا به حال حیرت انگیز داستان برای گفتن. او گفت: پیازا او برای اولین بار ملاقات دیلن در نیویورک است. حدود دو ماه قبل از Prine اولین آلبوم بیرون آمد. باید در اطراف ماه اوت سال 1971 او نمیفهمد. به هر حال Prine دریافت تماس از Kris Kristofferson — که کشف Prine سابق پستچی در شیکاگو — و گفته شد به بیش از آمدن به Carly Simon آپارتمان. او تعجب.

بنابراین Prine نشان داد و به زودی وجود دارد دست کشیدن بر روی درب. آن دیلن که بعد از آن در شب برداشت گیتار و آواز می خواند یک آهنگ جدید به نام “جورج جکسون.” سپس Prine داده شد گیتار و او خواند او نوشته بود به نام “دور از من.”

دیلن شروع به آواز خواندن همراه و Prine شوکه شده بود که او می دانست که این کلمات به عنوان آهنگ را منتشر نمی شود برای دو ماه. معلوم شد که جری Wexler — افسانه ای رکورد تولید که در ساراسوتا در سال 2008 — به دیلن یک نسخه پیشرفته. دیلن آن را دوست داشتم.

پس از دسر — Prine دستور سیب ترش با دو قاشق بستنی — از آن زمان به ترک ساراسوتا و سر به Gulfport. در برخی از نقطه در طول سوار شدن به خانه با توجه به داستان پیازا خواسته Prine در مورد مرگ و میر. او ترس از مرگ ؟ هیچ Prine گفت: نه در همه.

Prine گفت که او اغلب نوشت: در مورد مرگ و میر در اوایل کار خود به دلیل “این طبیعی بود هدف” برای او حس شوخ طبعی اما در حال حاضر که او در خانه مردم نگاه خود را از کلمات متفاوت است. Prine همچنین گفت به اعتقاد او در نوعی از زندگی پس از مرگ ذکر است که هر بار او را به نقل مکان به یک خانه جدید یک redbird فرود آمد تا در یک پنجره و خیره شد در او. او نمیفهمد این بود که مادر خود را در چک.

جان Prine درگذشت در روز سه شنبه به دلیل عوارض ناشی از کوروناویروس. یکی از ناب ترین ترانه سرایان این کشور تا کنون شناخته شده بود 73. در میان بسیاری از عزاداران شد پیازا.

پس از سفر خود به ساراسوتا پیازا و Prine شد. هنگامی که تماس در روز چهارشنبه در مورد بعد از ظهر خود را در ساراسوتا پیازا مودبانه رد کرد به صحبت. او احساس بیش از حد غمگین, او گفت:. پیازا با اشاره به مجله خود داستان که در آن Prine صحبت در مورد مرگ, آوردن ساده وضوح به این موضوع مانند او را در آهنگ های خود را.

“من فکر می کنم آن را فقط به یک پایان دادن به زندگی” Prine گفت: در داستان است. “این تنها گزینه است. وجود دارد و زندگی وجود دارد مرگ; بسیار وجود دارد ،

“شما سقوط در عشق شما به دام افتاده در داخل این بدنه ساعت در اطراف می رود و قبل از اینکه شما می دانید که آن زمان برای رفتن.”

تماس نویس کریس اندرسون در [email protected]

https://www.heraldtribune.com/topics/chris-anderson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>