Trudi Caruso, 90, ضرب و شتم coronavirus. و در حال حاضر یک جنگ جدید آغاز می شود.

غروب شد و ارزش زندگی. به این ترتیب جمع های خانوادگی در تعطیلات — داستان خنده — و فقط بیدار شدن از خواب در صبح برای دیدن زندگی چه چیزی در فروشگاه برای یک روز دیگر.

Trudi کاروسو تا به حال تب با درجه پایین زمانی که او گرفته شده بود به ساراسوتا بیمارستان یادبود چند هفته پیش. دخترش الیزابت مارتین سالیوان هرگز مشکوک coronavirus شد مقصر هنگامی که او او را بوسید خداحافظی, اما مطمئن شوید که به اندازه کافی است که آنچه در یک آزمایش نشان داد و همه چیز پسرفت وجود دارد.

وجود خفیف نگرانی هنگامی که او رفت و در مارس 29, اما چند روز بعد او تا به حال 105 درجه تب و ذات الریه و قرار داده شد در بخش مراقبت های ویژه. او گفت: پزشکان و پرستاران به انجام همه چیز آنها می تواند. او می خواست به زندگی می کنند. حتی در 90 به خصوص در 90, او می خواست به زندگی می کنند.

“اوه خدای من” گفت: دختر خود را. “آنچه که یک جنگنده است.”

وجود دارد مقدار زیادی برای مبارزه با: شوهر جان سه فرزند و دو stepchildren. نیز وجود دارد نوه و نوه بزرگ و جشن تولد و شکرگزاری شام بیش از حد.

“او خواهد گفت: ‘من در زندگی است و نه پایان دادن به دلیل وجود مقدار زیادی به نگاه به جلو به'” مارتین سالیوان گفت.

نرخ مرگ و میر برای یک فرد کاروسو سن بالا است که هشت نفر از 10 نفر که فوت کرده اند از coronavirus شده اند بیش از سن 65 و تا 27 درصد از کسانی که آلوده بیش از سن 85 باقی مانده است, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

اما پس از آن کاروسو دشوار است. او متولد چکسلواکی سابق و فرار از کشور در طول جنگ پیاده روی 2000 مایل با خانواده اش, او گفت:, به وین, اتریش.

“ما را از طریق جهنم” او گفت:. “روسها در زمان همه چیز و لگد ما را. ما مجبور به راه رفتن از آوریل تا پایان ماه سپتامبر. ما راه می رفت 2 ، 000 کیلومتر. هیچ غذا و من تقریبا درگذشت. من را از طریق رفت به اندازه کافی در زندگی من است.”

او در نهایت به واشنگتن دی سی نقل مکان کرد جایی که او زندگی می کردند حدود 40 سال. او و خانواده و عضو اتریش-جامعه آمریکا یک بار نوشت: یک سخنرانی برای شرلی تمپل-سیاه, بازدید کاخ سفید و دیدار هنری کیسینجر.

همسر اول او در سال 1978. او شده است به جان برای 19 سال است. آنها زندگی در هشتم-کف قایق داخل کشتی بازرگانی کلید محل سکونت است که مشرف به خلیج مکزیک. او عاشق عکاسی و طبیعت و طول می کشد عکس از غروب آفتاب از بالکن هر شب. او را دوست دارد خانواده اش بیش از حد.

“با تمام جهنم او را از طریق رفته در زندگی او فکر نمی کنم او در اینجا خواهد بود امروز بدون داشتن یک نگرش مثبت و داشتن این خانواده” دخترش گفت.

و این چیزی است که باعث می شود این خیلی خسته کننده است.

بله او جان سالم به در coronavirus ضرب و شتم شانس در 90 اما او قادر به لذت بردن از چیزهایی که کشیده خود را از طریق.

او شده است در بیمارستان پس از پایان ماه مارس و او شده است اجازه رفتن به خانه. پزشکان و پرستاران به او گفت: یک کار فوق العاده در مراقبت از او شاید حتی صرفه جویی در زندگی خود را, اما آنها باید مرخص او با وجود وعده به خلاف.

هیچ کس می توانید ببینید. دخترش را ندیده است او در یک ماه. او می تواند تماس های تلفنی ، هیچ عکس از غروب و یا عید پاک یکشنبه, شام با خانواده اش. او احساس می کند او می تواند نیروی تازه یافتن فقط به عنوان به راحتی در خانه, اما پزشکان باید پاک نیست ، او را نگه می دارد امید برای فردا.

“من احساس می کنم مثل من در زندان,” او گفت:. “بله, من خوش شانس من غلبه بر این بیماری وحشتناک اما در حال حاضر من احساس مثل من در زندان است. من هیچ کس اینجا به صحبت کردن. این یک وضعیت غیر ممکن است.

“من نیاز به رفتن به خانه و یا من دیوانه است.”

تماس نویس کریس اندرسون در [email protected]

https://www.heraldtribune.com/topics/chris-anderson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im