اندرسون: Black Lives Matter حتی در مرگ

آدامز و راجرز گورستان در برادنتون شده اند نادیده گرفته شده در حالی که همسایه Fogartyville است که به خوبی نگهداری می شود. [هرالد تریبیون عکس // کریس اندرسون]

این مجسمه در حال احاطه شده توسط, قد بلند scraggly علف های هرز. مناسب برای مارها به غلتیدن در سراسر.

چمن ترد درختان پژمرده و ظروف زباله بیش از ظرفیت. در واقع آدامز و راجرز گورستان در برادنتون — دو عمدتا سیاه گورستان در همان قطعه از زمین هستند تا از غفلت آنها شبیه چیزی است که در یک خزنده کارتون به معنای ترساندن بچه های کوچک است.

آدامز گورستان بود یک بار شناخته شده به عنوان “Fogartyville رنگی گورستان” و قدمت آن به سال 1896. زمانی که همه مقدار زیادی فروخته شد چهار هکتار اضافه شد و در سال 1922 و این علاوه بر جدید به نام شد راجرز گورستان به نام بعد از گارفیلد راجرز. او در یک کلام رقم در جنبش حقوق مدنی در گاو دریایی شهرستان و کمک به ایجاد اولین مدرسه برای آفریقایی-آمریکایی دانش آموزان است.

هیچ کس در حال حاضر صاحب گورستان. آنها رها شده است. در گذشته این شهرستان استفاده کرده است کم خطر مجرم به حفظ اموال اما روشن است از علف های بلند بلع سفید می گذرد که هر نوع نگهداری اتفاق افتاده در مدتی.

وجود یک زنجیره لینک حصار که این دو جدا سنتی-سیاه گورستان با Fogartyville گورستان. Fogartyville — تا حد زیادی متشکل از سفید ساکنان آن فرض است — متعلق به بخش خصوصی است و نگهداری آن است که در تضاد کامل با طرف دیگر. روز چهارشنبه چمن شده بود تازه mowed بوی بی تردید یک روز تابستانی برجسته در هوا.

آدامز و راجرز گورستان پر از مادران و پدران و پسران و دختران دیگر گورستان. آنها پر از جانبازان که مبارزه در جنگ است. آنها پر از غنائم و مدال پرچم و گل و برف گلاب و football cleats, همه قرار داده شده بر روی تابوت. آنها پر از مردم است. و یادگاری از زندگی آنها زندگی می کردند.

آنها پر از تاریخ است. جزایر ویلیامز به خاک سپرده شده است وجود دارد, به عنوان مثال. او در فلوریدا سیاه قطار مهندس. او سوار یک قطار به نام “پیر کلم سر” و مردم اغلب در زمان عکس از او را به خاطر آنها خیلی شوکه به دیدن یک مرد سیاه و سفید به عنوان یک مهندس. درگذشت او در سال 2005 در سن 101. قبر او دارای یک قطار مجموعه در آن است. همراه با برخی از علف های هرز ،

وجود یک جنبش زیر پا در این کشور یک بیداری برای بسیاری از چیزی وحشتناک و فوق العاده اتفاق می افتد همه در یک بار و امیدوارم این حرکت را نه سخن بیهوده است.

سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

اما اگر پیام برای طنین انداز حتی بیشتر و در آغوش آن حقیقی ترین معنای بیش از جایگاه در شهرستان سالن و شعار برای یک تلویزیون دوربین باید رخ می دهد.

در اینجا یک ایده:

قرار دادن علامت و گاز تا علف خوار و بازگرداندن برخی از عزت به طرف دیگر از حصار.

تماس نویس کریس اندرسون در [email protected]

https://www.heraldtribune.com/topics/chris-anderson

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>