اندرسون: Bradenton, ساحل, اداره پست, ارائه پارکینگ مشکل

کارن زیگلر در زمان او پدر و مادر سالمند را به غذا خوردن در خیابان پل در برادنتون بیچ. آنها پارک شده در یک معلول نقطه تفکر آنها خوب خواهد بود. آنها نمی شد.

کارن زیگلر را ندارد آن را برای کریسمس. وجود سرطان پستان. و تابش درمان. او بهتر است در حال حاضر.

او وارد از ایالت نیوجرسی در ماه فوریه و او 87 ساله پدر و مادر در Ellijay هیجان زده شد به او مراجعه کنید. او مادر خود را به گرفتن ناخن خود انجام درمان هر دو به ماساژ به تماشای غروب آفتاب با آنها در ساحل بیش از کسانی که نوشابه های میوه ای آنها همیشه لذت ببرید و در صدر یک روز بزرگ با شام.

پدر و مادر او نیست بسیار همراه و نمی تواند از بسیار. یوسف Kopec یک جنگ کره دامپزشک دارای نوروپاتی. روزماری از شش با استفاده از عصا و واکر. وقتی کارن به شهر می آید که با تمام کودکان خود را, آن است که یک معامله بزرگ است.

در فوریه. 28, آنها تصمیم به رفتن به خیابان پل اغذیه فروشی و مشروب فروشی در برادنتون بیچ. یوسف سوار هر کس در خود 2019 نقره ای هیوندای سوناتا اما همه از نقاط در این منطقه گرفته شد. یک نفر در خیابان به آنها گفت که می تواند پارک در برادنتون بیچ اداره پست خیلی.

Kopec کشیده به یک معلول, نقطه, حقوقی, placard نمایش داده می شود آن را به عنوان است برای یک دهه و آنها راه می رفت به رستوران که در آن آنها لذت می برد بشقاب غذای دریایی. بعد از شام آنها بازگشت به ماشین خود را تنها برای پیدا کردن آنها یکی ندارد. بله باشه. روزماری شروع به گریه کرد.

“ما مراقبت از آن” یوسف به او گفت. “ما آن را کشف کردن.”

زیگلر به نام Lyft و برای $19.55 آنها گرفته شد و به 7-یازده به صورت نقدی و پس از آن به هنجار بکسل در برادنتون. وجود سگ در پشت حصار زیگلر گفت: همراه با ضرب و شتم تا تریلر و ماشین های قدیمی. یک مرد در نهایت ظهور و گفت: آنها تا به حال به صبر برای راننده کامیون به بازگشت. او. پس از یک ساعت.

حداقل آنها دریافت خودرو خود را به عقب. همه آن را در زمان 253 دلار به صورت نقدی از: $125 بکسل هزینه های $48 مسافت پیموده شده و هزینه های $45 هزینه های اداری و 35 دلار دروازه هزینه.

اضافه کردن $107.33 برای شام و $35.53 برای نوشیدنی ها در غروب و تمام شب آمد به $415.61. بسیار گران شب.

بنابراین در اینجا این است که این معضل: در ماه نوامبر با توجه به آنا ماریا جزیره, خورشید, روزنامه شهر و اداره پست توافق کردند که پس از ساعت پارکینگ می تواند در بسیاری بین 4:30 بعد از ظهر و ساعت 8 صبح در روزهای هفته و تمام وقت در روز آخر هفته با یک شرط: سه لکه تا به حال باقی می ماند این سایت متعلق به اداره پست. آنها مشخص شده با رنگ سبز و سفید نشانه هایی است که خواندن “این سایت متعلق به اداره پست پارکینگ تنها.” یکی از سه نقاط است برای معلول پارکینگ.

هنگامی که یوسف Kopec کشیده به اداره پست او بلافاصله پارک شده در معلولان نقطه. آن رفلکس اتوماتیک. او با استفاده معلول نقاط برای بیش از یک دهه. چرا او به پارک در هر نقطه دیگری است ؟ نه تنها این, اما نشانه ای گفت: “این سایت متعلق به اداره پست پارکینگ تنها.” نبود اداره پست بسته ؟

تا به حال Kopec به سادگی پارک شده به طور منظم در یک نقطه او نمی خواهد که شده باشه.

با ساخت بسیاری در دسترس پس از ساعت, این شهرستان کمک کرده است با این ترافیک وحشتناک مشکل است. اما سیستم جدید گیج کننده است. یک زن و شوهر مسن نیاز به یک معلول نقطه و دیدم یک معلول ثبت نام. چرا که آنها همیشه فکر می کنم این اشتباه بود به پارک وجود دارد ؟

و اینکه آیا یا نه آنها در اشتباه بودند حتی ممکن است این مسئله است. بود که یدک کشیده واقعا لازم در این مورد ؟ نمی خواهد یک بلیط انجام داده اند?

که چه حملات عصبی با زیگلر. او سوگند یاد به سرطان پستان آموخته بود او را به چیزهای کوچک عرق اما این پدر و مادر او یک جنگ کره دامپزشک و یک مادر از شش. آنها نمی رویم و همه آنها می خواستند به انجام لذت بردن از صرف شام و رفتن به خانه.

آن را فقط شخصی برای او یا. او نگران است به اندازه کافی وجود ندارد معلول نقاط در آن منطقه و او می خواهد آن را شناخته شده است.

“من می خواهم به آن را بهتر است برای شخص دیگری,” او گفت:. “هیچ یک از پدر و مادر باید برای رفتن از طریق آن است.”

تماس نویس کریس اندرسون در [email protected]

https://www.heraldtribune.com/topics/chris-anderson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>