اندرسون: Coronavirus مانع دیگری در یک زندگی پر از سختی

جان Stransky زندگی شده است یک مبارزه است. یک ویروس مرگبار از دست داده و از کار افتادگی نیست ساخت آن را آسان تر است.

سخت زندگی از جایی شروع و جان Stransky را آغاز کرد و در 5 ماه. که زمانی که پدرش در بازگشت از ویتنام شد و یک معتاد به هروئین. او هرگز او را می دانستند. او سعی کردم به تماس در طول سال پرداخت پول برای شماره, اما این روش ها همیشه نادیده گرفته می شود.

او قرار داده شده در پنسیلوانیا آکادمی نظامی به عنوان یک بچه مدرسه برای خانواده های جانبازان است. شاید او می تواند چیزی را از خود وجود دارد. اما بعد از مادر خود نقل مکان کرد به برادنتون با دوست پسر خود در یک آبخوری و به زودی او فرستاده شده برای کودکان خود. که آن را برای مدرسه.

Stransky کاهش یافته است در کلاس هفتم به پول برای خانواده است. او شیر گاو در مزرعه های لبنی در گاو دریایی شهرستان 12 ساعت در روز 150 دلار در هفته و ره پست تا مادر خود را نمی دانم. او فکر کرد که او یک دانش آموز بود و پول زنی چمن. این زمان در اطراف سن 12 سالگی او بود.

خانواده چپ گاو دریایی شهرستان پس از چند سال و سفر در اطراف, دولت به, دولت به کار است. Stransky به خاطر قرار دادن یک بطری کودک در یک تفنگ به صورت یک صدا خفه کن و تیراندازی خوک در همسایه قلم فقط به خوردن.

به عنوان یک فرد بالغ را نوشید آیا مواد مخدر و در نهایت کار نصب سیستم های تهویه مطبوع. یک شب در سال 1999 در حالی که رانندگی از کارولینای شمالی به خانه اش در ایالت کارولینای جنوبی او خوابش برد در چرخ سقوط کرد و دچار آسیب جدی مغز. آن زمان او یک سال را به خاطر داشته باشید که او بود, او گفت:, و سه سال به یاد داشته باشید که همسر او بود.

نام او را دانا و آنها ازدواج کرده بودند در سبرینگ در سال 1994. آنها سعی کردند به یک خانواده اما او سقط دو بار. در مه 26, 2014, چند Stransky دوستان او را وادار به بیرون رفتن نوشیدن. او relented پرتاب دور از 18 سال از هوشیاری. هنگامی که او به خانه بازگشت, مست, البته همسرش نشسته بود تاشو در انتظار او است.

آنها شروع به استدلال می کنند و Stransky همسرش گفت: او می خواست او مرده بودند. چند ساعت بعد او بود. او در خواب خود را در حدود 5:30 p. m. از یک حمله قلبی.

“به فکر می کنم که او فکر نمی کردم که او را دوست دارم” گفت: Stransky صدا را انتهایی ، “آن بوده است غذا خوردن در من به مدت شش سال.”

Stransky, 49, زندگی به تنهایی در برادنتون آپارتمان در حال حاضر. او دریافت شده است ناتوانی از سال 2001 به مغز او آسیب است. او در حال حاضر با توجه $1,340 یک ماه اما با اجاره در $1,100 آن را ترک نمی کند زیاد است. او نیاز به یک شغل پاره وقت برای زنده ماندن بلکه یکی که نمی خواهد او را رد صلاحیت از ناتوانی است.

او را استخدام کرد تا در خارج به عنوان یک استاکر چند سال پیش اما حافظه خود را ساقط نمی کند را به صورت مناسب است. او نقل مکان کرد و به تعمیر و نگهداری. او با این نسخهها کار از 25 ساعت در هفته و او گفت: او بوده است هوشیار برای بیش از دو سال است. تا زمانی که در این ماه, همه چیز OK شد.

ناتوانی خود را چک سپرده شده است در زمان 20 سال گذشته گفت: اما در این ماه آن بود. او نمی داند چرا. او گفت که او نوشته است ایمیل برای هر سطح از دولت است اما پاسخ دریافت نکرده.

خارج ارائه می دهد عملکرد پاداش به فروشگاه های خاص که با اهداف است. شاید او دریافت برخی از پول اضافی در خود بررسی کنید که رد صلاحیت او از ناتوانی خود را بررسی کنید. او مطمئن نیست. همسر خود را مورد استفاده برای رسیدگی به تمام امور مالی. او همچنین شگفتی اگر مزایای از کار افتادگی می شوند به دور از کسانی که واقعا به آنها نیاز دارید.

همه او می داند که او پشت در اجاره و ترس اینکه اخراج, است که موجب نگرانی جدید. اگر چه او می شود بی خانمان و قرارداد coronavirus در خیابان و یا در یک پناهگاه ؟ اگر چه او آن را در حالی که مشغول به کار و سپس اخراج می شود, می شود بی خانمان و گسترش آن در اطراف ؟

او نگران است در مورد همه چیز است که او فکر می کند او ممکن است دچار برخی از نوع از سکته مغزی در هفته گذشته.

“افرادی که بحث در مورد سخت زندگی,” او گفت: “آنها نمی دانند که هیچ چیز نیست.”

تماس نویس کریس اندرسون در [email protected]

https://www.heraldtribune.com/topics/chris-anderson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>