اندرسون: Coronavirus نگرانی تاثیر بهار آموزش در فلوریدا

اخذ امضا از بازیکنان بیس بال بود و جذبه بهار, آموزش, اما coronavirus است و قرار دادن یک توقف به سالانه مراسم.

استفانی Vennel رفت و به خارج در روز یکشنبه است. او خریداری سه توپ بیسبال برای 12 دلار و شش بسته از Sharpies. او آماده بود برای شکار.

Vennel است از پیتسبورگ و این شد اولین سفر برای دیدن دزدان دریایی بازی در بهار آموزش. او لذت می برد بازی بیس بال, و, آن را خوب است برای دیدن پارک اما آنچه او واقعا می خواستم به برخی از امضا را به خانه با او.

او ایستاده بود به تنهایی نزدیک به راست-زمینه سفید در LECOM پارک در برادنتون. این نقطه مناسب که همه از دزدان دریایی که به گذشته راه رفتن در راه خود را به محل باشگاه وانجمن. در اطراف ششمین دور پیتسبورگ اول baseman جاش بل بازی را ترک کرد. بل بود همه ستاره فصل گذشته را که 4.8 میلیون دلار در سال 2020 است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

24-در سال Vennel برگزار کردن توپ.

“بل” او فریاد زد. “لطفا.”

بل به او نگاه کرد و به قدم زدن. او گفت: آن را دوباره. او دوباره. سپس بار سوم. او گفت که در حال غرق با موسیقی. ورزشگاه گارد امنیتی به نظر می رسد.

“به عنوان به زودی به عنوان این است که بیش از شما می توانید از 1000 امضا,” او گفت:. “من متاسفم که به شما بگویم.”

مردم هستند که بسیار محتاط در حال حاضر که coronavirus موارد تایید شده اند در فلوریدا و دزدان دریایی هستند بدون استثنا به خصوص با توجه به یک فرد از گاو دریایی شهرستان است که در میان کسانی که تست مثبت است.

در روز سه شنبه دزدان دریایی با استفاده از یک دستگاه مطابق با اصول بهداشتی و تمیز محل باشگاه وانجمن دفاتر مطبوعات جعبه سوئیت و امتیاز می ایستد در LECOM پارک به عنوان یک احتیاط. علائم ارسال شده و در داخل دستشویی که گفت: “خود را برای سلامت و ایمنی جامعه ما لطفا شستن دست های خود را برای بیش از 20 ثانیه با آب و صابون قبل از خروج از دستشویی.”

طرفداران استفاده از سرعت زمین در این محل اجتماع بودند تشویق به استفاده از یک دست-پاک کردن قبل از آوردن توپ و بازیکنان گفته شد نه به امضا و گرفتن توپ بیسبال از طرفداران.

یکی از allures بهار آموزش تولدش به استادیوم ارائه دسترسی به بازیکنان که در دسترس نیست در طول فصل به طور منظم. حداقل روی دستخطی رونویسی کردن حافظه است. گاهی اوقات آن بیشتر است.

اواخر جک اسمیت از نخل اره ای استفاده می شود به یک بازی بیس بال, امضا شده توسط Hall of Famers, دخترک معصوم, اموزش, لو گریگ Lefty گومز, Warren Spahn تد ویلیامز Joe DiMaggio, استن, Nicole, بیل تری و باب Feller. او به دست آمده هر امضا در بهار آموزش در برادنتون.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

عدم امضا این است که بیش از فقط یک شخصی ناامیدی به طرفداران. شما حتی می تواند برابر امضا با گردشگری دلار است.

“برخی از مردم این همه راه را فقط برای امضا” Vennel گفت.

تیم Ault یکی از این افراد است. او در بازی یکشنبه آینده به ایالات متحده آمریکا از پنسیلوانیا است. او یک مرد است که دوست دارد underdog به همین دلیل است که او گفت: او در آنجا با نیوجرسی از دزدان دریایی’ سوم-baseman کالین Moran.

Ault بود و در همان نقطه Vennel بود و هنگامی که مورن راه می رفت گذشته Ault خواست اگر او ثبت خواهد نیوجرسی. مورن متوقف به بحث اما مودبانه کاهش یافته است.

“از آنجا که از کل آنفولانزا چیزی که ما مجاز به,” او گفت:. “شاید در یک هفته زمانی که این چیزی که می گذرد.”

تماس نویس کریس اندرسون در [email protected]

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان های کریس اندرسون

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>