اندرسون: عبور از گارد نادیده نشانه هایی برای جلوگیری از

Elnora ویلیامز بوده و عبور از گارد برای شهرستان پلمتو برای 17 سال است.

قابل حمل دستگاه تنفس است که بسته به او پشت لوله متصل به بینی او. او مطمئن نیست چه چیزی اشتباه است. شاید آنها را به او بگویید در روز جمعه. امیدوارم آن چیزی نیست. پس از همه, او نمی خواهید برای پایان دادن به “سنگ و تنها و بیکس” است که چگونه او می گوید مرده است.

که عبور از کودکان و نوجوانان پس از آن ؟

نام او Elnora ویلیامز. او 81 سال و عبور از گارد در گوشه ای از 10 سنت غرب و 14 Ave. غرب در نخل باد بزنی. هر صبح و دوباره در بعد از ظهر — او کمک می کند تا دانش آموزان مدرسه ابتدایی — و گاه به گاه اردک مادر و جوجه اردک — عبور از خیابان با خیال راحت.

او می پوشد, سیاه, شلوار, شلوار, پیراهن سفید و لیمویی-سبز ایمنی جلیقه او را نگه می دارد در یک آویز لباس در نزدیکی درب جلو خانه اش. به آن را می پوشند “باعث می شود من احساس می کنم مهم است,” او گفت:.

او همواره به نخل باد بزنی از برادنتون هر روز صبح در یک ماشین با بتی Boop صندلی را پوشش می دهد. در مقابل یک پلاک قاب است که می گوید: “زن وحشی” بود که یک هدیه از نوه اش. پشت قاب پلاک خوانده شده “نیروی هوایی ،

او گفت شوهرش خدمت در نیروی هوایی و زندگی آنها در مکان هایی مانند انگلستان و اسپانیا و داکوتای جنوبی و آرکانزاس تا زمانی که بازنشسته شد در سال 1992. سپس آنها را نقل مکان کرد به برادنتون. او در گذشت چهار سال پیش.

او دارای چهار فرزند در سنین 54-60. عبور از کودکان و نوجوانان در پلمتو ابتدایی او را به یاد گرفتن خود بچه ها به مدرسه. که در آن زمان رفتن ؟ آن تصویر روز هفته گذشته است. بچه ها همه تا لباس پوشیدن. یکی دیگر از یادآوری زمانی که او همان خود را به او.

او با این نسخهها کار برای شهرستان پلمتو شده است و عبور از گارد برای 17 سال است. در سراسر خیابان را از او پست یک گورستان. وجود دارد زندگی در کنار او در مرگ دیگر و پیام روشن است: نگه داشتن در حال حرکت و یا باد “سنگ و تنها و بیکس.”

پس از آخرین فرد عبور بود صبح روز سه شنبه — یک کودک سوار بر پشت پدر او سوار به تمیز کردن قبل از او تا به حال برای بازگشت به گوشه ای در بعد از ظهر.

او خواهید بود فردا وجود دارد و همچنین برگزاری خود را با علامت توقف رو به مخزن اکسیژن پوشیدن آهک سبز عبور guard جلیقه و احساس مهم بیش از همه دوباره.

تماس نویس کریس اندرسون در [email protected]

https://www.heraldtribune.com/topics/chris-anderson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>