جری Dakin صاحب Dakin مزارع لبنی در شهر Myakka می گوید: از آن زمان شروع به کار دوباره.

آن بهار در مزرعه های لبنی و هیچ چیز تغییر کرده است.

“گاو هنوز هم با داشتن نوزادان و چمن در حال رشد است گفت:” جری Dakin. “گوزن وجود دارد. بنابراین بوقلمون های وحشی. ما با استفاده از به بود اما رسانه ها قرار داده و از خیلی استرس و ترس. وجود دارد ترساندن در خارج وجود دارد در حال حاضر. اما این گاو آنها نمی دانند که هر گونه متفاوت است.”

Dakin — همراه با همسرش کارن — صاحب Dakin مزارع لبنی در شهر Myakka و coronavirus آمار کسب و کار سخت است. او می خواهد برای دیدن همه چیز به حالت عادی بازگشت. چون رستوران های محلی شده اند قادر به باز Dakin بود مجبور به تخلیه 48,000 گالن شیر در اولین هفته از خاموش کردن. که او هزینه در حدود $87,000. این مزرعه در حال حاضر آزادسازی نیمی از این مبلغ است اما هنوز هم لطمه می زند.

حدود 92 درصد از کسب و کار رستوران خود را از دست داده است. هر چند هیچ کدام از 80 کارکنان اجازه رفتن مزرعه به فروش می رسد 150 از آن 2,400 گاو و کاهش در خوراک. همچنین این کاهش به $2.50 یک گالن بنزین و فروش آن در سایت. بسیاری از مردم در جامعه آمده اند و خریداری شیر برای حمایت از کسب و کار. او سپاسگزار است. او همچنین نگران است.

نه تنها برای کسب و کار خود را, اما برای رستوران نیز هست. رستوران ها قادر به استفاده کامل فصل گردشگری, تا زمانی که اقتصاد بازگشایی آن انجام خواهد داد تا در طول کندتر فصل تابستان است. که آن را حتی سخت تر به بهبود می یابند.

“این چیزی است که کشتن ما اقتصاد” گفت: Dakin. “بسیاری از مردم در حال دیدن آن مثل من. بسیاری از رستوران ها باز نمی شود به بالا. این واقعا ترسناک و دیگر آنها را ترک و آن را بسته و بدتر از آن را برای رفتن به.”

Dairy farms رو به کاهش هستند. وجود دارد استفاده می شود 38 گاوداری های شیری گاو دریایی شهرستان. تنها سه نفر باقی می ماند و آنها در Dakin خانواده است. فلوریدا تا به حال 152 دو سال پیش. نیم باقی می ماند.

کشاورزی شور Dakin می گوید. هنوز بسیاری از آن را دارند به همین دلیل است که مزارع کاهش یافته در سراسر کشور است. او نه ترس از کمبود مواد غذایی اما اخراج مفهوم یا نه.

“آن را به یک وضعیت ترسناک زیرا زمانی که امریکا قادر به تغذیه خود ما واقعا به مشکل” او گفت:. “اگر هر چیزی این است که گریه کردن به مردم آمریکا که ما نیاز به صرفه جویی در کشاورزی ما است.”

Coronavirus مستند تغییر خواهد کرد و زندگی روزمره در بسیاری از راه های. Dakin احساس می کند در برخی از نقطه در آینده او را پیش بینی زمانی که وجود دارد دیگر نمی خواهد در فروشگاه های مواد غذایی. مواد غذایی تحویل داده خواهد شد به خانه خود را از یک مرکز توزیع بسیار شبیه آمازون است.

مزرعه خود را به تحمل سختی ها قبل از. چیزهایی مانند طوفان و مقررات دولت صدمه دیده اند. اما شده است وجود دارد هرگز چیزی شبیه به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر و آن را ویران کرده است اقتصاد به اندازه کافی بلند او احساس می کند. از آن زمان به بازگشت.

“اگر شما مسائل را و سپس شما نیاز به ماندن در قرنطینه” او گفت:. “اما وجود دارد برخی از افرادی که سالم هستند و ما باید برای بازگشت دوباره رفتن.”

تماس نویس کریس اندرسون در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de