اندرسون: در داخل داوران لوقا فلمینگ قتل محاکمه

لوقا فلمینگ محکوم شد و از سال 1999 قتل ساراسوتا ساکن دبورا Dalzell یک مورد که سرد بود برای 19 سال است. داور گفت DNA بود فقط بیش از حد قدرتمند برای تخفیف.

آن یکشنبه شب زمانی که انسان به یاد بود او وظیفه هیئت منصفه روز بعد. او فراموش کرده بود. تماس با دادگاه او توصیه شد شاید شما wriggled کردن قلاب. هیچ گونه شانس و اقبال. گزارش فردا ساعت 8 صبح

او نمیفهمد چه شاید یک ساعت و او می تواند در خارج وجود دارد? ظهر او باقی مانده و آن را طولانی نیست قبل از او آموخته است که او مورد نیاز است. خرده سرقت های انجام شده در یک روز … حداقل این چیزی است که او امیدوار بود. نه کاملا.

این یک مورد قتل.

لوقا فلمینگ, پرونده قتل.

و او در آن است.

“این احتمالا پر استرس ترین چیزی که من همیشه در زندگی من انجام گفت:” داور که نخواست نامش فاش شود.

مرد در میان 12 منصفه که رای به محکوم فلمینگ قتل درجه اول و حمله با سلاح مرگبار در سال 1999 تجاوز به عنف و قتل ساراسوتا ساکن دبورا Dalzell. مورد رفت و سرد تا 2018 زمانی که مشخص شد DNA جمع آوری شده در صحنه همسان فلمینگ است. در دادگاه هفته گذشته هیئت منصفه گفته شد وجود دارد یکی در 1.49 nonillion شانس (یک عدد برابر با 1 پس از 30 صفر) آن می تواند هر کسی DNA اما خود را. که عامل مهم در این حکم به داور گفت.

همیشه تعجب آنچه در آن می خواهم به یک داور در یک پرونده قتل? آن را فوق العاده استرس زا عاطفی تخلیه, اما حداقل آنها اعتبار خود را در پارکینگ. زندگی یک فرد است در دست شما و به میزان کمتر شاید زندگی فرزندان خود را به عنوان به خوبی. زن و شوهر که با این واقعیت است که یک فرد است که در حال حاضر مرده و خانواده خود بوده است شکسته برای دو دهه بوده است.

“من هرگز خواب” به داور گفت. “من فکر کردم آن را در روز و روز را. هر کس آن را در زمان بسیار جدی است.”

بدترین قسمت دیدن عکس از صحنه قتل. این داور گفت: هیچ هشدار واقعی. او تا به حال به نگاه دور زمانی که آنها نشان داده شده است. یکی دیگر از داور گریه کرد. فلمینگ در ضمن چیزی عجیب و غریب است.

“من نمی باید خوب پرنیان (از فلمینگ)” این داور گفت. “او نشسته وجود دارد و twiddled با قلم اما او تا زمانی که تصاویر بالا آمد که عجیب و غریب بود.”

این داور گفت: او را تماشا فلمینگ زیادی در تلاش برای ارزیابی واکنش های خود را. فلمینگ می دانستم که او بود ، در همین حال اعضای فلمینگ خانواده خواهد تمرکز او و دیگر منصفه تلاش برای به عنوان خوانده شده آنها را به عنوان به خوبی. این داور فکر آن را عجیب و غریب که آنها زخم خوردن ناهار در رستوران همان, هر چند آنها تداخل می کنند.

فلمینگ ساخته شده غیر معمول تصمیم به شهادت از طرف خود — “من شوکه شده بود” این داور گفت. فلمینگ اظهار داشت: او ملاقات Dalzell در یک رستوران/بار, در, Clark, جاده, اگر چه او نمی تواند به یاد نام. آنها بیرون رفت و تا به حال رابطه جنسی در ماشین خود را به او گفت و به منی که بود و پیدا بود که از روبرو می شوند. Dalzell خواهر, در ضمن گفت که او به نام Dalzell در خانه در این زمان است که برخورد صورت گرفته صحبت کرد و آنها در تلفن.

“هیچ کس به او ايمان آورد” به داور گفت.

چه ساخته شده مورد جذاب بود DNA و چگونه آن را مربوط فلمینگ به ارتکاب جرم در سال 1999. فلمینگ بازداشت نشده بود تا زمانی که 19 سال پس از قتل و در آن زمان او تا به حال یک پسر ازدواج کرده بود و بعد طلاق گرفته است.

این داور گفت: شواهد DNA بود آهن چادری عامل اصلی برای محکومیت و آنها قدردانی سادگی در آن ارائه شد.

“کارشناسان واجد شرایط بودند بار یک میلیون” به داور گفت.

هنگامی که داوران با دریافت این صورت آنها شروع به بحث در مورد هر گونه نگرانی. سه منصفه تا به حال برخی از اوایل رزرو در مورد چیزهای خاص, اما آنها نظری نه مبتنی بر شواهد. وجود دارد بدون بحث و بدون توجه به آنچه آنها در مورد همه جاده ها منجر به DNA است.

“وجود دارد هیچ تردیدی در مورد آن ،” داور گفت. “حتی او گفت: آن او بود.”

قبل از رسمی رای داوران در زمان نظر سنجی غیر رسمی در اعتبار فلمینگ شهادت. دو عضو شد 99 درصد مطمئن نبود باور به طوری که آنها نگه داشته صحبت کردن تا کسانی که هیئت منصفه به طور کامل متقاعد شده آن معتبر نیست.

داوران مباشر سپس در اطراف اتاق رفت و پرسید: هر عضو برای خود رای بدهند. آنها رای دادند به اتفاق آرا به محکوم در هر دو اتهامات و فلمینگ دریافت دو همزمان زندگی جملات.

“او صرف 20 سال رایگان” به داور گفت. “او چه بود که به او.”

https://www.heraldtribune.com/topics/chris-anderson

تماس نویس کریس اندرسون در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>