اندرسون: انسان بر ماشین چمن زنی متهم DUI

جک پریچارد برداشت ششم DUI بازداشت اول در حالی که سوار بالای یک ماشین چمن زنی.

در حال حاضر ملخ 227 ماشین چمن زنی به نظر می رسد مانند یک قطعه خوب از ماشین آلات یک قادر به دست زدن به بسیاری از چمن-چمن وظایف و مردم به نظر می رسد خوشحال می شود با آن سوخت-عملکرد کارآمد.

چرا فقط به وب سایت شرکت: “از شلوغ پیمانکاران و پارک های ملی به شهرداری و مالکان فردی هر کس خود را از داستان خود را به بگویید که آن را می آید به منافع خود ملخ صفر به نوبه خود ماشین چمن زنی.”

جک Pritchard, 75, از هولمز ساحل, دارای یک داستان برای گفتن.

پریچارد با توجه به گزارش پلیس دستگیر شد, جولای 3 در هولمز ساحل برای DUI در حالی که سوار خود را قهوه ای ملخ 227 ماشین چمن زنی. او مشاهده شده توسط افسران در یک هولمز ساحل, اداره پلیس, گشت, ماشین, رانندگی در پیاده رو با هیچ چراغ قبل از حرکت بر روی خیابان و تقریبا قابل توجه افسران. سپس او رفت و از طریق یک پارکینگ کلیسا و بر روی 84 خیابان که در آن او متوقف شد در 10:15 p. m. بر اساس این گزارش او در مورد آن خوشحال یا.

او حاضر یک تست breathalyzer اما به نظر می رسد مست, این گزارش گفت:. نیمه خالی نوشیدنی الکلی پیدا شد و در فوت او. این بود گزارش خود را در ششم DUI دستگیری در سه متحده برای اولین بار در یک ماشین چمن زنی هر چند.

بله این امکان وجود دارد. شما لازم نیست که به در ماشین به دریافت یک DUI. چرخ دستی گلف صندلی چرخدار حتی اسب را در بازی. با توجه به قانون فلوریدا یک فرد مجاز به کار “خودرو” در حالی که دچار اختلال میشود. آن را می گویند نیست “موتور خودرو است.”

در سال 2019 یک خانم سوار یک اسب به نام بو دوک 10 مایل در بزرگراه از پولک شهر لیکلند قبل از کشیده شدن بیش از. او سطح الکل خون اندازه گیری شد در 0.161.

یک مرد از پالم بای دریافت DUI رانندگی ویلچر موتوری بر روی یک پل و DUIs در چرخ دستی گلف غیر معمول نیست یا. در واقع, شده است وجود دارد یکی در هولمز ساحل قبل از.

اما به اندازه کافی عجیب, فلوریدا منجر نمی شود ملت در عجیب و غریب دستگیری DUI. A 17-year-old Amish پسر دستگیر شده بود در نیویورک چند سال به عقب بر اسب و حشره دار. یک مرد در فارگو یک بار پریدند در Zamboni که یخ متداول شدن ماشین گفت: عرصه صدا پسر به خم کردن AC/DC و سپس فرار به تخته در طول یک بازی هاکی. خود را در سطح الکل خون شد عظیم 0.314 و او دستگیر شد.

هنوز هم همه زمان بهترین DUI متعلق به مردی به نام دنیس اندرسون در یک شهر کوچک به نام Proctor, فقط در خارج از دولوت مینه سوتا. آن را هرگز نمی تواند در صدر است. اندرسون کشیده شد در حالی که بیش از عامل – این – موتوری تاشو.

آن را واقعی اتاق نشیمن صندلی طراحی شده توسط یک موتور ماشین چمن زنی است که تا به حال چنین ویژگی به عنوان یک فرمان نگهدارنده فنجان و استریو. در سال 2009 اندرسون راه می رفت از یک نوار پریدند به او تاشو و بلافاصله به یک ماشین پارک شده است. او را منفجر 0.29 گرفته شده بود به زندان است.

اندرسون معروف جهان و ناظر اداره پلیس قرار تاشو در eBay. بالاترین پیشنهاد شد $43,700 اما از آنجا که آن را به دروغ تبلیغ به عنوان یک La-Z-Boy و این شرکت می خواست چیزی برای انجام با آن صندلی برداشته شد از eBay و آن را در نهایت به فروش می رسد برای $3,700.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان های کریس اندرسون

تماس نویس کریس اندرسون در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>