این گاو دریایی شهرستان کلانتر دفتر ساخته شده 8 سال تولد ویژه رانندگی در گذشته خانه خود را در طول شیوع کروناویروس.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

یک جشن تولد برای یک دختر 8 ساله در هفته گذشته صورت گرفت در جلوی حیاط یک خانه در Parrish. بدون فرزند بودند و دعوت آن به طول انجامید بیش از یک دقیقه و فقط یک هدیه داده شد. تا به حال یک بهتر است ؟

نه در شان Foy چشم. او پسر کوچک در حزب بنفش کلاه ایستاده با پدر و مادر خود را در حیاط جلویی خود را در 8 آوریل آینده به صندوق پستی با سبز و بادکنک سفید را به آن متصل هنگامی که این خودرو برای اولین بار به نمایش در آمد از پایین خیابان. پس از آن صدای آژیر و سپس وسایل نقلیه بیشتر و سپس تحقق است که چیزی خاص اتفاق می افتد.

“پدر و مادر آینده” شان به پدرش گفت: مایک. “آنها می آیند برای من تولد؟”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

آنها نمی شد اما نمایندگان از گاو دریایی شهرستان کلانتر, و اگر شما نمی فکر می کنم این یک معامله بزرگ و سپس شما هرگز از 8 سال. از آنجا که کودکان قادر به جشن تولد خود را با دوستان خود در این بهار — بهترین آنها می تواند امید برای این است که coronavirus جلوگیری نمی کند بابا از آینده در کریسمس — MCSO پا است.

شان تا به حال برخی از سرد قبل از تولد مانند سفر به دیزنی و استخر و روز در گزاف گویی خانه محل, اما هیچ چیز مثل این. این بود که بهترین حزب او تا به حال.

“خیلی باحال بود,” او گفت:.

مایک Foy آمد تا با ایده پس از دیدن چیزی شبیه تلویزیون است. او پیامک سروان. سندی McIver در MCSO برای دیدن اگر نمایندگان می تواند در نوسان است. روز بود و حتی بیشتر مهم است به عنوان آن را Sean طلایی تولد نیز هست.

در مجموع هفت نمایندگان در شش وسایل نقلیه سوار شان را در خیابان. آنها تا به حال خود را در چراغ و آنها صدا خود را sirens. یک معاون گفت: “تولدت مبارک شان” بیش از بلندگو و سپس یکی دیگر خواند به او.

شان عمو معاون Chris Foy شد در دومین خودرو از خط. او ماشین را متوقف سرعت زد به شان دست او را در حال حاضر و پس از آن رفت و برگشت. داخل بسته یک مرد عنکبوتی فیلم یک پازل و رنگ آمیزی کتاب. شان در مورد آن صحبت کردیم تا خواب.

“آنها نقش مدل برای آنچه” مایک Foy گفت. “آنها یک کار برجسته. آنها رفت بالا و فراتر از آن.”

شبیه حرکات شده اند اتفاق می افتد در سراسر کشور به عنوان افسران پلیس و کلانتر نمایندگان رانندگی شده اند در مقابل بیمارستان برای نشان دادن حمایت خود را برای پزشکان و پرستاران اورژانس-اتاق پرسنل که باید مبارزه ویروس از خط مقدم هر روز نه تنها سلامت خود را به خطر می اندازند اما خوب بودن از اعضای خانواده خود است.

رانندگی در مقابل 8 سال در روز تولد او می گوید فقط به عنوان مقدار: یک ویروس است که مصرف شده است زندگی می کند نمی تواند لمس روح زندگی و معاونین کلانتر نیست به ترس یا نفرت, اما دیده می شود به عنوان دلسوز اعضای جامعه.

همه شان را پدر می داند که اگر این اتفاق دوباره در سال آینده اگر وجود دارد یکی دیگر از تولد در طول یک بیماری همه گیر از MCSO سختی عمل به دنبال دارد.

“آنها در حال رفتن به را در تیم SWAT,” او گفت:.

تماس نویس کریس اندرسون در [email protected]

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان های کریس اندرسون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im