اندرسون: هیچ coronavirus درمان تنها اتهام فدرال

علامت Grenon از برادنتون و سه پسر بودند ساخت $500,000 تا یک سال به فروش آب ژاول به عنوان یک درمان.

درمان معجزه بود, تولید شده در یک حیاط خلوت ریختن به اندازه کافی قوی برای کشتن به اندازه کافی مشکوک به سوال.

به همین دلیل است که فدرال شده بود surveilling علامت Grenon خانه در برادنتون — و نیز فعالیت های اینترنتی — برای ماه می باشد. 62 سال Grenon و سه فیلم پسران شده است و تولید و بازاریابی و نعناع و خاموش چیزی به نام “معجزه معدنی راه حل” مایع “درمان” برای همه چیز از سرطان به coronavirus آلزایمر به اوتیسم مالاریا به MS همه تحت پوشش یک “کلیسا” تاسیس توسط یک مرد که ادعا می شود از فضا.

معجون سحر و جادو مخلوط در حیاط خلوت خود ریخته — اصل قدرتمند عامل سفید کننده استفاده می شود برای سلب منسوجات اما بسیاری از مردم به خرید این خطرناک مار روغن کلاهبرداری که خود را از “کلیسا” انجام شد $500,000 تا یک سال در فروش واسطه چیزی FDA هرگز مورد تایید و هشدار دادند که مصرف کنندگان از آن تهدید کننده زندگی عوارض جانبی.

Grenon شد حمله چهارشنبه گذشته و او را سه پسر به اتهام توسط باراک اوباما برای منطقه جنوب فلوریدا جنایی با تحقیر توطئه برای فریبکاری ایالات متحده و توطئه برای نقض فدرال غذا و دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی عمل می کنند.

خانواده شده است فروش اکسیر از طریق آنچه آنها به نام “پیدایش II کلیسای سالم و شفا است.” این سازمان تشکیل شد در سال 2010 برای جلوگیری از مقررات دولت توسط مردی به نام جیم فروتن سابق اکتشاف طلا در نوادا که — بدون شوخی — ادعا کرد که او وارد زمین از کهکشان دیگری است.

علامت Grenon از آن به عنوان “اسقف اعظم” از کلیسا و او را به دست آورد معروفیت ملی در ماه آوریل زمانی که او فرستاده رئیس جمهور تهمت نامه ارج تعجب از محصول خود را. Grenon سپس در زمان اعتبار برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد که تزریق مواد ضد عفونی کننده به ریه ها می تواند به درمان coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد گفت که او در حال تبادل نظر. Grenon در ضمن اصرار داشت یک بطری MMS فرستاده شد به کاخ سفید است.

جدید ترین شکایت کیفری علیه Grenon شامل برخی از اتهامات نگران کننده است. در ماه آوریل ایالات متحده در منطقه قاضی کاتلین ویلیامز با صدور موقت سفارش محدود در برابر کلیسا که Grenon نادیده گرفته و سپس گفت: به پادکست مصاحبه که “شما می تواند گرفته شده از خانم ویلیامز.”

با توجه به شکایت او همچنین گفت: “زمانی که کنگره می خواهد غیر اخلاقی چیز می گذرد غیر اخلاقی قوانین که زمانی که شما انتخاب کنید تا اسلحه درست است ؟ شما می خواهید یک وکو? آیا آنها می خواهند یک وکو?”

هیچ کس می خواهد یک وکو فقط پایان دادن به این بیماری همه گیر اما در حال حاضر که Grenon خانواده متهم شده است با فدرال جنایات که در آن ما از اینجا بروم ؟

از جمعه وجود دارد 4,402 coronavirus موارد در گاو دریایی شهرستان 244,151 در فلوریدا 3,144,472 در ایالات متحده 12,342,043 در جهان و هیچ کس در آن ریخته و مخلوط کردن درمان.

تماس نویس کریس اندرسون در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>