اندرسون: باز کردن سواحل از دست دادن محدودیت

آن زمان برای مقامات دولتی به اعتماد به توانایی های عمومی به انجام کار درست.

ما آن را دریافت کنید. زندگی در حال حاضر متفاوت است. از اینجا ما همه سالاد تحت عطسه-گارد در Sizzler.

از facemasks به Clorox تزریق به کابل اخبار ایستگاه های در حال اجرا و مرگ عوارض خزنده مانند نمرات کالج فوتبال (گرجستان حرکت می کند تا دو لکه در نظرسنجی این هفته!), ما شده ایم ضربت سخت زدن-a-moled با یادآوری است که coronavirus جدی است باید گرفته شود به عنوان مثل و عقل سلیم اقدامات پیشگیرانه باید رعایت شود.

ما آن را دریافت کنید. ما درک می کنیم.

بنابراین در حال حاضر اجازه دهید به مردم برخی از اعتبار.

شاید ما خواهد اعتماد دولت اگر دولت مورد اعتماد ما است.

من می خواهم به صورت رایگان.

از همه مهمتر, من می خواهم به Fauci-رایگان.

و بهترین محل برای آن است ، ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان نیاز به باز کردن سواحل است. تمام راه را. هیچ محدودیت. نه در پارکینگ. نه در طول مدت اقامت. نه در آنچه که شما می توانید به ارمغان بیاورد. خواب نیمروز کلیدی میعادگاه قشنگ ساحلی, ساحل, سکس ساحلی برادنتون. هر مایل از خط ساحلی شنی از ونیز به جزیره ماریا آنا. مشابه آن را تا کنون بود.

خواب نیمروز کلید باز است به واکر و دونده اما پارکینگ های عمومی در دسترس است که نه تنها خشم و توهین غیر فعال جمعیت بلکه به این معنی اگر شما به اندازه کافی ممتاز برای زندگی در ساحل, ساحل و نه متعلق به شما است.

مردم نشده اند مجاز به نشستن در خواب نیمروز کلید با صندلی و کولر و که نیاز به تغییر است. ما نه آبجو-swilling hammerheads شکستن بهار. ما در اینجا زندگی می کنند و هر کس می داند چه اجتماعی فاصله است چرا که ما شده ایم اسیر مخاطبان بمباران با مفهوم. مقامات دولتی باید اعتماد است که مردم به اندازه کافی هوشمند به گسترش است. سواحل باید بیش از اندازه کافی فضا. نشستن رسم یک خط در شن و ماسه و لذت ببرید.

معاونین کلانتر به طور معمول گشت ساحل در وسایل نقلیه موتوری. اگر آنها را به کسی نمی پیوستن به اصول عقل سلیم و سپس یک یادآوری ساده باید کافی است. بیشتر احتیاط علائم می تواند قرار داده شده در غرفه شاید قرار coronavirus پرچم در نجات غریق می ایستد. آنها آن را انجام دهید برای تبدیل جریان.

آن را بهتر به مردم استفاده می شود به این ساحل اقدامات ایمنی در حالی که وجود دارد زمان به منظور توسعه عادات جدید نسبت به صبر کنید تا زمانی که آن را می شود نزدیک به چهارم جولای. می دانید چه اتفاقی می افتد ؟ قایق مسابقه. این زمانی است که سواحل شانه به شانه برای مایل و آن را حتی شلوغ تر از بهار. فقط یک حدس است اما محدودیت دولت در تاریخ 4 ژوئیه ممکن است به دور بماند.

در حال حاضر Manatee County, برنامه ای برای باز کردن آن در سواحل روز دوشنبه با چند محدودیت یک تصمیم خوب. اما مردم را نمی خواهد بود قادر به پارک برای بیش از دو ساعت در امتداد. مقامات می گویند که اجازه خواهد داد که بیشتر مردم به بازدید از برخی از پروژه های ساخت و ساز در حال انجام است. فقط آنچه که مردم نیاز دارند. بلیط پارکینگ. چیز دیگری به نگرانی در مورد پرداخت و خیابان دیگر برای رسم کردن خشم در افراد است.

اما این بیش از یک دولت موضوع است.

هنگامی که مرد دیگری در وب سایت دیگری می اندازد یکی دیگر از پیکان در یکی دیگر از نقشه و اعلام خواب نیمروز کلیدی به عنوان شماره یک در این کشور مقامات نمی توانید به اندازه کافی آن را به اطلاع عموم. چرا ؟ به این معنی بیشتر گردشگری دلار و یا حداقل ما فکر می کنم. ارزش واقعی است که همیشه نادیده گرفته شده است.

بسیاری از مطالعات علمی انجام شده در مورد اثرات ساحل اتحاد مردم و مغز خود را. مناظر و صداها و احساس از شن و ماسه به همه ثابت شده کاهش استرس است. هنگامی که شده است وجود دارد بیشتر زمان استرس زا از در حال حاضر ؟ واقعی وجود دارد نگرانی در مورد خشونت خانگی و سوء استفاده از سوء استفاده از حیوانات و انزوا و حتی خودکشی این روز است. ما مکان های که می تواند در از بین بردن این انگیزه فقط plopping پایین صندلی و خیره در آب است. ما هرگز نیاز به ساحل بیش از در حال حاضر.

من می خواهید به درایو به ساحل دوباره نفرین در ترافیک برای مبارزه با یک نقطه پارکینگ, پس زدن دهنه اسب من کولر را از طریق شن و ماسه نشستن در صندلی من — یک صد فوت از هر کس دیگری البته — و اقامت وجود دارد تا زمانی که صورتم قرمز میشود همه به جز جایی که من ماسک بود.

و سپس با کروناویروس جدید-age نسخه از یک کشاورز قهوهای مایل به زرد من می خواهم برای به دست و پا زدن بسیار زیبا به خلیج مکزیک که من دیگر دیدن ساحل و یا حداقل چهره سانجی گوپتا و من نمی خواهم کسی به من گفتن من نه به اندازه کافی برای انجام هر یک از آن.

من فکر می کنم من صحبت می کنند برای بسیاری از اینجا.

ما می خواهیم سواحل باز است.

همه راه باز است.

به ما اعتماد.

تماس نویس کریس اندرسون در [email protected]

https://www.heraldtribune.com/topics/chris-anderson

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>