اندرسون: در جستجوی حقیقت در یک تیم SWAT حمله

Jarrel کارتر از برادنتون بود و به تازگی به اتهام مقاومت در برابر خشونت. او دستگیر شد و سال گذشته پس از یک تیم SWAT حمله بود که بر روی دوربین گرفته شده.

این خودرو زرهی وارد شده با فلش آبی رنگ چراغ. فرمان بیش از بلندگو بیشتر افزایش ضرورت.

“سرنشینان این گاو دریایی شهرستان کلانتر دفتر. ما یک حکم جستجو برای محل اقامت خود را. بیا با دست خود ،

در فوریه. 28 سال 2019 در یک خانه در برادنتون این تیم SWAT وارد با یک حکم به جستجو برای مواد مخدر. در میان مردان در اموال بود Jarrel کارتر و وقتی حمله شد او را دستگیر و برای مقاومت در برابر یک افسر با خشونت یک سوم درجه جنایت مجازات تا پنج سال در زندان است.

چهار تیم SWAT اعضای ثبت گزارش و مشابه بودند. آنها اعلام کارتر رفت و به او تسمه چندین بار به عنوان او از خانه رواق حاضر به همکاری با بخشنامه و “احتمالا اقبال'” انگشت کارآگاه دینو Murges یک آسیب است که نیاز به توجه پزشکی.

این MCSO ارسال شده در Facebook که “کارتر نادیده گرفته و دستورات کلامی به جای دست خود را در هوا و بر روی زمین و به سمت شلوار خود را چند بار.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان های کریس اندرسون

“او ادامه داد: به جای دست خود را به سمت شلوار خود را. به عنوان یک نتیجه نمایندگان مجبور شدند به استفاده از یک پا رفت و برگشت تاکتیک و در روند کارتر برداشت و پیچیده معاون انگشت باعث که معاون به سقوط به زمین با او.”

کارتر در ضمن تا به حال نسخه های مختلف گفتن هرالد تریبون رفت و به او تسمه به دلیل نبود او با پوشیدن کمربند و شلوار خود را در حال سقوط بودند و او با پیروی از دستورات. او همچنین ادعا کرد که عضو تیم SWAT با استفاده از نیروی بازوی چپ خود را حتی اگر او روشن ساخته او پاره روتاتور کاف.

وجود دارد دو نسخه متفاوت از این حادثه بود که هیچ چیز غیر معمول است. آنچه در این مورد متفاوت است اما دوربین داخل ایوان که اسیر حمله. کارتر مشترک با H-T در سال گذشته به طوری که مردم می تواند قضاوت خود را دارند.

پرونده به دادگاه رفت و تقریبا یک سال بعد در روز ولنتاین کارتر داشت گناه نیست در این جنایت به اتهام مقاومت در برابر خشونت. او اما مجرم مقاومت بدون خشونت یک اتهام بود که بعدا اضافه شده توسط دادستانی. او می تواند دریافت یک سال در زندان به جرم تخطی از قانون.

جنیفر خشم کارتر وکیل می داند این کار با مگس کش زدن تیم می کند و تصدیق می کند که کارتر نیست به دنبال دستورالعمل به نامه. او گفت: “موکل من نیست تلاش برای مانع و هیچ چیز جنایی. آنها نمی باید برای درمان او را مانند آن.

“مردم نگاه خواهد کرد در هر دو روش’,” او گفت:. “اما اجازه دهید صادقانه, آیا شما فکر می کنم این خوب است policing? آیا شما فکر می کنم این است که تنها زمانی این اتفاق افتاده است ؟ آیا شما فکر می کنم این بدترین از آن؟”

گاو دریایی شهرستان کلانتر ریک چاه صورت گرفت موضوع را با این روزنامه در سال گذشته برای ارسال این ویدئو آن را “شخصی و ناعادلانه حمله به MCSO.” او همچنین نوشت: “اگر شما نمی خواهید با مگس کش زدن تیم در خانه خود را به فروش نمی کرک کوکائین در جامعه ما است.” هیچ کدام یافت می شد در این حمله.

ولز پست خود جلب کرد صدها نفر از نظرات و اکثریت آنها به نفع MCSO و چگونه بازداشت و به کار گرفته شد. این پست شامل فیلم از حمله اما از MCSO این هلیکوپتر از دوربین بر روی ایوان.

ولز انتقاد بود و غلط. وجود دارد هیچ “حمله شخصی در MCSO.” H-T آنچه را که روزنامه ها در یک دموکراسی انجام دهد. مقاله ارائه یک سرویس عمومی با ارسال این ویدئو فقط به عنوان کارتر را با ارائه آن را به روی کاغذ. این ویدئو ارائه شده کامل تر تصویر در غیر این صورت همه شما را مجبور شد به گزارش کارآگاه. عمومی قادر به رسم خود را دارد نتیجه گیری و فراهم فرصت برای مشاهده آنچه اتفاق می افتد در طول یک حمله نیز هست.

“در یک جامعه به خوبی تصمیم گیری در مورد آنها چه مقدار از آنها نیاز به دانستن حقیقت” خشم گفت. “حقیقت این بود که در این ویدئو.”

“شهروندان گاو دریایی شهرستان باید کنجکاو در مورد آنچه که حقیقت واقعی است. شما فقط نباید کورکورانه قبول آنچه که کلانتر می گوید.”

خشم گفت: پس از کارتر محاکمه جایگزین داور متوقف شد و او را به عنوان او راه رفتن در خارج از دادگاه.

“او مبهوت شده بود,” او گفت:. “او ناراحت بود با آنچه که او را دیدم. او گفت: “این است که چگونه آنها این کار را انجام?’ سپس او تشکر من برای دفاع از او را.”

تماس نویس کریس اندرسون در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de