اندرسون: روز یک کامیون شروع به پریدن کرد بیش از I-75

“Honky Tonk آزادراه” در نظر گرفته شد تجاری بدترین بازیکن میدان در سال 1981. آن را ویژگی های یاد شیرین کاری که به ضرب گلوله کشته شد در ساراسوتا.

این فیلم با هزینه میلیون ها نفر را تا به حال بازیگران که شامل Jessica Tandy و حتی برجسته آب-اسکی فیل. اما کمپرسی کامیون پر از حیوانات صفری است که پرواز بیش از یک دمیده پل هوایی در I-75 در صدر آن است.

این فیلم به نام “Honky Tonk آزادراه” و قطعات به ضرب گلوله کشته شدند در ساراسوتا. آن منتشر شد در سال 1981 و بازیگران چشمگیر بود با Beau Bridges, تری Garr, Beverly d’angelo و دانیل استرن در میان بازیگران است.

تنظیم داستانی فلوریدا شهر به نام Ticlaw و ساکنان آن به نظر می رسید ناراحت شدند که یک بزرگراه بدون خاموش-رمپ در حال ساخته شدن بود. در راه آن شبیه به چگونه ساکنان کورتز در مورد احساس یک دهانه پل است که پیشنهاد شده است که از شدت محدود کردن دسترسی به دهکده ماهیگیری آنها ترس است.

مردمی خوب در Ticlaw خود را به نقاشی شهر صورتی برای جذب بازدید کننده. سپس آنها را آورده در آب فیل. وقتی که کار نمی کند شهردار منفجر span در اتوبان.

این فیلم با هزینه 23 میلیون دلار به, و آن را کامل با صدای تلپ افتادن. منتقدان گفته بود “بلامنازع تجاری فاجعه از تابستان است.” داستان های نوشته شده در مورد این فیلم در طول سال از جمله توسط هرالد تریبون بیشتر در مورد آنچه که یک بمب در آن بود.

این شرم آور این فیلم نه به خاطر علاقه به این دلیل که آخرین 20 دقیقه از این فیلم ویژگی های برخی از هالیوودی ها بهترین شیرین کاری کار می کنند و آن را به ضرب گلوله کشته شد در ساراسوتا.

این فیلم ساخته شده بود در زمانی که پیوند بین تمپا و میامی در I-75 هنوز به پایان خواهد رسید و فیلمسازان موفق به متقاعد کردن مقامات دولتی برای ساخت پالمر بلوار گذشتن از چوب و گچ برای شیرین کاری قبل از آنها ساخته شده چیزی که واقعی است.

آنها با استفاده از دینامیت و گلوله آن را منفجر و آن را در یک. بنا به گزارش an 11-year-old girl به نام مارلینا گور شاهد انفجار. او در ادامه به ازدواج با یکی از محلی اضافی در فیلم و در حال حاضر مدیر پروژه برای FDOT. او نظارت واگرا الماس پروژه در I-75 و دانشگاه پارک وی نه چندان دور از جایی که فیلم انفجار صورت گرفت.

صحنه نهایی فیلم گزارش هزینه 1 میلیون دلار به ساقه و فیلم به پایان رسید با یک GMC C6500 کامیون جعبه پریدن در سراسر گمشده span پالمر در بلوار بود که منفجر شده و بیش از I-75. بر اثر حیوانات فرار کامیون.

“آنها تعطیل یک طرف اتوبان و آنها تا به حال حیوانات وحشی در آزادراه کرگدن و شیر” پل گفت: H-T جیمی Geurts در ماه جولای. “آنها را فراموش کرده به خاموش کردن طرف دیگر پس از شما تا به حال مردم rubbernecking و به دنبال در تمام دیوانگی است.”

بدلکاری که سوار کامیون کمپرسی که روز افسانه ای هالیوود, آیکون ماشین Dean Jeffries. Myles Kornblatt که متصدی میامی خودکار موزه نوشت: یک داستان است که گفت: Jeffries آمار طرف دیگر خیلی سخت است که او را شکست و تا به حال به استفاده از بازوی خود را به پایین فشار دهید تا بر روی پای خود فقط به استفاده از ترمز برای متوقف کردن کامیون.

Jeffries گرفته شده بود به یک بیمارستان محلی و ظاهرا آنقدر سرخورده با مراقبت او دریافت که او در بیمارستان خود را ساخته شده خود یک پشت بند از آلومینیوم و بازگشت به کار در مجموعه.

تاریخ محلی بسیار حائز اهمیت است اما می تواند تا حدودی خسته کننده است. مبهم است که بسیار سرگرم کننده و جالب است. و وجود دارد مقدار زیادی از آن را در اینجا.

Jeffries که شروع به پریدن کرد بیش از I-75 در یک کامیون کمپرسی, یک افسانه ای سفارشی ماشین طراح و سازنده در هالیوود, در علاوه بر این به عنوان یک بدلکاری.

در میان بسیاری از نمادین خودرو او ساخته شده بود “Monkeemobile,” used by the Monkees خود را در تلویزیون نشان می دهد, the Green Hornet را “زیبایی سیاه” ماشین و حشره دار ماه در یک فیلم جیمز باند.

یک روز یک مرد جوان راه می رفت به Jeffries’ فروشگاه و خواست اگر او می تواند رنگ های جدید خود را Porsche 550 Spyder. Jeffries رنگ یک عدد هود و برای برخی از این دلیل تصمیم گرفت به رنگ “کمی ارشد” در دم.

این مرد در زمان یک نگاه و گفت که او آن را دوست داشت.

نام او James Dean.

این ماشین او می میرند.

https://www.heraldtribune.com/topics/chris-anderson

تماس نویس کریس اندرسون در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>