پیتسبورگ دزدان دریایی تاثیر فوق العاده ای در گاو دریایی شهرستان, هر چند آن را به طور گسترده ای شناخته شده است که نقاط عطف یک مرکز کمک برای بی خانمان می کند و همچنین.

وجود خواهد داشت 16 نمایشگاه بیس بال بازی های انجام شده در بهار امسال در LECOM پارک در برادنتون خانه پیتسبورگ دزدان دریایی است. ترکیب حقوق و دستمزد از تیم های که در بازی وجود خواهد داشت در حدود 1.2 میلیارد دلار است.

در مقابل شاید 100 فوت از ورزشگاه در 9 خیابان غربی., یک مرد بی خانمان از نیویورک نشسته به تنهایی بر روی یک نیمکت چهارشنبه گذشته و پرسید: برای یک دلار.

او تا به حال تنها یک چهارم.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان های کریس اندرسون

وجود ندارد یکی دیگر از بهار ورزشگاه در هر نقطه در فلوریدا که در آن اختلاف بسیار چشمگیر است. در یک طرف شما افراد بی خانمان هل دادن چرخ دستی های خرید گذشته رها تایر مغازه ها با فرسوده انجیل استراحت در بالای اموال خود را و صحبت کردن با خود.

در طرف دیگر زمین بیس بال که در آن رتبه بندی به تنهایی هزینه بیش از $1 میلیون نفر است. رتبه بندی!

داخل فروشگاه یک کارمند گفت: حدود 250 کلاه فروخته خواهد شد در هر بازی. در حدود 30 دلار پاپ که 7500 دلار. طرفداران آنها را می پوشند در بازی و سپس آنها را به خانه به عنوان سوغاتی. کلاه نمی سوغاتی برای هر کس.

در ضلع جنوبی ورزشگاه حدود 100 فوت دور در خیابان 17 غربی در سراسر از جایی که بازیکنان خود را پارک BMWs یک محل به نام نقاط عطف. از آن جایی که بی خانمان جمع آوری هر روز صبح برای وعده های غذایی و کسانی که بدون بیمه می توانید دریافت مراقبت های پزشکی.

یک مرد بی خانمان شد ایستاده در خط برای مواد غذایی در هفته گذشته با پوشیدن دزدان دریایی کلاه. او یک فن نیست. کسی که به او داده بود کلاه از روز قبل. از او پرسیده شد که اگر آن را برای او مهم بود.

“آره برای من مهم است,” او گفت:. “آن را نگه می دارد خورشید خاموش سر من. چرا شما درخواست بسیاری از سوالات؟”

او عصبانی و راه دور احتمالا تعجب اگر من یک افسر مخفی. این برادنتون اداره پلیس ظاهر که صبح و به عنوان نفر آماده سازی این ورزشگاه برای بهار, آموزش, یک مرد بود که دستگیر برجسته حکم و منجر به یک ماشین در دستبند.

“من شما را دوست دارم” یک زن فریاد زد به مرد. “افسر می کنم حداقل یک آغوش از او ؟ که من دوست پسر شما در حال گرفتن دور از من.”

بعد از یک زد و خورد درگرفت و در سالن غذا به نام نان روزانه ما است. این رشد آرام برای فقط یک دوم اما هیچ کس واقعا مرحله به مرحله. یک پزشک مرد پدید آمده است.

“دفعه بعد من قصد قتل او را” مرد گفت: او به عنوان میان دور.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

در طول سال دزدان دریایی و نقاط عطف را تا به حال یک رابطه دوستانه. این سازمان هرگز گله و شکایت در مورد بی خانمان در اطراف ورزشگاه. آنها معمولا وجود دارد در صبح رفته بعد از ظهر بازی به هر حال.

دزدان دریایی مدت طولانی است که یک دارایی برای برادنتون تولید حدود 40 میلیون دلار درآمد سالانه از طریق چیزهایی مانند اقامت در هتل و رستوران بازدیدکننده داشته است. اما در اینجا چیزی تعجب آور: نقاط عطف است که فقط به عنوان با ارزش به جامعه به عنوان دزدان دریایی است.

در سال 2014 دانشگاه فلوریدای جنوبی دانشکده کسب و کار قادر به محاسبه تاثیر نقاط عطف بود در برادنتون و آمد تا با شکل $43.25 میلیون. با ارائه مراقبت های پزشکی این مرکز کمک می کند تا مردم برای جلوگیری از اتاق اورژانس و بستری باقی می ماند. زندان باقی می ماند کاهش می یابد. مسکن است یافت می شود. مطالعه و حتی گفت این مرکز افزایش یافته است و ارزش, خواص اطراف آن است. که همه اضافه می کند تا.

معلوم نیست چه زمان تاثیر است اما به احتمال زیاد آن باقی مانده است قابل توجه است. برای مثال زمانی که افراد مبتلا به دیابت درمان می شوند در نقاط عطف حملات قلبی سکته مغزی و قطع عضو در حال کاهش یافته است و مردم می توانند به کار ادامه دهد.

نقاط عطف در عمل در بودجه از $3.2 میلیون نفر است. مقایسه Gerrit کول را $36 میلیون نفر در این فصل برای تبادل نیویورک یانکیز. اگر کول میانگین اعداد مشابه او در گذشته او را در حدود 10000 $برای هر گام او می اندازد. این بدان معناست که او می تواند راه رفتن یک خمیر در چهار راست زمین و ایجاد $40,000. متوسط حقوق و دستمزد متوسط در ایالات متحده $48,000.

یانکی ها در حال برنامه ریزی برای بازی در برادنتون این بهار و چه کسی می داند شاید کول را زمین چند نوبت.

و شاید این مرد بی خانمان از نیویورک با سه ماهه در جیب خود را نشسته بر روی همان نیمکت به عنوان او چهارشنبه گذشته به دنبال بالا و پایین پیاده رو به سمت چپ و به سمت راست او بهار آموزش خانه پیتسبورگ دزدان دریایی تنها 50 فوت دور.

“در حال حاضر اجازه دهید را ببینید اگر کسی می آید با برخی از پول است.”

تماس نویس کریس اندرسون در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im