اندرسون: دو نفر از دوستان یک نژاد و پنی که آنها را گرد هم آورده

Austin دیلون برنده 2018 دیتونا 500 با یک پنی چسب به داش به او داده شده توسط 12 ساله اردن در اب راه رفتن را از برادنتون.

این هفته از 2018 دیتونا 500 هنگامی که آستین دیلون خال خال بچه و خواست اگر او تا به حال یک مورد علاقه راننده خودرو مسابقه ای.

بچه گفت: نه او که باعث دیلون پاسخ: “من شما را کلاه من اگر شما انتخاب می کنید من به عنوان مورد علاقه خود را.” خوب حالا که صدا خیلی خوب به بچه و آن را به یک معامله.

دیلون خود را در زمان خاموش کلاه قرمز آن را امضا و آن را به دست بچه 12 ساله اردن در اب راه رفتن را از برادنتون. به نظر می رسید مانند یک کمی خوب لحظه: وید تا به حال یک کلاه جدید Dillon تا به حال یک فن جدید و شما می خواهم فکر می کنم که پایان آن است. تنها آن نبود.

وید بازگشت به مسیر روز بعد با یک حال حاضر برای راننده نسکار در بازگشت. این یک پنی او پیدا کرده بود. دیلون در زمان سکه چسب آن را به خط تیره از شماره 3 خودرو به صورت موفق باشید و شما می خواهم فکر می کنم که پایان آن است. تنها آن نبود.

دیلون رهبری تنها برای یک دامان طول دیتونا 500 — یکی از مهم ترین نهایی یکی است. با پنی چسب به او داش او برنده بزرگترین مسابقه در کشور و 20 سال پس از افسانه ای دیل Earnhardt برنده خود را تنها دیتونا 500 بیش از حد. دریافت این: زمانی که Earnhardt برنده او نیز خوش شانس بود پنی چسب به داش. به او داده شد توسط یک فن به نام Wessa میلر 6-ساله مبتلا به اسپینا بیفیدا.

وید شد, پرواز به دیلون در کارولینای شمالی برای یک جشن در سال 2018 است. او به برادنتون با حافظه و توجه داشته باشید برای او نوشته اصلی توسط دیلون: “لطفا اجازه می دهد اردن معاف می شود برای دو روز. او بسیار مهم بود به ما دیتونا 500 پیروزی است.”

سال آینده قبل از 2019 دیتونا 500 Wade همراه دیلون به دیزنی در اورلاندو است. آنها سوار Dumbo پرواز فیل, مطرح, برای, تصاویر, و شما باید را دیده اند وید زمانی که دیلون کشیده جعبه را از جیب خود و به او دیتونا 500 قهرمان حلقه سمت راست وجود دارد در مقابل میکی و همه چیز.

https://www.heraldtribune.com/topics/chris-anderson

در این سال همه چیز نیست شده یک فیلم دیزنی برای نسکار است که در بر داشت خود را در هم پیچیده در ملی گفتگو در مسابقه. آنچه به نظر می رسد طناب دار داشت در گاراژ راننده بابا والاس و ممنوعیت مؤتلفه پرچم در طول مسابقه — محکوم کرد توسط رئیس جمهور بوده است تقسیم موضوع است.

اما اگر نسکار نیز شروع راه حل ؟ اگر چه جستجو برای توازن نژادی ندارد به طوری پیچیده و انگیز?

شاید شما باید بدانید:

Austin دیلون 2018 دیتونا 500 قهرمان سفید است.

اردن وید دوست 2018 دیتونا 500 قهرمان سیاه و سفید است.

آنها به نظر می رسد که بدون مشکل همراه است.

گاهی تمام طول می کشد یک پنی و فقط فرد مناسب به آن را به.

تماس نویس کریس اندرسون در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>