اندرسون: کشف فلوریدا ماسک قانون

فلوریدا تا به حال ممنوعیت پوشیدن ماسک در از سال 1951 به عنوان تلاش برای جلوگیری از جرم و جنایت. Coronavirus متفاوت است موضوع به طور کامل.

یک مرد پس از سرقت از یک ونیز بانک در حالی که با پوشیدن یک آلبرت انیشتین ، به خصوص روشن او در نهایت دستگیر و محکوم به زندان است. برای سرقت است. جرم دیگر نادیده گرفته شد.

می دانستند که با پوشیدن ماسک در عمومی در برابر قانون ؟ کسی که تا به حال واقعا در مورد آن فکر? از نظر فنی اما پوشیدن یک ماسک و یا هود می کند نقض اساسنامه فلوریدا, هر چند آن را بسیار بعید است که کسی را دستگیر شود برای پوشیدن یکی به عنوان حفاظت در برابر coronavirus مگر اینکه آن را به عنوان یک دفاع برای ارتکاب جرم.

رفتن در هر نقطه که ضروری است و جایز و شما پیدا کنید تعداد زیادی از مردم با پوشیدن ماسک به طور چشمگیری افزایش یافته فقط از هفته قبل است. بسیاری از ایالت ها توصیه می شود مردم آنها را می پوشند و هیچ کس در نظر گرفتن شانس.

دو دلیل وجود دارد مردم با پوشیدن ماسک در: برای حفاظت و در اعتراض. به پوشیدن ماسک در حالی که درگیر در این اقدامات خلاف قانون است اما وقتی که می آید به تعریف قانونی اساسنامه فلوریدا نیست آدرس آنها یا.

ضد ماسک قانون در فلوریدا به تصویب رسید در سال 1951 در اصل به عنوان تلاشی برای تضعیف نژادپرستانه جنبش Ku Klux Klan. تجدید نظر ساخته شد در سال 1981 و قانون به عنوان آن می ایستد در حال حاضر تا حد زیادی در محل برای کسانی که قصد جلوگیری از شناسایی شدن در حالی که ارتکاب جرم. وجود معافیت هستند اما. ماسک مجاز در تعطیلات مانند هالووین. مردم می توانید آنها را برای فعالیت های مرتبط. برای رویدادهای ورزشی. در تئاتر. ماسک گاز مجاز در مواقع اضطراری است.

فلوریدا اساسنامه 876.13 اعلام کرد که “هیچ شخص یا فرد باید در این دولت در حالی که با پوشیدن هر گونه ماسک هود و یا دستگاه به موجب آن هر بخشی از صورت است که پس از پنهان پنهان یا پوشیده شده است تا برای پنهان کردن هویت پوشنده لباس را وارد کنید و بر, و یا, و یا به نظر می رسد پس از در اموال عمومی از هر شهرداری یا شهرستان از دولت است.”

علاوه بر این هر کسی که بیش از سن 16 سالگی مجاز به پوشیدن ماسک بر روی یک جاده یا بزرگراه ها و تظاهرات در حالی که در یک ماسک مجاز در اموال خصوصی بدون رضایت کتبی از صاحبان.

اساسنامه ندارد شرط برای بیماری های همه گیر اما اگر ماسک ها استفاده می شود به عنوان یک ماده در سلامت عمومی آن می ایستد به همین دلیل هیچ کس را نمیتوان دستگیر کرد.

تظاهرات در حالی که با پوشیدن یک ماسک دیگر شاخه ای از بحث و عمل است که خطاب در این قانون است. به عنوان مردم بیشتر رشد بی تاب است که اقتصاد است نه دوباره باز بیشتر تظاهرات در حال شروع به گرفتن محل و برخی از معترضان با پوشیدن ماسک.

استدلال شده است, بیش از سال است که ممنوعیت ماسک نقض متمم اول قانون اساسی به عنوان معترض هستند و نه قادر به بیان دیدگاه های خود را به صورت ناشناس. نظرات از دادگاه متنوع است.

نیویورک که منجر ملت در coronavirus مرگ و میر اجرا ممنوعیت ماسک در سال 1845 پس از اعتراض کشاورزان ناشناس زمانی که قیمت گندم افزایش یافت. اخیرا معترضان در ماسک دستگیر شدند در طول اشغال وال استریت.

در Goshen, ایندیانا, اما, KKK برنده دادگاه استدلال در سال 1998 به پوشیدن هود زمانی که نفرت گروه شکایت آن را نمی تواند رالی برای ترس از آزار و اذیت.

فلوریدا گزارش شده است که یکی از 18 متحده به ضد ماسک قوانین با گرجستان در میان این کشورها است. گرجستان دارای یک قانون مشابه به فلوریدا اما برای پاک کردن هر گونه سردرگمی رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ به تازگی یک فرمان اجرایی را امضا معافیت پوشیدن یک ماسک برای coronavirus حمایت می کند.

در نامه ای به کمپ دفاع از معافیت گرجستان بهداشت ، Nikema ویلیامز مطرح متفاوت نگرانی بر اساس درصد بالایی از آفریقایی-آمریکایی که آلوده شده اند یک نگرانی است که باید در سراسر کشور.

“دهها مشکل مشترک با جوامع رنگ که در آن پلیس فرض کنیم مردم درگیر شدن در رفتار مشکوک به دلیل رنگ پوست خود را” ویلیامز نوشت. “این مشکل تنها بدتر خواهد شد برای مردم رنگ که پوشیدن, در خانه, پارچه پوشانده اند.”

در سنت لوئیس به تازگی دو مرد سیاه و سفید در خارج شد و گفت: پلیس برای حذف ماسک خود را.

شما لازم نیست که آلبرت انیشتین به درک چرا.

تماس نویس کریس اندرسون در [email protected]

https://www.heraldtribune.com/topics/chris-anderson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im