از پل به بلوارها قصرها به موزه ها جان Ringling شده است بخش قابل توجهی از ساراسوتا هویت برای نزدیک به یک قرن و کمک های خود را به شهرستان نمی تواند درک شود.

فقط در حال حاضر می آید یک سوال: آیا ما مطمئن شوید که ما می دانیم همه چیز در مورد او ؟

او بیشتر از مرد ثروتمند که معروف آورده سیرک به شهر ؟ ساخته شده است که یک نفس پلازای به نام Ca’ d’Zan به عنوان یک نامه عاشقانه به همسر اول خود Mable? که در سمت چپ پشت نفیس مجموعه هنر برای مردم از سراسر جهان به تحسین کنید ؟

بله معلوم می شود او بیش از آن است.

او کسی بود که با استفاده از N-word.

زشت بخشی از Ringling شخصیت را می توان یافت در سال 1935 در نیویورک اسناد دادگاه ناشی از طلاق با همسر دوم خود امیلی باک که آنلاین در دسترس هستند.

Ringling ازدواج او در سال 1930 و آنها تا به حال فرار رابطه است. استدلال آنها اغلب بیش از بندگان مورد استفاده در Ca’ d’Zan. امیلی به نظر می رسید می خواستم سیاه بندگان. Ringling برای خود می خواستم سفید.

وقتی پرسیده شد که توسط یک وکیل در مورد این ماده از خود استدلال Ringling گفت: در نیویورک باز دادگاه:

“من هرگز نمی تواند آن را کشف کردن. او می خواست به تخلیه همه. او می خواست برای استخدام (N-کلمات) پایین وجود دارد (در ساراسوتا).”

وکیل به دنبال: “آیا شما تا کنون سیاهان در داخل خانه؟”

Ringling: “نه هرگز.”

وکیل: “همه سفید؟”

Ringling: “همه سفید است.”

Ringling و همسر او نیز اختلاف بیش از یک سرپرست که در زمان مراقبت از دلایل با توجه به اسناد و مدارک.

“او گفت که او بی کفایت است و او با بندگان در خانه است و او نمی توانید این کار را از (N-کلمات) در محل است که او نمی داند هر چیزی در مورد گیاهان” Ringling گفت: با توجه به دادگاه رونوشت. “من به او توضیح داد که او با تجربه مهد کودک مرد اما او می خواست به او مرخص شد.

“من گفت:” چه کسی می خواهید برای قرار دادن در محل ؟ ما یک مقدار زیادی از گیاهان و درختچه و او که قرار بود به استخدام برخی از (N-کلمات). او گفت که او می تواند آنها را به کار برای $5 هفته و آنها فقط به عنوان خوب به عنوان حرفه ای.”

زندگی در پرستار به نام قانون مهاجرت و ملیت ساندرز شهادت دادند که Ringling می خواستم سفید باتلر چرا که او تا به حال یک “دوست نداشتن از داشتن یک سیاه پوست خود را آماده میوه در صبح است.”

اسناد دادگاه همچنین نشان می دهد یک ضد سامی سخن گفتن.

Ringling شهادت بود که دو قرن 17th طلا, ایتالیایی, ستون داخل Ca’ d’Zan و یک روز او را دیدم که همسر او از “برخی سیاه رنگ بود و آنها را به نقاشی سیاه, نقاشی کردن طلا.”

“من او را خواسته آنچه او انجام شده بود,” او گفت:. “او گفت که او نمی مانند آنها. او گفت: آنها نگاه یهودی.”

این اتفاق در دهه 1930 زمانی که نگرش نژادی مانند آنهایی که Ringling به نمایش گذاشته شده در دادگاه باز, برای, ثبت, شد, بخشی از میراث فرهنگی پارچه.

برخی استدلال می کنند که خود را در نظرات قرار داده شود باید در چارچوب مناسب که او تنها محصول خود را اما باید جهل همیشه بهانه ای رفتار است که ذاتا اشتباه در ابتدایی ترین سطح انسانی?

و برخی استدلال می کنند که البته او یک نژادپرست اما چرا باید این موضوع در حال حاضر 85 سال بعد ؟

مهم نیست. حتی در حال حاضر. به یاد داشته باشید کیت اسمیت ؟ او یک خواننده معروف که تفسیر از “God Bless America” انجام شد در طول Philadelphia Flyers بازی هاکی بازی در پلی آف جام استنلی در 1970s. او چنین شرح آنها قرار داده تا یک مجسمه به افتخار او در مقابل این عرصه است.

شروع و در سال 2001 به نیویورک یانکیز و همچنین ثبت نسخه از آهنگ در استادیوم یانکی در هفتم-کشش زمین باز یافته.

اما پس از آن نازل شد در سال گذشته که اسمیت تا به حال ثبت یک آهنگ در 1930s به نام “به همین دلیل Darkies متولد شد” آگهی تحت پوشش تا مجسمه و یانکی ها بازی را متوقف آهنگ او.

این به این معنا نیست ساراسوتا باید دنبال کت و شلوار و تغییر نام Ringling پل یا جان Ringling بلوار یا Ringling Redskins فوتبال جوانان سازمان یا این که مردم باید متوقف توصیف ظرافت Ca’ d’Zan یا الهام از جان و Mable Ringling موزه هنر یا این که یک شهر باید از هویت خود را.

اما این به آن معنا این است:

اگر این تاریخ است که ما افتخار است که تنها یک طرفه, سپس آن را هرگز سابقه در همه.

تماس نویس کریس اندرسون در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im