اندرو Gillum PAC صندوق نگه می دارد گرفتن خشک به صورت قانونی و سایر هزینه

“برای نزدیک به یک سال و نیم به جلو فلوریدا و رو به جلو فلوریدا اقدام شده است که در ثبت نام رای دهندگان و نامزدی مجدد” گفت: Joshua Karp سخنگوی سازمان.

به عنوان اندرو Gillum همچنان به اقامت در خارج از چشم های عمومی پس از یک حادثه پلیس در ساحل میامی هتل اتاق ساخته شده بود سه ماه پیش باقی مانده بودجه در کمیته سیاسی خود شکست خورده 2018 اجرا برای فرماندار حفظ شنود گذاشته باشند.

همه-اما-بین رفته جلو فلوریدا صرف $373,874 در مارس حقوقی و صورتحساب های مالی, افشای گزارش نشان می دهد ترک حدود 1.3 میلیون از اصلی $38.9 میلیون مطرح شده پس از افتتاح آن در ماه مارس 2016.

این دومین ماه متوالی کمیته سیاسی است و بدون دریافت کمک های مالی.

سازمان سرمایه گذاری بیش از 1.5 میلیون دلار در مترقی گروه در سراسر فلوریدا, اما مقدار قابل توجهی – بیش از $700,000 – رفته به حقوقی هزینه های متحمل شده توسط Gillum در طول فدرال مبارزه با فساد مالی به تالاهاسی سیاست است.

Gillum سابق تالاهاسی شهردار که به پشتوانه دموکراتیک رئیس جمهور سابق باراک اوباما و 2016 دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون به دقت از دست فرماندار نژاد به Ron DeSantis یک جمهوری خواه کنگره تایید شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس از 2018 انتخابات Gillum متعهد به استفاده از یک unspent 3 میلیون دلار از مبارزات انتخاباتی خود برای کمک به دیگر دموکرات منتخب در فلوریدا.

“برای نزدیک به یک سال و نیم به جلو فلوریدا و رو به جلو فلوریدا عمل (FFA) مشغول شده اند در ثبت نام رای دهندگان و نامزدی مجدد” گفت: Joshua Karp سخنگوی جلو فلوریدا.

اعانه منتقل شده از کمیته سیاسی به FFA جداگانه غیر انتفاعی ایجاد شده در سال گذشته به تمرکز بر روی ثبت نام رای دهندگان تلاش های سراسر کشور Karp گفت. همچنین FFA است متمرکز تمام تلاش خود را در آن دیجیتال ثبت نام رای دهندگان برنامه راه اندازی در ماه ژانویه پس از COVID-19 باعث می شود فرد در ثبت نام غیر ممکن است.

دو موجودیت جداگانه هستند. به جلو فلوریدا اجرا شده توسط گلگون Gonzalez Speers در حالی که Gillum باقی می ماند صندلی از دولت قانون نیاز به یک صندلی اما او به طور فعال درگیر نیست.

Gillum پا کرده است به دور از جلو فلوریدا اقدام است و دیگر درگیر در سازمان Karp گفت. Ryan Hurst, FFA سابق مدیر برنامه پا به نقش مدیر اجرایی.

برای ممکن است بزرگترین بخش – $232,000 – رفت و به فلوریدا از حزب دموکرات است. یکی دیگر از $50,000 رفت و به یک گروه به نام فلوریدا برای همه میامی مبتنی بر سازمان های مردمی ایجاد شده در سال 2013 برای حمایت از دولت قانونی نژادها.

دولت بخش از انتخابات سوابق نشان می دهد که فلوریدا برای همه غیر فعال شده است از اکتبر 2019. $50,000 از جلو فلوریدا است که این سازمان برای اولین بار کمک های نقدی پس از 26 اکتبر 2018 فقط قبل از نوامبر 2018 انتخابات میان دوره ای.

خفته پس از آخرین چرخه انتخابات فلوریدا برای همه سیاسی کمیته دارای یک حساب جدید خزانه دار و مدیر اجرایی به عنوان از آوریل و دوباره فعال شده است.

این سهم خواهد بود در گزارش ماه ژوئن کمپین گزارش رئیس Ray Paultre گفت:, و اضافه کرد که او هیجان زده به دریافت پول از جلو, فلوریدا است که او می گوید سهام همان ارزش ها و اهداف: به ترقی خواهان انتخاب به قوه مقننه است.

پرداخت به شرکت های حقوقی در ادامه با $56,565 رفتن به دو قانون شرکت های مشغول به کار در Gilum را در مسائل حقوقی – استرنز ویور میامی و پرکینز Coie سیاتل ،

که بیش از $39,000 این کمیته پرداخت شده در مارس به استرنز ویور اما هنوز هم کمتر از $130,000 پرداخت در ماه مارس به سه حالت مختلف شرکت های حقوقی از جمله استرنز ویور و پرکینز Coie.

که همان ماه ساحل میامی پلیس گفت که آنها در بر داشت Gillum در یک هتل اتاق بیش از حد مست به صحبت منسجم زمانی که آنها در پاسخ به یک تماس و در مورد آشکار مواد مخدر مصرف بیش از حد از فرد دیگری در اتاق.

Gillum بعد اعتراف به شرب مشکل پا را از زندگی عمومی و گفت که او قرار بود به ناتوانی.

قبل از ساحل میامی حادثه Gillum داشت در تخلف از دولت اخلاق قوانین و موافقت به پرداخت 5000 دلار جریمه برای پذیرش هدیه ای بیش از 100 دلار از یک شهرستان لابی در حالی که او شهردار تالاهاسی.

او نیز مورد بررسی قرار گرفت در طول فدرال سیاسی برای مبارزه با فساد مالی در تالاهاسی بود که او مسئول مداوم لوایح حقوقی.

تماس با جف Schweers در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @jeffschweers.

این داستان در اصل منتشر شده به tallahassee.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه ها در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>