اندرو Gillum PAC در حال حاضر صرف $1 میلیون دلار در هزینه های قانونی پس از انتخابات 2018

شرکت پرکینز Coie و استرنز ویور بهره مند است.

کمیته سیاسی راه اندازی به امور مالی سابق تالاهاسی شهردار اندرو Gillum را ناموفق پیشنهاد برای فرماندار فلوریدا صرف بیش از 1 میلیون دلار در هزینه های قانونی پس از شکست خود را بیشتر بود که در ارتباط با فدرال حکم.

ضمن Gillum همچنان به اقامت در خارج از چشم های عمومی بعد از یک حادثه در ماه مارس است. ساحل میامی پلیس Gillum بیش از حد مست به بحث منسجم در همان اتاق هتل به عنوان یک مرد این گزارش در صورت کریستال مت.

گزارش مالی مبارزات انتخاباتی تبدیل به فلوریدا بخش از انتخابات روز جمعه نشان می دهد که به جلو, فلوریدا, کمیته سیاسی هنوز به ریاست Gillum یک دموکرات صرف یکی دیگر از $89,000 برای خدمات حقوقی از ژوئن 1 به 12 ژوئن. یک هیئت منصفه فدرال subpoenaed Gillum کمپین و کمیته سوابق.

بین المللی شرکت پرکینز Coie دریافت $65,274 در حالی که بر اساس فلوریدا شرکت استرنز ویور رو $23,672 از تقریبا $109,000 در گزارش هزینه.

است که برگ های رو به جلو فلوریدا با $1.27 میلیون چپ در مجموع $38.9 میلیون مطرح شده است.

پس از نوامبر 2018 انتخابات پرکینز Coie دریافت کرده است و در مجموع $274,000 و استرنز ویور دریافت کرده است $764,000 از جلو فلوریدا سیاسی کمیته.

پرکینز Coie نمایندگی کمیته ملی حزب دموکرات است و همچنین این شرکت از مارک الیاس مشاور عمومی به هیلاری کلینتون در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری و وکیل سابق دموکراتیک به گزارش ایسنا ، بیل نلسون 2018 مبارزات انتخاباتی.

محققان اعلام نشده است و ماهیت خود را از پرس و جو به Gillum. احضاریه می پرسد برای سوابق قدمت 2015 — Gillum سال اول به عنوان تالاهاسی را “رهبری شهردار” — همراه با بیش اخیر کمپین و کمیته سوابق.

فدرال عمومی فساد تحقیقات منجر به گناه درخواست از کمیسر شهر اسکات Maddox و دیرین خود را شریک سابق مرکز شهر بهبود قدرت سر پیج کارتر اسمیت.

تالاهاسی توسعه دهنده جان “J. T.” Burnette بعدها تحت تعقیب در این پرونده و التماس کرد بی گناهی. دادگاه در حال بررسی است.

پس از شکست باریک به جمهوری خواه ران DeSantis در نوامبر 2018 توسط 33,000 آرا در سطح ایالت Gillum متعهد او را تغییر مسیر برخی از $3 میلیون چپ بیش از این کمپین به “تلنگر فلوریدا آبی” با ثبت نام رای دهندگان جدید.

غیر انتفاعی بود که به زودی ایجاد شده رو به جلو و فلوریدا که در زمان بیش از جمع آوری کمک های مالی و ثبت نام رای دهندگان تلاش.

پس از مارس هتل حادثه Gillum بستری آشامیدنی مشکل در آورده با افسردگی پس از انتخابات فرمانداری از دست دادن او کناره گیری از زندگی عمومی و گزارش رفت و به ناتوانی. نمایندگان او گفته اند که امکانات او وارد شده است.

Gillum پا کرده است به دور از جلو فلوریدا اقدام است و دیگر درگیر در سازمان است. Ryan Hurst, FFA سابق مدیر برنامه پا به نقش مدیر اجرایی.

به جلو فلوریدا در حال اجرا توسط گلگون Gonzalez Speers اگر چه Gillum باقی می ماند صندلی در سازمان مدارک از دولت قانون نیاز به یک صندلی. او به طور فعال درگیر خود نمایندگان گفته اند.

او همچنین پا را به عنوان یک پرداخت مفسر برای سی ان ان.

تماس با جف Schweers در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @jeffschweers.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>