نجات حیوانات ارائه خواهد شد ‘توله سگ گرم’ روز ولنتاین در گاو دریایی-ساراسوتا

چه کسی نمی خواهد عشق به باران با توله سگ بوسه در روز ولنتاین ؟

توله سگ عشق پر هوا در این زمان از سال و آشکار خود را در فرم از گل رز و شکلات بسیار است. اما می تواند دوش گرفتن شما عزیزان با توله سگ بوسه در واقع کلید ساخت این سال روز ولنتاین فوق العاده خاص ؟

Nate افتخار Animal Rescue, بدون کشتن پناهگاه حیوانات در Lorraine جاده در برادنتون در حال اجرا است ویژه برای اولین بار, برنامه, برای تعطیلات سال جاری است که وعده به ارائه ژله سورپرایز. برای 100 دلار کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی نجات حیوانات شما می توانید سفارش خود را بسیار خود را توله سگ گرم است که هدیه تعجب آور ولنتاین خود را با 20 دقیقه توله سگ نوازش و بوسه از نوزادان از نجات و همچنین گل و شکلات.

روز ولنتاین را دریافت نمی کند خیلی بیشتر شایان ستایش از آن است.

“وجود دارد هیچ چیز مانند توله سگ نفس و توله سگ بوسه. آنها همه خوشحال. شما نمی تواند کمک کند اما لبخند بزنید و اجازه دهید آن را روشن روز خود را گفت:” کاریسا مایر یک سخنگو برای مقابله و افتخار نجات حیوانات. “توله سگ گرم است برای همه. این یک راه عالی برای روز ولنتاین سرگرم کننده برای هر کسی است.”

او گفت: برخی از درخواست ها برای توله سگ گرم شده اند که در حال برنامه ریزی برای سورپرایز همسر خود که یک معلم در یک مدرسه ابتدایی و یک زن که در حال برنامه ریزی به تعجب پدر و مادر او که به تازگی خود را از دست داده اما سگ نیست کاملا آماده برای به دست آوردن یک حیوان خانگی جدید.

اما کسانی که توله سگ بوسه می تواند برای هر کسی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب گاو دریایی اخبار

و پول می رود به سمت یک علت خوب است بیش از حد به گفته مایر که گفت که کمک های مالی حمایت از حیوانات خود را در نگهداری فرزند.

“در هر زمان داده شده ما باید چند لیتر گاهی اوقات 50 یا 60 حیوانات در نگهداری فرزند که بیش از حد جوان بود و در یک پناهگاه و نیاز در حدود ساعت مراقبت. این بدان معناست که فرمول غذایی توله سگ, پد, مجموعه های متعددی از واکسن ها و داروها د wormers. به طوری که پول به طور معمول پشتیبانی از مراقبت از حیوانات برای کسانی که زیر سن توله سگ و بچه گربه” گفت: مایر.

نجات به طور کلی در هر نقطه بین 120 و 150 حیوانات در هر زمان داده شده بین سایت و پرورش. تنها در سال گذشته پناهگاه حدود 2,200 فرزندخواندگی.

اما توله سگ و بچه گربه ها را می توان فرسا است. در مورد نوزادان و مراقبت فاستر می توانید از آخرین زمانی که 8 هفته به این معنی است که مقدار زیادی از منابع صرف شده در این فرآیند است.

بنابراین کمک های مالی می تواند یک راه طولانی بروید.

ایده برای توله سگ گرم به گفته مایر می آید از برنامه های موجود در نجات. یکی از آنها توله سگ با یک هدف می بیند پناهگاه حیوانات را به مکان هایی مانند امکانات زندگی کمک و بزرگسالان مراقبت روز را به ارتباط برقرار کردن با افراد مسن و روشن روز خود را.

زمانی که آنها برای اولین بار شروع به انجام است که برنامه آنها به دست کشیدن بر روی درب در امکانات در اولین آخر هفته به مردم بیرون می آیند و بازی با توله سگ.

اما دفعه بعد همه در اتاق انتظار برای آنها و آماده برای حیوان خانگی برخی از نوزادان.

“تمام خانواده خود را است که معمولا وجود دارد و آماده برای بازی. بچه های خود را وجود دارد و حتی نوه هاشون وجود دارد — گاهی اوقات افرادی که تعداد بازدید نیست در حالی که برای نشان می دهد. بسیاری از اوقات این امکانات زندگی کمک می تواند فضاهای بی دست و پا که در آن شما نمی دانید چه باید بکنید, اما در حال حاضر تمام خانواده می داند که آن را برای رفتن به توله سگ زمان و این باعث می شود تاثیر بسیار زیادی در سلامتی و تندرستی برای ساکنان در این برنامه است. پس چرا روز ولنتاین فقط به مبارک گفت:” مایر.

دیگر برنامه ای که استفاده می شود به عنوان الهام بخش برای توله سگ گرم بود وروجک سانتا تحویل که در آن هر سال برای کریسمس نجات مختصات با پدر و مادر که از قبل به نمایش در برای تصویب به تحویل بچه ها جدید خود را حیوان خانگی خانواده در شب کریسمس و یا روز کریسمس.

“داوطلبان ما عاشق انجام است که در هر سال است. آنها مبارزه برای کسی که می شود به لباس به عنوان یک جن” گفت: مایر.

مایر گفت: این نه بچه گربه های نجومی بنابراین بچه گربه گرم هستند از این سوال در حال حاضر. “آنها کمی کمتر قابل پیش بینی است. شما همیشه نمی توانید بر روی تعداد بچه گربه بوسه,” او گفت:.

توله سگ بوسه از سوی دیگر همیشه قابل اعتماد است.

برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر و یا برای هدیه یک توله سگ گرم بازدید nateshonoranimalrescue.salsalabs.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su