یکی دیگر از 5.2 M آمریکایی فایل برای مزایای بیکاری به عنوان اخراج ادامه

در مجموع 22 میلیون آمریکایی در حال حاضر زمینه برای مزایای بیکاری بیش از چهار هفته گذشته.

موج دیگری از آمریکایی ها زمینه برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان کشور دست و پنجه نرم با سابقه shutdown از اقتصاد ایالات متحده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

حدود 5.2 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت. مدعیان ارائه بهترین اندازه گیری از اخراج در سراسر کشور است. اقتصاددانان بررسی شده توسط بلومبرگ به حال تخمین زده می شود که 5.5 میلیون آمریکایی خواهد فایل برنامه های اولیه برای بیمه بیکاری در هفته گذشته.

که به ارمغان می آورد کل ادعا می کند بیش از چهار هفته گذشته به متناوب 22 میلیون. مقایسه بازار کار اضافه شده 21.5 میلیون شغل پس از رکود بزرگ.

“پس از بی سابقه صعود مدعیان بیکاری unemployment claims نظر می رسد که به یک سرگیجه فلات” گرگوری Daco ارشد ایالات متحده اکونومیست از اقتصاد آکسفورد گفت: در یک توجه داشته باشید. “در حالی که آن را در حال حاضر به نظر می رسد که ما گذشت در اوج اخراج تعداد مدعیان بیکاری در حال آماده کردن خود برای باقی می ماند فوق العاده بالا در هفته های آینده به عنوان اقتصاد فرو عمیق تر به رکود است.”

آکسفورد اقتصاددانان پروژه های زیان کار از 24 میلیون در ماه آوریل نرخ بیکاری هوا به سنبله تا 14٪. این شرکت پیش بینی می کند که برخی از مشاغل خواهد بود جبران هنگامی که ویروس موجود است و فعالیت های اقتصادی بهبود, اما آن را نمی کند انتظار می رود که اقتصاد ایالات متحده برای رسیدن به قبل از coronavirus سطح اشتغال تا اوایل سال 2022.

“مسیر ویروس خود را در نهایت تعیین چه مدت اقتصاد باقی خواهد ماند توقیف,” تحلیلگران دویچه بانک تحقیقات گفت: در یک توجه داشته باشید.

برخی از اقتصاددانان پیش بینی تولید ناخالص داخلی می تواند به سقوط بیش از 30 درصد به صورت سالانه در سه ماهه دوم منجر سرمایه گذاران به این سوال که آیا اقتصاد می تواند رکود به افسردگی می شود.

اقتصاد را در رکود به پایان می رسد نزدیک به 11 سال توسعه اقتصادی است که به طول انجامید یک رکورد 128 سال بیش از دو برابر متوسط و در صدر رکورد قبلی از 1990s با توجه به LPL مالی.

گلدمن ساکس پروژه دوم-تولید ناخالص داخلی به کاهش 11 ٪ از یک سال پیش به صورت سالانه و 35% از سه ماه قبل.

از لحاظ تاریخی اقتصاد ایالات متحده گرفته شده به طور متوسط حدود 30 ماه به پیش افتادن از اوج قبلی خود در اشتغال پس از رکود اقتصادی با توجه به بن Ayers ارشد اقتصاد در سراسر کشور. که نشان می دهد در دراز مدت اثرات اقتصادی برای بسیاری از مردم و خانواده ها که از دست داده اند شغل خود را در هفته های اخیر او می گوید.

“میزان بی سابقه ای از اخراج هدف قرار دادن نیروی کار تأکید چشمگیر و اثر فوری دولت موظف خاموش شدن ناگهانی در سراسر کشور” Ayers گفت: در یک توجه داشته باشید. “در حالی که برخی از این کارگران باید دوباره شغل خود را هنگامی که اقتصاد ری استارت بسیاری نمی خواهد برای برخی از زمان.”

تا مطمئن شوید که برخی از تحلیلگران می گویند هنوز هم وجود دارد دلایل اعتقاد به رشد اقتصادی بهبود می یابند ممکن است در انتهای سال به دلیل گسترده مالی و سیاست های پولی از سوی فدرال رزرو و واشنگتن است.

“یکی از چیزهایی که باعث می شود این رکود منحصر به فرد است که آن را عمدا آورده توسط دولت با بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و صدور اقامت در خانه سیاست” رایان Detrick ارشد بازار استراتژیست در LPL مالی گفت: در یک توجه داشته باشید. “بسته به چه مدت آن طول می کشد برای جلوگیری از ویروس, ما نمی شود جای تعجب نیست اگر این تبدیل به یکی از سریعترین رکود تا کنون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im