یکی دیگر از رکورد روزانه برای coronavirus موارد در ساراسوتا کانتی

وجود دارد 119 coronavirus موارد تایید شده در ساراسوتا کانتی شنبه و 159 در گاو دریایی شهرستان.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا کانتی یک رکورد جدید سه شنبه برای تعدادی از coronavirus مورد تایید در یک روز.

وجود دارد 119 مورد تایید در ساراسوتا شنبه با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه فلوریدا وزارت بهداشت. که در صدر رکورد قبلی از 106 مورد تایید ژوئن 26.

وجود دارد 159 coronavirus موارد تایید شده در گاو دریایی شهرستان سهشنبه سوم بالاترین مجموع روزانه در ضبط.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-
وزن: 600;border-radius:10px;
}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

ساراسوتا بیمارستان یادبود نیز یک رکورد جمعه برای تعداد COVID-19 بستری با 50.

فلوریدا را تجربه کرده است یک افزایش بزرگ در تعداد موارد تایید شده در سطح ایالت. دولت به عنوان یکی از بزرگترین coronavirus نقاط داغ در کشور است.

یکی دیگر از 6,563 مورد جدید گزارش شده در سطح ایالت یکشنبه آوردن مجموع پس از وقوع شروع به 158,997.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

شده اند وجود دارد 3,015 coronavirus موارد در گاو دریایی شهرستان پس از وقوع آغاز شد و با 266 بستری شدن در بیمارستان در حالی که ساراسوتا کانتی است تا به 1,601 مجموع موارد و 207 بستری شدن در بیمارستان.

شده اند وجود دارد شده است 3,550 COVID-19 مرگ و میر در سطح ایالت از جمله 97 در ساراسوتا و 129 در گاو دریایی

بزرگ موج جدیدی از موارد احساس خطر دولت های محلی و سیاستگذاران.

وزارت فلوریدا از کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات ممنوع نوشیدن در کافه هفته گذشته و بسیاری از فلوریدا جوامع از جمله شهرهای ساراسوتا و هولمز ساحل اجرا شده اند اجباری, ماسک, سیاست برای برخی تنظیمات عمومی. سواحل میامی و فورت Lauderdale و پالم بیچ در حال بسته بودن بیش از چهارم جولای آخر هفته برای جلوگیری از جمعیت بزرگ.

هفته گذشته ساراسوتا یادبود معکوس دوره و ابقاء ممنوعیت بازدید تا حد امکان از coronavirus انتقال در بیمارستان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>