یکی دیگر از سیستم رای گیری جدید باعث مشکلات در انتخابات

در بزرگترین روز سال 2020 ریاست جمهوری فصل تا کنون سه شنبه, امریکا بزرگترین سیستم رای گیری جدید در لس آنجلس—به طور گسترده ای نا امید رای دهندگان و نظرسنجی کارگران در اولین بازی خود را در یک حوزه قضایی که پرجمعیت تر از 39 متحده است.

هر چند در این شهرستان شده بود که 11 روز از رای گیری اولیه برای اولین بار و صرف میلیون ها نفر برای ترویج جدید خود را چند زبانه کاربر پسند بخش-کاغذ و دیجیتال, سیستم رای دهندگان غرق خرج کردن امتیاز در سه شنبه. به عنوان دیده می شود در دیگر رقابت های ریاست جمهوری در سال 2020 ساعت-انتظار طولانی برای رای دادن بارها و بارها منتشر شده است.

غرفه رای گیری شاهد ممکن است بسیاری از دلایل به تاخیر می اندازد. در داخل منطقه ای مراکز رای گیری (جایگزین حوزه) که در آن هر شهرستان ساکن می تواند رای, مشکلات فنی, سایه مراحل در فرایند. در این بررسی در میز الکترونیک پیوند iPads ها به رول رای دهندگان تا به حال مشکلات اتصال. که مشکل کاهش مصرف روند که در آن نظرسنجی کارگران نیز دستکاری مدارک جدید اطراف همان روز ثبت نام رای دهندگان و تغییر دادن یک حزب سیاسی.

ظهر شهرستان مقامات گفتن در رسانه ملی که 20 درصد از ماشین آلات در گام بعدی در فرآیند—براق کاربر پسند کنسول زد که در بسیاری از زبان ها (با استفاده از حروف مختلف) و هزاران نفر از محلی رای گیری سبک—بودند نه عامل بودند و یا کنار. در متعدد در حوزه نظرسنجی کارگران دیده می شد ساخت تنظیمات به جای ثابت قطره ای از رای دهندگان بیش از حد از این روز است.

بعد از 5 بعد از ظهر که قطره ای شد تورنت. رای دهندگان بسیاری از آنها گفت که آنها فکر نکرده بود رای گیری زود است و انتظار می رود به سرعت رای خود را در صف های طولانی به طول انجامید که یک ساعت 90 دقیقه یا بیشتر. بسیاری از مراکز در کم درآمد طبقه متوسط و مرفه محله—تا به حال برای باز بماند تا 10 p. m. به جای رای دهندگان. بسیاری از مردم باقی ماند در خط حتی پس از رسانه ای سازمان اعلام برندگان. اما دیگران دیده می شود می تواند ترک در نا امیدی بدون در پای صندوق رای.

این امر می تواند منصفانه است که بگوییم لس آنجلس’ debut یک شکست کامل بود. برای بسیاری از رای دهندگان که نه تجربه تاخیر و یا ویژگی های snafus بیشتر قابل مشاهده بخش هایی از این شهرستان به سیستم جدید دریافت نمرات بالا. آن را بررسی کنید-در فرایند با استفاده از iPads ها به دنبال رای دهندگان اطلاعات ثبت نام و سپس چاپ یک ورق کاغذ با یک کد QR (dot-matrix-پر مربع) بود و نه پیچیده. رای دهندگان در زمان که ورق کاغذ و به راحتی تضعیف آن را به رای گیری-مارک کنسول, که در آن انتخاب خود آمد تا بر روی یک صفحه نمایش لمسی است. آن را به پایان رسید تا چاپ برگه های رای خود پس از بارها و بارها درخواست رای دهندگان به منظور بررسی دقت و صحت آن. رای دهندگان گفت که آنها خوشحال شدند حتی اگر نظرسنجی کارگران به آنها کمک کرد. رای دهندگان معلول گفت: آن را آسان برای استفاده. دیگران دوست داشتم که برگه های رای خود رفت و به یک نیمه شفاف bin.

است وجود دارد در حال ظهور روند ملی و پرچم قرمز به عنوان کشور به نظر می رسد به سقوط ریاست جمهوری در کنگره و انتخابات ایالتی. به عنوان جدید سیستم های رای گیری را عرضه طی ماه گذشته (در آیووا, نوادا, کارولینای جنوبی, لس آنجلس و دیگر سوپر شنبه متحده مانند کارولینای شمالی) جدیدترین سیستم های تمایل به برخی از ترکیبی از به تأخیر انداختن روند خسته کننده رای دهندگان و کاهش گزارش نتایج.

که در حال ظهور الگوی نشان می دهد که رای دهندگان به دنبال یک تغییر در officeholders بعدی سقوط روبرو هستند یک لایه جدید از موانع بالای مسن موانع ساختاری—آیا gerrymanders دقیق رای دهندگان ID قوانین و دیگر ایران به رهبری محدود گزینه های رای گیری قوانین و مهلت. اگر افراد مسن موانع در مجموع به مبلغ 10 درصد خط شروع مزیت برای ایران در میان بیشتر قابل اعتماد رای دهندگان به نوبه خود در نوسان مناطق و نوسان متحده کاتالوگ snafus سایه جدیدترین سیستم های رای گیری ممکن است که افزایش پرش از روی مانع.

آیا موثر تحقیقات و اقدامات درمانی انجام می شود در هفته های آینده—شروع با بررسی عامل سیاهههای مربوط در هر دستگاه است که شکست خورده—سوال کلیدی است. فراتر از عذر خواهی و آینده اطمینان از انتخابات بعدی آزمون که آیا کسانی که snafus می تواند ثابت و یا احتمال عود در پاییز, آیا انتخابات محلی برگزار می شود در این بهار و تابستان—دفعه بعد این زیرساخت استفاده می شود.

در آینده 2020 انتخابات مقدماتی که در آن سیستم های رای گیری استفاده می شود در برخی از استان ها در نوسان متحده مانند فلوریدا و پنسیلوانیا از آن باقی مانده است دیده می شود اگر مشکلات که بریدن در جای دیگر عود خواهد کرد. در حالی که برخی از این مسائل باید حل شود توسط کارشناسان فن آوری, آن مهم است به یاد داشته باشید که انتخابات نیاز به توجه بیشتر به تمایلات و رفتار است.

در لس آنجلس بسیاری از رای دهندگان به هر دلیل نمی را انتخاب کنید برای رای دادن زود است. همان مرکز رای دهی که نشسته خالی برای روز غرق شد در روز سه شنبه. فقط به خاطر اینکه یک سیستم طراحی شده است که یک راه خاص معنا نیست که کاربران آن را انجام خواهد داد. رای گیری سیستم های debuting در حال حاضر خواهد شد با استان ها و ایالات متحده برای سال آمده است. اما با توجه به مخاطرات 2020 از انتخابات وجود زمان کمی به سمت چپ به ریز لحن آنها.

این مقاله تهیه شده توسط غرفه رای گیری یک پروژه از رسانه های مستقل موسسه.

استیون روزنفلد است سردبیر و خبرنگار ارشد از غرفه رای گیری یک پروژه از رسانه های مستقل موسسه. او گزارش رادیو عمومی ملی, بازار و رادیو فردا و رادیو و همچنین به عنوان یک طیف گسترده ای از نشریات مترقی از جمله سالن, AlterNet, آمریکا, چشم انداز, و بسیاری دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>