یکی دیگر از رکورد روز برای coronavirus موارد در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش روز شنبه که 140 جدید کروناویروس موارد تایید شده در گاو دریایی و 50 در ساراسوتا در روز شنبه هر دو سوابق روزانه.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

هر دو ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان دوباره رکورد شنبه برای تعداد coronavirus مورد تایید در یک روز با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط مقامات دولتی در روز یکشنبه ،

شنبه دوم راست بعد از ثبت coronavirus موارد برای ساراسوتا و سوم بعد از ثبت موارد برای گاو دریایی.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش روز شنبه که ساراسوتا کانتی به حال 50 عفونت در روز شنبه تایید کرد, از 43 روز جمعه تایید کرد.

گاو دریایی شهرستان تا به حال 140 موارد تایید شده در شنبه نسبت به 127 جمعه و 74 پنج شنبه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-
وزن: 600;border-radius:10px;
}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

هر دو ساراسوتا و گاو دریایی نیز در مجموعه هفتگی سوابق برای موارد جدید در طول هفته گذشته.

این 506 coronavirus موارد تایید شده در گاو دریایی و 195 مورد تایید در ساراسوتا بین ماه های ژوئن تا 14 ژوئن 20, هر دو, به دو قبلا هفتگی سوابق برای هر شهرستان.

ساراسوتا کانتی را تست مثبت رای بیش از هفته گذشته 5.1% از 1.5% هفته قبل از. گاو دریایی شهرستان را مثبت تست نرخ رفت و از 3.9 درصد به 10.5 درصد.

وجود دارد 3,494 جدید کروناویروس موارد گزارش شده در سطح ایالت یکشنبه از یک رکورد 4,049 روز قبل از.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis تاکید شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی که در بسیاری از موارد جدید در افرادی که کمتر احتمال دارد به طور جدی بیمار است.

“ما موارد در حال تغییر در یک رادیکال جهت جوان” DeSantis گفت.

فرماندار همچنین اشاره کرد که دولت سیستم بیمارستان در حال حاضر است که تیره و تار توسط outbreak.

فلوریدا وزارت بهداشت درخواست صدور مجدد یک نهاد مشورتی شنبه تشویق مردم به پوشیدن ماسک “در هر محیط اجتماعی که در آن فاصله ممکن نیست.”

DOH همچنین در ادامه به تاکید است که مردم باید در گروه جمع آوری بیش از 50 و “برای تمام گردهمایی های کمتر از 50 نفر افراد باید عمل اجتماعی فاصله با حفظ فاصله حداقل شش فوت از یکدیگر و پوشیدن چهره و پوشش.”

DeSantis است موظف است که تمام floridians تماس با پوشیدن ماسک در برخی از جوامع در حال تصویب خود را ماسک مورد نیاز است.

شهرستان ساراسوتا مدیر تام Barwin لمس کردن در ماسک موضوع در اخیر COVID-19 روز رسانی.

“اگر ما می خواهیم به نگه داشتن اقتصاد و بهداشت عمومی وضعیت در حالت ریکاوری مردم باید در حفظ و پوشیدن و اگر شما شروع به پوشیدن محافظ ماسک صورت در اطراف دیگران” Barwin نوشت. “ما در حال یادگیری به عنوان ما به اما برای سلامت و واقعیت های اقتصادی ضروری است که همه ما مانند رفتار بزرگسالان, بزرگسالان مسئول که مراقبت در مورد هر یک از دیگر. آن را واقعا خوب است و به یک معنا از جامعه است. ما واقعا نمی خواهید به دولت مردمی الزامی و اجرای ماسک قوانین فراموش کنیم؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>