یکی دیگر از رکورد تعداد COVID-19 بيمار در ساراسوتا بیمارستان یادبود پنج شنبه

این بیمارستان تا به حال 56 coronavirus بیماران شنبه از جمله 16 در واحد مراقبت های ویژه.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا بیمارستان یادبود به حال 56 COVID-19 بيمار در پنجشنبه ترین پس از وقوع آغاز شد.

این تعداد به شدت بیمار COVID-19 بيمار در ساراسوتا یادبود واحد مراقبت های ویژه نیز رو به افزایش بوده است هدف قرار دادن یک رکورد از 16 روز چهارشنبه و پنج شنبه.

ساراسوتا یادبود افسر ارشد پزشکی دکتر جیمز Fiorica و رئیس ستاد دکتر Alissa Shulman نوشت: یک مهمان تحریریه در هرالد تریبون سهشنبه اصرار مقامات محلی برای اتخاذ اجباری, ماسک, مورد نیاز, چیزی, شهر ساراسوتا این هفته است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-
وزن: 600;border-radius:10px;
}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“به عنوان فلوریدا بازگشایی دستاوردهای حرکت ما شاهد افزایش سریع و نگران کننده افزایش در بیماران بستری با رمان coronavirus” نوشت Shulman و Fiorica.

ساراسوتا یادبود دو بار تنظیم یک رکورد برای COVID-19 بیماران این هفته است. 50 بيمار در روز سه شنبه در صدر اوج قبلی از 43 نفر در 10 مه و آوریل 11.

رکورد قبلی برای COVID-19 بيماران بستری شده بود 13 مارس 16.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

تعداد COVID-19 بیماران در بیمارستان آغشته به 10 در ژوئن 1, با هیچ کدام در بخش های مراقبت ويژه است اما به طور پیوسته در حال افزایش پس از آن به عنوان فلوریدا رکورد جدید کروناویروس موارد است.

فلوریدا بود 10,109 جدید کروناویروس موارد شنبه رکورد دیگر. ساراسوتا کانتی یک رکورد در روز چهارشنبه با 119 مورد جدید در حالی که گاو دریایی شهرستان رکورد 274 موارد جدید در ژوئن 27.

ساراسوتا تا به حال 106 موارد جدید پنج شنبه و گاو دریایی تا به حال 160 با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت آمار منتشر شده در پنج شنبه.

هفته گذشته ساراسوتا یادبود معکوس دوره و ابقاء ممنوعیت بازدید تا حد امکان از coronavirus انتقال در بیمارستان است.

وزارت فلوریدا از کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات ممنوع نوشیدن در کافه هفته گذشته و بسیاری از فلوریدا جوامع از جمله شهرهای ساراسوتا و هولمز ساحل اجرا شده اند اجباری, ماسک, سیاست برای برخی تنظیمات عمومی. سواحل میامی و فورت Lauderdale و پالم بیچ در حال بسته بودن بیش از چهارم جولای آخر هفته برای جلوگیری از جمعیت بزرگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>