دانشمندان آب و هوا در روز جمعه نشان داد آخرین نگران مشاهده جدید در قطب جنوب نشان دادن عواقب گرم شدن سریع از این منطقه در آورده با ساخته دست انسان بحران آب و هوا.

به عنوان نگهبان روز جمعه گزارش داد محققان مستقر در اسپرانزا ایستگاه تحقیقاتی در نوک شمالی شبه جزیره قطب جنوب یافت می شود که درجه حرارت رسیده 64.9 درجه فارنهایت (18.3 درجه سانتیگراد)—بالاترین حرارت وارد شده از دانشمندان شروع به ضبط قاره متوسط در سال 1961.

شکستن رکورد متوسط وارد شد یک هفته پس از دانشمندان در دانشگاه نیویورک و بررسی قطب جنوب گزارش شده است که پایه خط Thwaites, یخچال های طبیعی در قطب جنوب—که در آن یخ ملاقات اقیانوس آب شد 32º فارنهایت است.

رکورد-گرم دمای ثبت شده در یکی از سریع ترین و گرم شدن مناطق جهان است.

لوئیس Pugh یک شناگر استقامت و حمایت از اقیانوس های جهان, نوشته شده یک تصویر در رسانه های اجتماعی از شنا کردن او در شرق قطب جنوب “را به نشان دهد که چگونه آن را در حال تغییر است.”

“ما نیاز فوری و بلند پروازانه عمل برای مقابله با این بحران آب و هوا!” Pugh توییتی.

پادکست میزبان و آب و هوا مدافع thoughtworks اضافه شده است که هنگامی که محققان در اسپرانزا ایستگاه ثبت رکورد درجه حرارت گرم قطب جنوب شبه جزیره بود گرم تر از انگلستان است.

شبه جزیره گرم است حدود 5.4 درجه فارنهایت بیش از 50 سال گذشته. آخرین مطلب شکست رکورد قبلی از 63.5 درجه فارنهایت (17.5 درجه سانتیگراد) ثبت شده در ماه مارس 2015.

“خواندن قابل توجه است آن را به عنوان تنها پنج سال پس از رکورد قبلی راه اندازی شد و این تقریبا یک درجه سانتی گراد بالاتر از” جیمز فنویک یک آب و هوا دانشمند در دانشگاه ویکتوریا ولینگتون در نیوزیلند گفت: نگهبان. “این نشانه ای از گرم شدن کره زمین شده است که اتفاق می افتد وجود دارد که بسیار سریع تر از متوسط جهانی است.”

حتی جزئی افزایش دما در قطب جنوب هشدار دانشمندان آب و هوا به خصوص که محققان مشاهده کرده اند عقب نشینی از یخچالهای طبیعی و حتی یک حفره عظیم در زیر Thwaites, یخچال یک سال پیش.

عواقب چنین درجه حرارت گرم “در حال سقوط از قفسه های یخ در امتداد شبه جزیره” Nerilie برام یک آب و هوا دانشمند در دانشگاه ملی استرالیا گفت: نگهبان.

از درجه اعتبار ساقط در بر داشت زیر Thwaites, یخچال های طبیعی در سال گذشته تشدید نگرانی در میان دانشمندان آب و هوا که قطب جنوب در حال ذوب شدن سریع تر از کارشناسان قبلا اعتقاد بر این بود.

سقوط از یخچال است که “کاملا قابل قبول” تد Scambos یک دانشمند در ملی برف و یخ مرکز داده در بولدر کلرادو بود که درگیر با مطالعات اخیر گفت: ان بی سی نیوز ،

“Thwaites واقعا perfect storm برای رفتن آن” او افزود: ارجاع نتايج پیترو Milillo یک دانشمند ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت که سال گذشته در یک مطالعه با اشاره به “مکانیزم های مختلف از عقب نشینی” منجر به یخچال ذوب.

در حالی که درجه حرارت در قطب جنوب شبه جزیره گرم و حفره در زیر Thwaites, تشکیل شده است, این یخچال های طبیعی است که عقب نشینی در نرخ حدود 650 فوت در هر سال است. ذوب یخچال های طبیعی می توان به حدود 4 درصد از جهانی سطح دریا افزایش Scambos گفت NBC News.

Thwaits است که اغلب به نام “روز قیامت یخچال” توسط دانشمندان به عنوان سقوط از توده یخ می تواند منجر به جهانی افزایش سطح دریا دو پا, جاری شدن سیل در شهرهای ساحلی در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de