چگونه یک کسب و کار خرده فروشی برای زنده ماندن از 125 سال در حال تحول روند مد متلاطم صنعت آب و رقابت می شود که بیشتر قاتل با گذشت هر روز ؟

با توجه به M. پاپ آنتونی, جونیور, آن را در مورد دانستن که شما مشتری پرورش ارتباط با فروشندگان و — که فکر می کنید ؟ — پرداخت صورت حساب خود را به طور کامل و در برنامه.

آنتونی پوشاک بانوان کسب و کار در اصل آغاز شده توسط آنتونی عمه بزرگ و پدر بزرگ او در سال 1895 در وست پالم بیچ است خود را جشن 125 سال در کسب و کار.

این فروشگاه دارای 13 فروشگاه در فلوریدا — از جمله یکی در 1087 N. تمیمی نوین در Nokomis و دیگری در 615 عبور از خیابان در پونتا گوردا.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ساراسوتا-گاو دریایی اخبار خرده فروشی

آنتونی تشبیه خانواده اش کسب و کار’ ریشه به وست پالم بیچ نسخه میسی — صادق-به-خدا چهار طبقه در اوایل قرن 20 فروشگاه با یک شمارنده لوازم آرایشی و لوازم جانبی و مردان و بانوان بخش.

از طریق این شرکت خرید لباس کسب و کار در مراکز خرید سراسر کشور که به پایان رسید تا بودن مهم تاسیسات برای این شرکت پس از مرکز شهر خرید ولسوالی سقوط کرد. سپس در سال 1976 آنها رفت و همه در زنان, مد, Anthony گفت. بقیه سابقه است.

هدف جمعیتی شد زنان بیش از 50 سال سن متوسط به بالا درآمد. قیمت بیشتر در رقابت با امثال Bealls و سرمه را تا 15 یا 20 سال پیش زمانی که آنها تصمیم به افزایش متوسط قیمت به یک پاسخ قوی از مشتریان.

آنتونی فروش قطعات لباس است که می تواند مقرون به صرفه در $19.99 و یا تا 140 دلار برای یک جفت شلوار.

“در حال حاضر ما تبدیل به یک “سوپر بوتیک” چرا که ما باید تمام قطعات در ونیز خیابان در فروشگاه های مختلف در ما Nokomis فروشگاه” آنتونی گفت. “گاهی اوقات آن را در همان برچسب. اما هر کس می خواهد به فروش به ما پرداخت صورت حساب های ما و ما با فروش مواد می باشد.”

فروش آنلاین یک چالش است که آنتونی است که هنوز هم گرفتن دست خود را در اطراف آنتونی گفت. این شرکت شروع به انجام آن پنج سال پیش و در حال حاضر آن را تنها در حدود 2 میلیون دلار به ارزش آن $25-$30 میلیون کسب و کار. اما او گفت که او فکر می کند می تواند به 10 میلیون دلار در عرض پنج سال.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان لورا Finaldi

این شرکت همچنین به نظر می رسد برای باز کردن حداقل یک فروشگاه جدید در هر سال و یا تا کنون سال دیگر, او گفت:. به طور معمول آنتونی فروشگاه ها حدود 10 ، 000 متر مربع بسیار بزرگتر از خود را به طور متوسط فروشگاه بوتیک.

“آنچه به من کمک کرد حدود 20 سال پیش بود به عنوان Walgreen و Eckerd فروشگاه ها شروع به حرکت کردن از درب بعدی را به Publix به گوشه و کنار من بود قادر به اجرا و با شتاب خود را اجاره و بیش در بسیاری از موارد,” او گفت:. “من تحت یک Eckerd اجاره در Nokomis برای 20 سال عجیب و غریب.”

بهترین اجرای فروشگاه های این زمان از سال در ناپل و در بونیتا اسپرینگز اما شلوغ ترین فروشگاه در طول سال دست پایین است در روستاها.

“هنگامی که ناپل فروشگاه می رود از $25,000 به 600 $در ماه اوت فروشگاه در روستاها هنوز انجام $8,000,” او گفت:. “که در واقع ما تنها در طول سال ذخیره کنید. همه چیز بسیار فصلی.”

پس آنتونی دارای یک رد پا از 13 فروشگاه ها و 125 سال شهرت این یک جای خوب برای فروشندگان به کار با آنتونی گفت. شروع یک بوتیک است که به عنوان آسان به عنوان داشتن طعم خوب در مد.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

کشف و به اشتراک گذاری و بحث در مورد آخرین دهانه و تغییرات در هرالد تریبون را ساراسوتا-گاو دریایی خرده فروشی گروه FB

“مگر در مواردی که شما را در درک چگونه کار کسب و کار و چگونه آن را انجام, شما با شکست مواجه خواهد شد,” او گفت:. “هنوز هم وجود دارد بسیاری از این بوتیک بیرون رفتن از کسب و کار. من فکر می کنم همه کسب و کار خوب در حال حاضر, اما من فکر نمی کنم آن را به عنوان خوب به عنوان ما. من نمی توانم در حال اجرا پیش رو 20 درصد بیش از سال گذشته و مصرف نمی شود از کسی.”

و آن را هنوز هم بسیار یک خانواده کسب و کار. آنتونی رئیس جمهور است دختر خود را اجرا می شود کسب و کار تجارت الکترونیکی خود را پسر مدیر انبار برادرزاده اش کار می کند در خرید خواهر خود را کنترل است و او برادر در قانون کمک می کند تا او را سر تا خرید مسئولیت.

“این یک خانواده واقعی کسب و کار,” او گفت:.

لورا Finaldi هرالد تریبون خرده فروشی و گردشگری خبرنگار را می توان در 941-361-4951 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید و Instagram @lauraefinaldi. پیوستن به او ساراسوتا-گاو دریایی خرده فروشی اخبار صفحه را در Facebook در facebook.com/groups/sarasotamanateeretail.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im