Anti-Virus اقدامات شدید در عربستان سعودی, ایران, ایتالیا,

بانکوک — عربستان سعودی ممنوع شهروندان از انجام مسلمان زیارت در مکه ایتالیا وزن بسته شدن مدارس در سراسر کشور و ایران لغو نماز جمعه برای دومین هفته به سازمان ملل درهم جمعه به کنترل شیوع کروناویروس.

از دین به ورزش کشور مصرف شد شدید و به طور فزاینده قابل مشاهده اقدامات برای مقابله با کروناویروس جدید که برای اولین بار پدید آمده در چین و گسترش سرعت را از طریق اروپا و خاورمیانه و آمریکا.

در ایالات متحده سرخوردگی نصب شده بیش از مقامات ایالات متحده’ تاخیر و اشتباه در آزمایش مردم برای ویروس.

مرگ و میر مشخصی در ایران و ایتالیا که همراه با کره جنوبی حساب برای 80 درصد از این ویروس جدید موارد خارج از چین, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. در کل بیش از 94,000 مردم باید قرارداد این ویروس در سراسر جهان با بیش از 3200 مرگ و میر.

“مردم می ترسند و نامشخص است. ترس طبیعی انسان پاسخ به هر گونه تهدید” گفت که رهبر Tedros Adhanom Ghebreyesus. “اما همانطور که ما بیشتر اطلاعات ما در حال درک این ویروس و بیماری باعث می شود بیشتر و بیشتر است.”

که گفت حدود 3.4 درصد از مردم با آلوده COVID-19 ویروس در جهان فوت کرده اند و آن را کشنده تر از شایع آنفولانزا. این رقم یک بیت از تعجب پس از مطالعه در هفته گذشته در مجله پزشکی نیوانگلند ارزیابی داده ها از بیش از 30 استان تخمین زده می شود که میزان مرگ و میر 1.4%.

نرخ مرگ و میر در شیوع بیماری به احتمال زیاد به انحراف بالاتر در اوایل به عنوان مقامات بهداشتی تمرکز بر روی پیدا کردن شدید و کشنده موارد از دست رفته اکثر موارد خفیف تر. چه کسی می گوید اکثریت مردم با کروناویروس جدید تجربه فقط علائم خفیف اما این خطر با افزایش سن بیمار و برای کسانی که با هر گونه شرایط بهداشتی اساسی.

در دائگو کره جنوبی شهر در مرکز آن کشور شیوع کمبود فضای بیمارستان به معنای حدود 2,300 بیماران برای مراقبت در امکانات دیگر در حالی که آنها در انتظار تخت بیمارستان. حضور در یک جلسه در قرنطینه استراتژی در دائگو نخست وزیر چانگ Se-Kyun به دنبال اطمینان از کشور خود گفت: “ما کاملا می تواند غلبه بر این وضعیت است. و … ما را به پیروزی در جنگ علیه COVID-19.”

کره جنوبی گزارش داد 435 عفونت های جدید پنج شنبه, مراتب کوچکتر از آن بالا از 851 یک روز پیش از آن. در مجموع 5,621 مردم در کره جنوبی قرارداد ویروس و 32 فوت کرده اند.

ایران گزارش 92 مرگ و میر در میان آن 2,922 تایید موارد بیشتر از هر کشور در خارج از چین است. در میان این بیمار در حال اعضای دولت و کشور لغو نماز جمعه در هفته دوم در یک ردیف.

“ویروس بدون بال پرواز” اشاره کرد بهداشتی سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour. “ما کسانی هستند که انتقال آن به هر یک از دیگر.”

در اسرائیل عمل مذهبی نیز مواجه شده جدید اختلال: این کشور خاخام خواست هوشیار یهودیان به خودداری از بوسیدن mezuzot کوچک, موارد پوشاندن نماز اسکرول ارسال شده توسط یهودیان در چهارچوب در. ناظر یهودیان به طور معمول لمس آیتم و سپس بوسه دست خود را هنگامی که راه رفتن را از طریق یک راهرو. بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل همچنین از مردم خواست تا اتخاذ تبریک هند از “ناماسته” با دست در دست هم به جای دست دادن.

این ویروس فراتر خوشه در سراسر آلمان و فرانسه باعث به مقامات بگویید بازیکنان فوتبال به سادگی پراکنده — بدون لرزش دست — پس از پوشش. داوران و مربیان دیگر لرزش دست یا.

U. N. سلامت رئیس هشدار داده است به شدت در برابر احتکار لوازم پزشکی گفت: آنها نیاز به محافظت و مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم. بر این اساس, جمهوری چک, روسیه و آلمان اعلام کرد ممنوعیت صادرات دنده محافظ مانند ماسک. که به دنبال یک شبیه حرکت توسط فرانسه که در آن بیمارستان بزرگ دیده می شود ماسک خود را به سرقت رفته توسط boxful.

ایتالیا با ویروس مرگ و میر افزایش 79. آن شیوع متمرکز شده در شمال منطقه لمباردی, اما ترس بیش از چگونه این ویروس در حال گسترش در داخل و خارج از کشور باعث شده است تا دولت را در نظر بگیرید که آیا به تمام مدارس سراسر کشور به مدت دو هفته. وزیر آموزش و پرورش لوسیا Azzolina به خبرنگاران گفت که تصمیم نهایی در این که تا به حال ساخته شده است.

در ایالات متحده بیش از 120 مورد گزارش شده است. نه نفر کشته شده اند همه در داخل و اطراف سیاتل ، در کاپیتول هیل قانونگذاران انتظار برای نهایی کردن توافق روز شنبه در $7.5 میلیارد اضطراری لایحه به صندوق کار بر روی یک واکسن ویروس و دیگر اقدامات.

هند عین حال محکم صادرات 26 کلید دارو و مواد مورد استفاده در داروسازی و تولید یک برنامه به طور بالقوه مخل حرکت گرفته شده به عنوان آن caseload افزایش به 28 روز چهار شنبه.

چین گزارش 119 موارد جدید چهارشنبه همه اما پنج در شیوع این بیماری را در کانون ووهان. در نشانه ای از تغییر تهدید پکن کمیسیون بهداشت و درمان گفت: دو مورد جدید در چین سرمایه ظاهرا آلوده در خارج از کشور, در ایران و ایتالیا.

دولتی شین هوا اخبار آژانس گفت: هوبئی استان که در ووهان واقع شده بود و انتظار می رود به تدریج تعطیل خود را با عجله ساخته شده موقت بیمارستان.

“ما اعتقاد داریم که این کاهش واقعی است” که شیوع متخصص ماریا ون Kerkhove گفت: چین است. این کشور گزارش کرده است 80,270 عفونت و 2,981 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری است.

پزشکان شاغل در ووهان به خبرنگاران گفت: با ویدئو کنفرانس روز شنبه در بیمارستان ها وجود دارد که افزایش تعداد تخت خالی اما هشدار داد وجود دارد این است که همیشه امکان جدید سنبله از عفونت.

“جنگ تمام نشده است,” گفت: دکتر کائو Bin که متخصص در تنفسی پژوهش است. “بیماری است که نه تنها یک ووهان بیماری و نه تنها چین و بیماری بلکه یک جهانی بیماری است.”

شیوع سرزنش شد برای بازار بی ثباتی در سراسر جهان است. کسب و کار از همه نوع تجربه میکردند اقتصادی به عنوان سفر و گردشگری کاهش یافت و نگران مصرف کنندگان تغییر عادات خود را.

“مردم می ترسند به لمس هر چیزی و یا هر چیزی را از ما” گفت: Maedeh جهانگیری یک عطر فروشنده در یک مرکز خرید در پایتخت ایران از تهران. “هر کس در از دست دادن.”

عربستان سعودی تحمیل ممنوعیت ساخت ساکنان مکه زیارت یک هفته پس از آن بسته جنش سایت در اسلام به خارجی ها به دلیل coronavirus.

نخست وزیر ژاپن که به دستور مدارس بسته در سراسر کشور در هفته گذشته بود فشار برای پشتوانه قانونی برای اعلام وضعیت اضطراری در صورت نیاز.

در فرانسه موزه لوور در نهایت باز جمعه پس از روز از جلسات برای اطمینان بخشیدن به کارگران نگران ابتلا به این ویروس از این موزه هزاران بازدید کننده در روز.

در انگلستان تعداد ویروس موارد شروع به پریدن کرد به 85 اما نخست وزیر بوریس جانسون دولت هشدار داده است که انتظار می رود که به طور چشمگیری. آن پرده برداری دقیق و بدترین حالت برنامه ریزی برای مبارزه با ویروس اما در از دست دادن برای کلمات یکشنبه وقتی پرسیده شد که در مورد اقدامات برای حفاظت از قانونگذاران و کارکنان در لندن شلوغ مجلس. قانونگذاران در بریتانیا انحراف ،

دولت “می گویند کمی بیشتر در چند روز آینده در مورد آنچه که ما قصد داریم برای به تاخیر انداختن پیشرفت از coronavirus در مجلس و در دیگر همایش بزرگ” جانسون گفت.

___

Hinnant گزارش از پاریس. همکاران عبارتند از نیکول Winfield در رم; کیم تانگ-داداش و داداش-jin Kim در سئول کره جنوبی; Yanan وانگ و کن Moritsugu در پکن; Aniruddha Ghosal در دهلی نو; جان لستر در پاریس; و ماریا چنگ و جیل بی قانون در لندن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>