Antone Melton-Meaux توضیح می دهد که خود را در زندگی توجه و #MeToo طول می کشد

عمر تبدیل به یک شکل عمده در Democatic حزب سیاسی و میله رعد و برق در دوره اول در کنگره است. او یک عضو بدنام “تیم ملی” است و باقی مانده صریح حتی در حالی که بارها و بارها هدف حمله محافظه کاران و رئیس جمهور-هر چند آنها نه تنها منتقدان. برخی از مواضع به ویژه در نرم افزار-لابی اسرائیل قرار داده اند گوه بین او و همکار دموکرات.

Melton-Meaux رویکرد به نظر می رسد به منظور جلب از واسطهگری تجربه. او خود را یک “عملی مترقی” – کسی که با آرمان های اما تمایل به کار با طرف دیگر. او از تعطیل بودجه به دور از اجرای قانون و نسبت به آموزش و پرورش اصلاحات – و نه لغو ، او از یک راه حل دو کشور اسرائیل و فلسطین, اما نه تحریم محروم و تحریم اسرائیل (BDS) movement.

و او شانه خالی مفاهیم از تفرقه. در مصاحبه با MPR او را رد کرد و عمر قرار گرايش به “توییتر دعوا” و گفت: منطقه 5 نیاز “کسی که برای رفتن به متحد ما است.”

“ما نمی نیاز به هر گونه بیشتر تقسیم,” او گفت:.

نکات دقیق وظریف و اعتدال نیست همیشه خوش طعم تر و یا مطلوب تر موقعیت به خصوص با مترقی چپ voterrs که انتخاب عمر در وهله اول.

ماه گذشته رهگیری آن را بر خود را به دوباره برخی از Melton-Meaux, قدیمی نوشته از جمله 2015 استار تریبیون سرمقاله که در آن او با انتقاد از سیاه زندگی مهم سازمان برای پایین آمدن هواداران که شعار می دادند “خوک ها در پتو/سرخ ’em مانند بیکن” در یک تجمع مسالمت آمیز.

“به عنوان یک مرد سیاه و سفید در مینه سوتا زندگی می حتی با بقایای نژاد پرستی در امریکا, من نمی توانند درک کنند که چرا هر کسی که دفاع از چنین نفرت پر اظهارات هدفمند به تحریک خشونت علیه افسران پلیس به عنوان رخ داده در جریان اعتراض های اخیر در نمایشگاه ایالتی مینه سوتا,” او نوشت.

“شعار عبور از خط. رژیم صهیونیستی. علامت گذاری بفرم دیتون را decrying از این شعار سزاوار گسترده ای پشتیبانی می کند.”

در بخش دیگر Melton-Meaux نوشت:

“هنگامی که سیاه و سفید زندگی می کند ماده مارس در مینیاپولیس هیئت مدیره مدرسه یا اداره? این اتفاق نمی افتد. هنگامی که سیاه و سفید زندگی می کند ماده مارس در سنت پل هیئت مدیره مدرسه یا اداره? دوباره آن اتفاق نمی افتد. وجود ندارد و موثر تر راه می گویند: “شما از ماده” نسبت به سرمایه گذاری در ذهن یک فرد جوان و شیر به او و یا او را بالقوه به عنوان یک انسان است. آموزش و پرورش مهم ترین قطعه از تکه تکه پازل. مسائل کلیدی در جامعه نیز شامل افزایش بیکاری پایین دستمزد و جرم و شکسته ساختار خانواده.”

رهگیری نیز به ارمغان آورد تا 2018 قطعه است که به نظر می رسد در نیمکت & Bar در مینه سوتا است که پس گرفته شده نیست. در پی رشد #MeToo جنبش Melton-Meaux شد گمانه زنی در اثر احتمالی آن حرکت و به طور کلی دید ممکن است در آزار و اذیت شهرک به خصوص وقتی که می آید به عدم افشای توافق نامه.

“اگر کارفرمایان تصمیم به حل و فصل یک اسباب آزار و اذیت ادعا می کنند آنها خود را در معرض سازمان به این احتمال که از آن خواهد شد توسط مارک عمومی و رسانه ها به عنوان یک harasser این لکه که از آن خواهد شد سخت به حذف” Melton-Meaux نوشت. او در مقایسه با آن به Nathaniel Hawthorne به The Scarlet Letterکه در آن شخصیت است مجبور به پوشیدن لباس های قرمز “یک” بر سینه اش را به علامت خود را به عنوان یک “Adulturer.”

در یک بعد از گذشت Melton-Meaux خطاب آزار و اذیت شکایت از یک دیدگاه بود که قطعا نقطه نسبت به کارفرمایان به جای قربانیان:

“تا زمانی که اخيرا عمل مشترک برای حل و فصل نامه در اشتغال اختلافات شامل محرمانه بودن و عدم افشای بند. اهمیت این مقررات به احزاب قابل توجه است. برای کارفرما این جملات حفاظت از نام تجاری و شهرت سازمان با جلوگیری از تبلیغات منفی و چشم انداز بیشتر در معرض قرار گرفتن طولانی, عمومی محاکمه. علاوه بر حفظ محرمانه بودن و جلوگیری از افشای شرایط حل و فصل را به حداقل می رساند هر گونه “شیب لغزنده” ادراک است که کارفرما به یک هدف آسان برای ادعای اضافی.
برخی از کارفرمایان گرفته اند گام های اضافی از ترکیب بند داوری—که اغلب شامل کلاس عمل یون پوشی—در استاندارد قرارداد کار در نتیجه نیاز به کارکنان به حکمیت هر گونه اشتغال اختلاف از جمله آزار و اذیت جنسی ادعا می کند. برای کارفرما یکی از بحرانی مزایای داوری است که رسیدگی به خصوصی هستند و نتایج حاصل از این فرایند اغلب محرمانه است. “

به دنبال بازگشت در حال حاضر Melton-Meaux می گوید 2015 قطعه ای از یک محل “عشق و احترام” برای زندگی مهم است. او راهپیمایی با اعضای این جنبش روز پس از جورج فلوید به قتل رسید توسط مینیاپولیس افسران پلیس.

“من یک آمریکایی آفریقایی تبار و من تا به حال برخورد با پلیس خودم در طول سال,” او می گوید. اما او “غرفه” کلمات خود را.

“من فکر می کنم این جنبش شده است, قدرتمند,” او می گوید. و او معتقد است که مردم حق دارند به “خشم” در ناکامی اجرای قانون است. اما او احساس می کند این جنبش به “ساخت ائتلاف به موفقیت” و “شما نیست که با ساخت خشونت آمیز و شعارهای به سمت افسران پلیس.”

او اضافه کرد که “هیچ Black Lives Matter رهبر در زمان موضوع با مقاله من در آن زمان و نه پس از” و این که “هر گونه بحث پیرامون مقاله من است که در داستان ایجاد شده توسط Ilhan عمر به نشان می دهد که وجود اصطکاک بین من و زندگی مهم است.” (Black Lives Matter سازمان رشاد Turnder را بگویید AP در سال 2015 است که با تمرکز بر “شعار که به طول انجامید 30 ثانیه” در تلاش بود که توسط منتقدان به “حداقل رساندن جنبش” و این سازمان نمی خواهد اجازه دهید آن را “منحرف کردن” آنها را.)

به عنوان برای 2018 او می گوید که او در نوشتن از دیدگاه یک حرفه ای بی طرف میانجی.

“این که من در این زمان,” او می گوید. “که کسب و کار من بود.” در حال حاضر که او را رایگان به اشتراک بگذارید که در آن او می ایستد در ماده Melton-Meaux می گوید او از ممنوعیت استفاده از عدم افشای توافق نامه در محل کار آزار و اذیت یا تبعیض موارد به جز زمانی که آن را درخواست شاکی.

علاوه بر موثر جذب سرمایه, تلاش, Melton-Meaux نیز انباشته از یک پشته از تاییدیه – از جمله فعال حقوق مدنی جوزی جانسون و فعال و سابق NAACP جمهور Nekima لوی آرمسترانگ.

عمر که برنده DFL تایید شده در مارس چهره Melton-Meaux و دیگر DFLers Les Lester جان میسون و دانیل پاتریک مک کارتی در اوت 11 اولیه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>