هر کسی که تشخیص این رمز و راز ساندویچ که Lizzo اهدا به فرویو ER ؟

همه ما می دانیم Lizzo که قطعا از اینجا کاملا 100 درصد یک Minnesotan فراتر از یک شک و یک نماینده از شهرهای دوقلو صحنه موسیقی. از کجا Lizzo ؟ است که مطمئن شوید که هیچ رمز و راز.

به هر حال دیروز این خواننده محبوب رپ و محلی فرد اهدا یک دسته از ساندویچ به ER کارکنان در M بهداشت فرویو ضمن تشکر از آنها را برای فداکاری خود را در طول COVID-19 بحران است.

همه به من می گویند این است که کسانی که ساندویچ مطمئن نگاه خوب به عنوان جهنم اما چرا او نیز اهدا آب ؟ (توجه داشته باشید: این یک شوخی است چرا که Lizzo به آهنگ های محبوب به نام و “خوب به جهنم” و “آب.” سلام من یک روزنامه نگار و قانونی طبقه بندی شده به عنوان یک “ضروری کارگر” در مینه سوتا در حالت اضطراری.)

Annnnnnnnyyyyyyywwaaaaaaay به این سوال در دست: که در آن کسانی که ساندویچ می آیند ؟

ما می تواند خواسته اند فرویو به طور مستقیم اما c’mon کسانی که مردم را از راه کارهای مهم تر را به انجام در حال حاضر از پاسخ من خنگ ساندویچ-سوالات مرتبط. به جای من پرسید اطراف CP “دفتر” (یعنی شل) و هیچ کس به رسمیت شناخته ساندویچ لفافه مهم نیست که چقدر ما در بزرگنمایی بر روی عکس.

I can't read this!

من نمی توانم این به عنوان خوانده شده!

ما اولین حدس این بود که لفاف بسته بندی به عنوان خوانده شده “سانتانا.” اما آقای سانتانا دلی در دانشگاه Ave. اگر این عکس ها در وب سایت خود را به باور خود میپیچد ساندویچ در فویل.

This wrapper is not checkered paper.

این لفاف بسته بندی است نه کاغذ شطرنجی. حسن نیت ارائه میدهد از آقای سانتانا

مشابه و حتی بیشتر از نزدیک ما را مشکوک به لفاف بسته بندی به عنوان خوانده شده “SotaRol.” اما در حالی که به نظر می رسد بسیاری مانند آرم خود این بهداشت و درمان کارگران ain’t gobbling تا sushiritos اینجا. مگر اینکه SotaRol دارای شاخه به hoagie biz, که اعتصاب دو برای ما.

Ce n'est pas un hoagie.

Ce n’est pas un hoagie. حسن نیت ارائه میدهد از SotaRol

آنچه در آن پایین می آید این است: ما نمی دانیم که این ساندویچ را از آمد. (یا شاید ما نمی دانیم و ما در حال بازی استادانه درست شده ستوان کلمبو-مانند بازی اینجا را فریب مقصر را به باز کردن.)

شاید شما می دانید ؟ شاید شما می توانید حدس بزنید ؟ شاید شما در واقع تحویل ساندویچ ؟ احساس رایگان به حدس زدن در نظرات.

یک نکته بسیار مهم M فرویو است پذیرش کمک های مالی از منابع در طول بحران. قوانین مشخص شده در اینجا.

آپدیت: با تشکر از همه زیرک e-کارآگاهان وجود دارد که مشخص است که ساندویچ دستور داده شد از آهن رنجر در سنت پل. همه شما برنده یک آنلاین رایگان اشتراک به شهرستان صفحات — برای زندگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید