AP واقعیت را بررسی کنید: مغلوب ساختن پیشی جستن و این ویروس در دوران چین ممنوعیت نیست که

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “بان کی مون” در سفر از چین است و رفتن به نقطه ای که از پاسخ او به این بیماری همه گیر کوروناویروس. مشکل با هسته استدلال شروع می شود با این واقعیت است که او نمی ممنوعیت سفر از چین است. او در اعمال متخلخل محدودیت.

در طول هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن خود را ذکر چین عمل بارها و بارها و به عنوان بخشی از یک پراکنده کیفرخواست دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب جو بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کامل تحریف بایدن موقعیت در مهاجرت و بیشتر در حالی که یک مشاور اقتصادی با سلامت عمومی اعتبار سعی در بی اعتبار Dr. Anthony Fauci این کشور بالا بیماری های عفونی متخصص با یک استدلال علمی.

آن را دشوار هفته برای تشخیص واقعیت از همه چیز.

در نقد و بررسی:

به ‘بان کی مون’

مغلوب ساختن پیشی جستن: “ما می اید تا به حال هزاران نفر از مردم علاوه بر مرگ اگر ما اجازه دهید مردم در آمده از شدت آلوده چین است. اما ما اینها را متوقف کرد. ما یک سفر بان کی مون در ماه ژانویه است. … با بسته شدن تا ما را نجات میلیون ها نفر به طور بالقوه میلیون ها زندگی می کند.” — باغ گل رز اظهارات روز سه شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن: او نمی ممنوعیت سفر از چین است. او محدود آن است. ده ها کشور در زمان مشابه مراحل را برای کنترل سفر از نقاط داغ قبل یا در همان زمان در آمریکا بود.

آمریکا محدودیت هایی که در اثر Feb. 2 در ادامه به اجازه سفر به آمریکا از چین هنگ کنگ و ماکائو مناطق بیش از پنج ماه گذشته. آسوشیتد پرس گزارش داد که بیش از 8000 چینی و اتباع خارجی مستقر در این سرزمین وارد ایالات متحده در سه ماه اول پس از سفر از محدودیت های تحمیل شده بود.

علاوه بر این بیش از 27,000 آمریکایی بازگشته از سرزمین اصلی چین در ماه اول پس از محدودیت های زمان اثر. مقامات ایالات متحده از دست پیگیری بیش از 1,600 از آنها را که قرار بود تحت نظارت قرار گرفتن در معرض ویروس.

چند شکی نیست که سنگین تلفات از COVID-19 خواهد بود و حتی سنگین تر اگر جهان سفر نکرده اند و پرشیب در سطح جهان است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن است و هیچ پایه و اساس علمی ادعا می کنند که اقدام خود را به تنهایی نجات داد “میلیون ها نفر” و یا حتی “صدها هزار نفر” از زندگی که او در آن قرار داده است.

___

‘رقص’

مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد آنچه اتفاق افتاده است و پس از او محدود سفر از چین: “نانسی پلوسی بود رقص در خیابان های محله چینی ها در سان فرانسیسکو یک ماه بعد از آن و حتی بعد از آن و دیگران بیش از حد.” — باغ گل رز.

واقعیت: هیچ او نبود. این تهمت های مکرر و خیالی حساب از مجلس را در سفر به سان فرانسیسکو چینی در فوریه. 24. آن روز او در بازدید از مغازه ها و خیابان قدم برای مقابله با خصومت برخی از مردم در منطقه بودند در مواجهه بیش از یک ویروس است که ناشى از چین است.

در آن روز پلوسی گفت: مردم باید مراقب باشند در مورد ویروس اما این شهر در زمان احتیاطی و “ما باید به چینی.” اخبار تلویزیون محلی دنبال او بازدید;. او دیده می شود و نه برای یک تماس “خیابان عادلانه” به عنوان برگ برنده در برابر اتحاد آن قرار داده است. جامعه گسترش coronavirus تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است گزارش شده است.

به عنوان FactCheck.org اشاره به همان روز پلوسی رفت به چینی مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “Coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا است. ما در تماس با هر کس و مربوط به همه کشور است. CDC & بهداشت جهانی (سازمان) کار سخت شده است و بسیار هوشمند. بازار سهام شروع به نگاه بسیار خوب به من!” CDC است که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

دو روز بعد مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت که تنها 15 نفر در آمریکا آلوده شدند و این تعداد را به پایین “نزدیک به صفر است.” به جای اعداد منفجر شد. بیش از 3.6 میلیون آمریکایی که تا به حال COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم پلوسی بودن “مسئول بسیاری از مرگ و میر” از آنجا که از محله چینی ها مراجعه کنید. او را رد کرده است مسئولیت هر یک از این مرگ و میر گسترده کشور به عنوان او مصرانه به حداقل برسد تهدید تحت فشار قرار دادند برای بازگشایی و حاضر به گرفتن ماسک-پوشیدن جدی است.

___

بایدن در ‘بان کی مون’

مغلوب ساختن پیشی جستن: “او مخالف من بسیار سخت سفر ممنوعیت اتباع چینی برای جلوگیری از گسترش چین virus. او کاملا در برابر آن است. ‘بیگانه’ او به من به نام. ‘بیگانه.’ یک ماه بعد او اعتراف کرد من درست بود.” — باغ گل رز.

واقعیت: هیچ بایدن نمی آمد در برابر محدودیت های مسافرتی در چین است. او گفت: کمی در مورد آنها را در زمان. در مبارزات انتخاباتی خود گفت که او با حمایت محدودیت های مسافرتی اگر “هدایت شده توسط کارشناسان پزشکی.”

بایدن می گویند مغلوب ساختن پیشی جستن یک رکورد از بیگانه ستیزی نظر ساخته شده در طول یک آیووا, کمپین رویداد زمانی که محدودیت اعلام شد. بایدن گفت: تهمت بود “ترس” در برابر خارجی ها و دموکرات صورت گرفت موضوع را با مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به “چین virus” به عنوان مثال. او نه آدرس این سفر گام.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است که بایدن متوجه شدم حق با او بود پس از همه چیز در مورد محدود کردن سفر از چین و نوشت: او یک “نامه عذرخواهی.” این اتفاق نمی افتد یا نه.

___

تجارت مشاور

پیتر ناوارو, کاخ سفید تجارت مشاور: “زمانی که Fauci گفتن بود کاخ سفید Coronavirus نیروی کار وجود دارد که شواهد در حمایت از هیدروکسی کلروکین برای مبارزه با ویروس من مواجه او با مطالعات علمی ارائه مدارک و شواهد از ایمنی و اثر بخشی. اخیر دیترویت بیمارستان مطالعه نشان داد 50% کاهش در مرگ و میر زمانی که دارو استفاده می شود در اوایل درمان است.” — op-ed شنبه منتشر شده در ایالات متحده آمریکا امروز.

حقایق: Navarro گیلاس-تراکم مطالعه به طور گسترده ای به عنوان انتقاد ناقص و نادیده مطالعات متعدد پیدا کردن هیدروکسی کلروکین کمک نمی کند.

متعدد آزمایشات دقیق از هیدروکسی کلروکین از جمله بزرگ یکی از بریتانیا و یک led توسط موسسه ملی بهداشت و درمان به این نتیجه رسیدند که ضد مالاریا, داروی بی اثر بود برای درمان در بیمارستان بستری coronavirus بیماران. Fauci آگهی های موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در NIH.

غذا و داروی آمریکا نیز هشدار داده است این دارو تنها باید مورد استفاده قرار گیرد برای coronavirus در بیمارستان ها و تحقیقات تنظیمات به دلیل خطر جدی ریتم قلب مشکلات و دیگر مسائل ایمنی.

هنری فورد سلامت سیستم مطالعه که ناوارو اشاره به یک مشاهدهای نگاهی به چگونه های مختلف بیماران شانس. این یک آزمون دقیق که در آن مشابه بیماران به صورت تصادفی برای دریافت دارو یا نه و که در آن هر گروه در مقایسه با بعد از آن چگونه آنها را انجام داد.

در این مطالعه برخی از مردم با قلب و یا برخی از شرایط دیگر نمی شد با توجه به مواد مخدر است که می تواند باعث ریتم قلب مشکلات پس از آن بيمار شد اساسا متفاوت از گروه آنها در مقایسه با. محققان گفتند که تنظیم آماری برای برخی از تفاوت اما بسیاری از متغیرهای آن را دشوار برای رسیدن به نتیجه گیری قطعی.

برخی از بیماران نیز دریافت درمان های دیگر مانند استروئیدها و داروی ضد ویروسی remdesivir بیشتر تیرگی هر توانایی بگویید که آیا هیدروکسی کلروکین کمک کرده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها تحت فشار قرار دادند به مواد مخدر و ادعا کرد که او در زمان خود آن را به تلاش برای جلوگیری از COVID-19 عفونت یا بیماری است.

کاخ سفید گفت ناوارو بود و نه مجاز به چالش Fauci با op-ed و نباید آن را انجام داده اند. اما امتیاز خود را تا حد زیادی منعکس کننده آنهایی که تهمت و دیگران در کاخ سفید باید خود ساخته شده است.

___

ناوارو: “Fauci می گوید: کاهش مرگ و مير مهم نیست که آن را تنها مهم ترین آمار برای کمک به راهنمای سرعت اقتصادی ما بازگشایی. کاهش مرگ و میر سریع تر و بیشتر ما می توانیم باز است.” — ایالات متحده آمریکا امروز op-ed.

حقایق: او Fauci کلمات خارج از متن. Fauci گفت: در اوایل ماه جولای بود که آن را “نادرست روایت را به راحتی در یک نرخ پایین تر از مرگ است.” در زمان مرگ بودند فرو بردن به عفونت های مشخصی در بسیاری از نقاط کشور است. اما مرگ و میر تاخیر بیماری خطر ذکر شده توسط Fauci و کارشناسان دیگر. مرگ و میر ناشی از افزایش رانده شده توسط مرگ و میر در کشورهای در جنوب و غرب با توجه به تجزيه و تحليل داده ها توسط آسوشیتد پرس.

“آن را به طور مداوم چیدن” گفت: ویلیام Hanage یک دانشگاه هاروارد بیماری های عفونی محقق. “و آن را برداشت تا در وقت شما انتظار می رود آن را به.”

___

بیشتر از باغ گل رز در روز سه شنبه:

تعرفه ها

مغلوب ساختن پیشی جستن: “ما در حال قرار دادن عظیم تعرفه ها و قرار داده شده اند بسیار زیادی تعرفه ها در چین-اولین بار است که تا کنون اتفاق افتاده است به چین است. میلیاردها دلار پرداخت شده است به ایالات متحده است.”

حقایق: آشنا ادعای غلط.

آن را نادرست می گویند که ایالات متحده هرگز جمع آوری تعرفه بر کالاهای چینی قبل از او در زمان عمل. تعرفه بر کالاهای چینی به سادگی بالاتر در برخی موارد از آنها قبل از. آن را نیز به اشتباه نشان می دهد که این تعرفه ها در حال پرداخت توسط چین است. تعرفه پولی که به دولت خزانه است که عمدتا از ایالات متحده کسب و کار و مصرف کنندگان از چین است. تعرفه ها در درجه اول اگر نه به طور کامل مالیات پرداخت می شود در داخل کشور.

___

چین

مغلوب ساختن پیشی جستن در اقتصاد: “قبل از طاعون ریختن از چین آنها به داشتن بدترین سال, شما می دانید, در 67 سال است.”

حقایق: این درست نیست. چین است که به دور از فقیر فاجعه بیش از نیم قرن پیش هنگامی که آن را وضعیتی وخیم از عظیم قحطی ناشی از مائو تسه تونگ را رادیکال سیاست های اقتصادی و به عنوان هرج و مرج انقلاب فرهنگی از دهه 1960 است.

اقتصاد چین شده است کاهش از مغلوب ساختن پیشی جستن مالیات بر واردات چین به عنوان به خوبی به عنوان آن را در مبارزات انتخاباتی به محدود فراری بدهی. اما آن را هنوز هم به طور قابل توجهی سریع تر از رشد اقتصادی ایالات متحده.

پس از تعمیرات اساسی اقتصاد آن در اواخر دهه 1970 چین برداشته شده صدها میلیون ها نفر از مردم را از فقر خارج ایجاد یک طبقه متوسط در حال رشد و پیشی گرفتن از ژاپن برای تبدیل شدن به جهان دومین اقتصاد است.

___

هانتر بایدن

مغلوب ساختن پیشی جستن در جو بایدن: “پسر او راه می رفت با 1.5 میلیارد دلار از پول برای سرمایه گذاری که در آن او را به صدها هزار دلار — شاید میلیون ها دلار در سال است. راه می رفت با 1.5 میلیارد دلار.”

واقعیت: هیچ مدرکی وجود ندارد که هانتر بایدن به جیب 1.5 میلیارد دلار از چین است.

در سال 2014 یک صندوق سرمایه گذاری آغاز شده توسط هانتر بایدن و دیگر سرمایه گذاران پیوست خارجی و چینی خصوصی حقوق صاحبان سهام شرکت ها در تلاش برای بالا بردن 1.5 میلیارد دلار به سرمایه گذاری در خارج از چین است. آن را نه تنها تلاش هانتر بایدن برای گرفتن دست خود را در آن پول زیادی.

در هر صورت تلاش کاهش یافت و دور او را وکیل جورج Mesires نوشت: در اینترنت پست سال گذشته است. Mesires گفت: صندوق سرمایه گذاری شرکت مدیریت شناخته شده به عنوان BHR مطرح شده تنها در حدود 4.2 میلیون دلار نه 1.5 میلیارد دلار آن برای هدف. هانتر بایدن 10 درصد سهم به ارزش حدود 420,000 اما او نه نقد آن در Mesires گفت. و گفت: “هانتر بایدن بود پرداخت نشده مدیر در زمان.

“او دریافت کرده است و نه هر گونه بازگشت سرمایه گذاری خود را” Mesires گفت. بایدن پا به پایین از هیئت مدیره در ماه اکتبر به عنوان بخشی از تعهد به کار از طرف هر خارجی متعلق به شرکت باید پدر خود را برنده انتخابات ریاست جمهوری.

___

رفاه

مغلوب ساختن پیشی جستن: “ورود مهاجران جدید برای رفاه بلافاصله. این است که جو بایدن. به طوری که آنها راه رفتن و آنها در آمده و آنها با قرار دادن یک پا به سرزمین ما و ما ثبت نام مهاجران جدید برای رفاه. ما آنها را ثبت بلافاصله. آنها دریافت مزایای رفاهی. شهروندان ایالات متحده نمی آنچه آنها دنبال آن هستید به مهاجران غیر قانونی.”

این واقعیت است: بایدن پیشنهاد کرده است که هیچ چیز مانند. و نه دارای نیروی کار در مهاجرت است که بایدن مشاوران ایجاد شده با مشاوران از ایالت ورمونت برنی ساندرز’ سابق انتخابات ریاست جمهوری است.

بایدن پیشنهاد کرده است چیزی به مراتب محدود تر. او خواهد معکوس یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون است که اجازه می دهد تا مقامات مهاجرت را در نظر بگیرید که آیا کسی که به دنبال ویزای آمریکا یا گرین کارت است که به احتمال زیاد به استفاده از خدمات درمانی و یا برخی دیگر از منافع عمومی. اگر چنین است که فرد پیشنهاد به زندگی می کنند از نظر قانونی در ایالات متحده می تواند محروم.

کمیته مشاوران مشابه توصیه می کند به امید موثر بر دموکراتیک پلت فرم. اما نه مجلس و نه پنل تایید کرده است, گسترش پتو عمومی کمک بلافاصله به مهاجران بدون در نظر گرفتن وضعیت حقوقی.

___

مرز ایالات متحده و مکزیک دیوار

مغلوب ساختن پیشی جستن: “آنچه آنها در حال رفتن به انجام این است که آنها در حال رفتن به پاره کردن دیوار. آنها در حال گرفتن آن را. آنها می خواهند را به پایین دیوار که ما مبارزه سخت است.”

حقایق: همچنین نادرست است.

بایدن برنامه مهاجرت را شامل نمی شود پول جدید مرز شمشیربازی و او و نیروی کار نیست تماس برای هر دیوار جدید. اما نه پیشنهاد کرده است در نظر گرفتن موانع موجود.

___

بازداشت

مغلوب ساختن پیشی جستن در بایدن کرد: “لغو بازداشتگاه های اداره مهاجرت. بیشتر بازداشت. شما می آیند در اینجا به طور غیر قانونی بیشتر بازداشت.”

حقایق: چنین برنامه ای نیز وجود ندارد.

به جای بایدن وعده داده است به پایبندی به دادگاه فدرال سابقه دربندی چگونه مهاجران برگزار می شود در بازداشت که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به چالش کشیده شده است. او همچنین از “جامعه مبتنی بر” جایگزین به بازداشت و خواهد دید خصوصی برای سود بازداشتگاه.

همانطور که برای نیروی کار از مشاوران آن پیشنهاد استفاده از پول فدرال برای کمک به کشورهای در پیدا کردن جایگزین حبس برای کودکان مهاجر به طور خاص و می گوید توقیف باید آخرین راه حل برای همه مهاجران. بایدن محدود نمی شود چه این مشاوران می خواهید او را به انجام, و در هر صورت آنها پیشنهاد به خلاص شدن از حبس اما به آن را کاهش دهد.

___

اجرای

مغلوب ساختن پیشی جستن: “فکر می کنم که: لغو اجرای مهاجرت. آنها در حال رفتن به لغو اجرای مهاجرت.”

این واقعیت است: نه.

بایدن بوده است به ویژه صریح در این استدلال که عبور از مرز آمریکا به طور غیر قانونی جرم است و باید به عنوان چنین در دادگاه فدرال. در واقع او و نیروی کار را نه تایید و مهاجرت برنامه های پشتیبانی شده توسط ساندرز و رئیس سابق دیگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری که به دنبال جرم زدایی از گذرگاه های مرزی غیر قانونی و انجام این کار تنها یک مدنی جرم.

___

اخراج

مغلوب ساختن پیشی جستن: “توقف همه اخراج. بنابراین اگر ما یک MS-13 عضو باند که ما در خارج از کشور ما توسط هزاران آورده و آنها را به بازگشت به هندوراس و گواتمالا — نمی توانید انجام دهید که دیگر — El Salvador. نمی توانید انجام دهید که دیگر نیست. توقف تمام اخراج ها. به عبارت دیگر ما به همه این افراد — که بسیاری از آنها در زندان و تجاوز و قتل بسیاری از چیزهای دیگر.”

حقایق: بایدن نشده پیشنهاد توقف اخراج ها. او را متعهد به سیاست در آن هر دو راه. کمیته مشاوران پیشنهاد کرده است که 100 روز مهلت قانونی برای اخراج نه ممنوعیت.

___

آموزش و پرورش

مغلوب ساختن پیشی جستن در بایدن کرد: “کمک های فدرال دانشجویی و رایگان کالج برای بیگانگان غیر قانونی. شما چه فکر میکنید در مورد آن؟”

حقایق: تنها برای مردم در حال حاضر در کشور که به طور غیرقانونی به عنوان کودکان — به اصطلاح خیال. نه بایدن و نه نیروی کار است که ارائه این کمک ها برای هر کسی که در این کشور به طور غیر قانونی و یا که می آید به طور غیر قانونی در آینده است.

___

پناهندگی

مغلوب ساختن پیشی جستن: “گسترش پناهندگی برای همه جدید بیگانگان غیر قانونی. چگونه در مورد که یکی است ؟ همه جدید بیگانگان غیر قانونی گسترش یافت.”

واقعیت: هیچ. بایدن و نیروی کار هستند پیشنهاد پناهندگی برای همه کسانی که به دنبال آن است.

آنها باید حمایت نورد و برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از محدودیت های است که تا حد زیادی کاهش تعداد مهاجران که در حال حاضر واجد شرایط برای آمریکا پناهندگی. که احتمالا گسترش تعداد مهاجران واجد شرایط برای پناهندگی نزدیک به سطح قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، که دور از جهانی اعطای پناهندگی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesKamagraelf bar 1500bigger bass bonanza oynapragmatic slotlarıgates of olympus oynagreat rhino oynaCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaaviator oynatombala oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynacasinoslot girişbahisnow giriştaphaber.combeylikdüzü korsan taksibuy stripe accountMaltepe EscortVan Escortinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme BozdurmaLcd ekranVozol 10000bağlama büyüsürekorbetbetboo giriş