AP-NORC نظرسنجی: چگونه آمریکایی ها توصیف 2020 دموکرات تهمت

واشنگتن — صالح یک جنگنده خوب است. قدیمی, از لمس ریاکارانه است. و البته: چه کسی ؟

به عنوان 2020 تشدید کمپین یک نظرسنجی از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش خواسته آمریکایی ها می گویند چه کلمه یا عبارت به ذهن می آید زمانی که آنها فکر می کنم از نامزدها از جمله رئیس جمهور کنونی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

هر یک از دریافت هر دو پاسخ مثبت و منفی; در برخی موارد قابل ملاحظه سهم نمی دانم به اندازه کافی در مورد نامزد به شرح.

در اینجا نگاهی به چگونگی آمریکایی ها مشخص رقیب:

بایدن

بسیاری از آمریکایی ها فکر می کنم از معاون سابق رئیس جمهور را که در مورد خواسته جو بایدن اما یک پاسخ رتبه بالاتر از همه دیگران: او “است.” شانزده درصد از کسانی که به فکر یک عبارت برای توصیف بایدن ذکر سن و سال او از جمله سهام قابل مقایسه دموکرات ها و جمهوری خواهان.

یکی 34 ساله از حزب دموکرات گفت: “در گذشته زندگی می کنند” و دیگران او را به نام “گذشته نخست خود را.”

حدود 1 در 10 یا شناسایی او به عنوان معاون رئیس جمهور سابق و یا فکر می کنم رئیس جمهور سابق باراک اوباما ، بایدن صرف بسیاری از مبارزات انتخاباتی, طراحی اتصال خود را به اولین رئیس جمهور آمریکا است.

یکی دیگر از 5% انتقاد از عقل خود و یا مهارت های زبان مانند تماس او را “کاراگاه” به عنوان یکی از 78 سال انجام داد و یا ذکر gaffes.

هنوز حدود 2 در 10 صحبت از روی علاقه بایدن از جمله بسیاری از گفت او با تجربه است و یا “خوب است.”

“قلب مهربان. خوب مرد گفت:” 41 ساله ،

بلومبرگ

میلیاردر شناخته شده است که فقط: حدود 3 در 10 از کسانی که توصیف سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ ذکر ثروت خود را و یا پیشنهاد او بود خرید این انتخابات است. بسیاری به سادگی گفت: “پول” و یا “غنی است.” 62 ساله دموکرات توصیف او به عنوان “خرید رای.”

برخی دیگر توصیف بلومبرگ به عنوان متقلب در تماس تلفنی با نامهایی چون “دروغگو.”

هنوز نزدیک به 2 در 10 دموکرات شامل کلمات مثبت در بلومبرگ از جمله “عمل گرا” و “هوشمند است.”

BUTTIGIEG

پیت Buttigieg می بیند بیشتر تنوع در نوع کلمات استفاده از مردم برای توصیف او. حدود 1 در 10 تماس از سن او گفت که او را “جوان است.” تقریبا یکی دیگر از 1 در 10 به ذکر است که او باهوش و مشابه به اشتراک گذاری تماس با او را بی تجربه. 38 ساله شهردار سابق South Bend, ایندیانا, وارد مسابقه تشخیص خود را از او septuagenarian رقبا و حمایت دموکرات ها به نوبه خود صفحه.

“قادر به اما بی تجربه گفت:” 73 ساله از حزب دموکرات.

یکی دیگر از دموکرات در نظر گرفته شده خود را, سن, سود, نه یک عیب دارد: “جوان و ایده های جدید,” the 40-year-old گفت.

همچنین تشخیص Buttigieg: او خواهد بود که برای اولین بار آشکارا گی جمهور ایالات متحده است. حدود 1 در 10 به ذکر خود گرایش جنسی.

به طور کلی در حدود 4 در 10 آمریکایی ها اصلا چیزی برای گفتن در مورد Buttigieg.

KLOBUCHAR

Ctq است متوسط یک midwesterner و در میان کسانی که در حال اجرا به عنوان اولین رئیس جمهور زن ایالات متحده است. در حالی که کسانی که به توصیف او فکر می کنم از این و بیشتر, هیچ کدام بالاتر از دیگران می ایستد.

هیچ پاسخی توسط بیش از 6 درصد از کسانی که توصیف مینه سوتا سناتور. حدود نیمی از آمریکایی ها از جمله در مورد 4 در 10 دموکرات نمی دهد شرح است.

در میان دموکرات ها 1 به 10 از او فکر می کنم عقل تماس او را “هوشمند” و 6 درصد ذکر او میانه ایدئولوژی و “عمل گرایی.” برخی به واکنش های منفی از جمله چند گفته او “به معنی به کارکنان” — به طور گسترده ای گزارش اخبار داستان در اوایل مبارزات انتخاباتی. دیگران فقط به نام او “ok.”

اما به طور کلی مثبت با استفاده از کلماتی مانند “معقول” “قوی” و “صادقانه.”

“منطقی و تجربه” گفت: یکی از دموکرات 67.

ساندرز

حدود یک چهارم نام لیبرالیسم سوسیالیسم یا کمونیسم زمانی که خواسته به فکر می کنم در مورد برنی ساندرز. این سناتور ورمونت به زور تحت فشار قرار دادند به حزب دموکرات چپ با مبارزات مردمی در سال 2016 و 2020 تماس برای تعمیرات اساسی به مراقبت های بهداشتی و دیوار خیابان و آموزش عالی است. در حالی که جمهوری خواهان به خصوص به احتمال زیاد به ذکر است ایدئولوژی نزدیک به 1 در 10 دموکرات انجام بیش از حد.

برخی او را “دیوانه”. مانند بایدن ساندرز همچنین زدم برای سن و سال او با حدود 1 در 10 تماس او را “،”

“بیش از حد افراطی و بیش از حد پیر گفت:” دموکرات 55.

اما در میان دموکرات ها بسیاری از توصیف ساندرز به عنوان “هوشمند” بزرگ ” و یا “صادق” و یا ارجاع به مراقبت های بهداشتی سیاست.

“رهبر آینده” ارائه 28 ساله از حزب دموکرات. یکی دیگر از دموکرات 62, او را به نام “جنگجو برای مردم است.”

STEYER

مانند بلومبرگ تام Steyer شناخته شده بودن “غنی” با ثروت ذکر شده توسط 14 درصد از کسانی که داوطلب یک کلمه برای توصیف او.

یکی 30 ساله از حزب دموکرات می گوید او “در تلاش برای خرید این انتخابات است.”

حدود 1 در 10 نقطه از تاجر اولین تاخت و تاز کردن به سیاست چنین عنوان کرد و گفت او “بی تجربه” یا “ناشناخته است.” به طور کلی در حدود نیمی از آمریکایی ها نمی دانم به اندازه کافی به یک واکنش به Steyer.

یکی دیگر از دموکرات 72 متمرکز نه در ثروت خود را اما او شانس: “به زمین اما نه تا به چالش.”

پنج درصد از دموکرات ذکر است تغییر آب و هوا یک مسئله او دفاع و پشتیبانی.

وارن

آمریکایی ها نمی یکی شدن در اطراف یک راه برای توصیف الیزابت وارن. قابل ملاحظه سهم فکر “نادرست” و “دروغ” — توصیف که متمرکز هستند به شدت در میان جمهوری خواهان. پنج درصد از کسانی که در توصیف او ذکر او در سمت چپ متمایل به سیاست است. شبیه درصد تماس او را “هوشمند” یا “قوی است.”

در میان دموکرات توصیف تمرکز در قدرت و تمایل به مبارزه و شایستگی.

“هوشمند و چاشنی خوبی می گوید:” یک دموکرات 45.

“او یک برنامه!” دیگری می گوید: 60 و ارجاع اولیه-تصویب سرود ماساچوست سناتور مبارزات انتخاباتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن

به عنوان مورد برای بسیاری از اقدامات رئیس جمهور کلمات ارائه شده برای توصیف او به شدت حزبی.

نزدیک به 2 در 10 جمهوریخواهان توصیف تهمت رهبری یا ریاست جمهوری خود. دیگران او را به نام “خوب” یا “صادق است.” مغلوب ساختن پیشی جستن چهره تقریبا بدون چالش برای جمهوری خواه نامزدی و پاسخ نشان می دهد که فقط خوب با هواداران خود.

“بزرگترین جمهور تا کنون گفت:” جمهوری خواه 63. بسیاری از داوطلب مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 شعار انتخاباتی: MAGA. 68 سال او را به نام یک “رهبر بزرگ است.”

هنوز هم برخی از جمهوری خواهان رفت و منفی از جمله تماس او را “متکبرانه” و یا یک “دروغگو.”

در ضمن دموکرات داوطلب آن و بسیاری دیگر از کلمات منفی در واکنش به رئیس جمهور. بسیاری از برچسب و او را “بد” “نژادپرستانه” “فاسد” و “قلدر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>