دادگاه تجدید نظر معکوس ساراسوتا مرد اعتقاد کلانتر اینترنت نیش

فلوریدا دوم دادگاه تجدید نظر معکوس دادگاه حکم و گفت: متهم شد entrapped توسط اجرای قانون است.

ساراسوتا — ساراسوتا شهرستان کلانتر دفتر اینترنت نیش عملیات با هدف حمایت از کودکان شکارچیان آنلاین cajoled مردان در بزرگسالان دوستیابی سایت های غیر قانونی مرتکب اعمال جنسی با کودکان, با توجه به قضات دادگاه های استیناف.

عملیات رهگیری منجر به 133 دستگیری پس از آن در سال 2011 آغاز شد.

تاکتیک های مخفی کارآگاهان با استفاده از پرسش شده است توسط وکلای دفاع جنایی که می گویند برخی از روش های غیر قانونی.

“این قانون اعلام کرده است برای چندین دهه است که دولت نمی تواند تولید جرم و جنایت نشان می دهد به شهروندان است که آنها مرتکب جنایات گفت:” ساراسوتا وکیل Andrea Mogensen که نماینده یکی از متهمان, Jason Ross DeMare بازداشت در عملیات رهگیری. “آنچه که قرار است انجام شود این است که تشخیص جرم و جنایت که در حال حاضر وجود دارد. راه آن راه اندازی شده است انجام نمی دهد که. وجود دارد خطرات قابل توجهی است که شهروندان خواهد بود در یک شبکه که اقدام به ارتکاب جنایات در حال حاضر.”

DeMare, 40 دستگیر شد در طول عملیات رهگیری V در سال 2018 است. او به اتهام سوم-مدرک جرم استفاده از یک کامپیوتر به درخواست یک کودک به ارتکاب یک عمل جنسی و درجه دوم جنایات سفر به درخواست یک کودک به ارتکاب اعمال جنسی و هرزه و شهوت انگیز و رفتار مربوط به یک کودک زیر 16.

کلانتر گفت که او تا به حال قبل از دستگیری برای باتری جعل سند نقض آزادی مشروط و در اختیار داشتن ماری جوانا و متعلقات.

اتهامات عنوان شده علیه او به وجود آمد زمانی که او ساخته شده در تماس با یک کلانتر کارآگاه است که راه اندازی ساختگی مشخصات 18 ساله ای به نام “کهربا” در سایت دوستیابی Meetme.com.

با توجه به اسناد دادگاه کارآگاه تظاهر به “کهربا” گفتگو و flirted با DeMare آنلاین و متن پیام برای چهار روز به عنوان یک فرد بالغ قبل از آشکار در روز پنجم است که او جزئی بود.

خود معاشقه شامل برخی جنسی کنایه و کارآگاه ارسال DeMare عکس مسئله به کهربا. گفتگو صمیمی تر شد به عنوان آنها برنامه ریزی شده برای دیدار با.

هنگامی که برنامه های خود را تبدیل به بتن کهربا گفت DeMare او تنها 14 سال سن دارد.

DeMare سعی کردم به پیدا کردن دوستان با کهربا و به او گفت که آنها نمی توانند رابطه جنسی داشته به دلیل آن را غیر قانونی بود. کهربا سعی کردم او را متقاعد کند که یک رابطه جنسی ممکن بود با وجود سن او اسناد دادگاه دولت است.

DeMare بود و تمایلی اما در نهایت در پاسخ به کهربا پیشنهادات جنسی نظرات در مورد آنچه که او انجام می دهد اگر او 18. آنها رد و بدل “selfies” اما DeMare از او خواست به ارسال عکس.

آنها توافق کردند به صحبت در گوشی و کهربا گفت که او “واقعا 14” و او به یاد او که او می تواند به مشکل قانونی اگر آنها رابطه جنسی داشته است.

کهربا در ادامه به مطبوعات DeMare و او پیشنهاد آنها را قطع کردن و دود ماری جوانا. او ادامه داد: به فشار DeMare به جنسی نظرات و به او گفت که چگونه هیجان زده او بود. او پرسید: برای جزئیات و اگر او تا به حال کاندوم با توجه به اسناد دادگاه.

زمانی که DeMare منحرف کهربا استفاده از تاکتیک های ذهن خود را تغییر دهید. او cajoled او شکایت در مورد بی میلی او را متهم کرد که او را از ترس و مطمئن باشید او می تواند به او اعتماد کنند.

زمانی که DeMare توافق برای آمدن او به ارمغان بیاورد و نه مواد مخدر و یا کاندوم دادگاه اسناد وزارت امور خارجه.

در مدارک شنوایی در حرکت به اخراج این مورد دادگاه مشخص شد که DeMare ملاقات کرده بود بار خود را به ایجاد عدم قصد ارتکاب جرم است. دادگاه حکم داد که دولت تاسیس شواهدی از سفر به دیدار جزئی و DeMare را به دام افتادن دفاع شکست خورده است.

او بعد از تو هیچ مسابقه برای سفر به دیدار یک جزئی و دو نفر دیگر به اتهام اخراج شدند. او محکوم به 2 سال, 7 ماه و 20 روز در زندان و فرستاده شده به Moore Haven Correctional Facility در Glades شهرستان است.

DeMare نیز تعیین شده به عنوان یک مجرم جنسی با طول عمر ثبت نام مورد نیاز است.

اما در دادگاه تجدید نظر, فلوریدا, دوم دادگاه تجدید نظر قاضی موریس Silberman معکوس حاکم و remanded پرونده برای تخلیه به دلیل اجرای قانون در زمان سرب در پیشنهاد رابطه جنسی DeMare و جزئی.

در نظر او Silberman گفت: کارآگاه “coaxed و cajoled” DeMare برای اطلاعات بیشتر به چالش کشیده و بی میلی او توسط impugning عصبی خود را و نشان می دهد او ترسیده بود.

کلانتر دفتر تداوم به رهبری DeMare برای غلبه بر خود بیم و هراس حتی به توصیف اعمال جنسی با یک صغیر Silberban نوشت.

چرا که کلانتر را ناشی از او را به ارتکاب اتهام جرائم و دولت نمی تواند مقابله با دفاع DeMare را به دام افتادن دفاع باید تصمیم گرفته شده است به عنوان یک ماده از قانون قاضی در بر داشت.

بر این اساس Silberman معکوس مورد.

دوم دادگاه تجدید نظر قضات Daniel H. برف و باران و آندریا توس اسمیت توافق با Silberman نظر.

واکنش

کلانتر, سخنگوی Kaitlyn پرز در پاسخ به یک درخواست برای نظر از کلانتر تام شوالیه با یک بیانیه کوتاه.

“این یک واقعیت است-مورد خاص است و ما در حال حاضر در حال بررسی تکنیک های در مورد استفاده می شود برای تعیین اینکه آیا ما را به هر گونه تغییر در روش های ما است.”

دستیار ارشد دولت وکیل کریگ شفر گفت: “ما متعهد به همکاری با و ارائه به روز رسانی و آموزش به ساراسوتا کلانتر دفتر و یا دیگر سازمان های اجرای برای کمک به آنها را بررسی بزرگسالان که مایل به سفر به ملاقات با افراد زیر سن قانونی برای سکس یا که شکار فرزندان ما است.”

مایکل Barfield رئيس جمهور از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت: این مورد را به دست آورد ایالت بهره زیرا کلانتر کارآگاهان با استفاده از حیله گری وادار کرد ،

“این مامور اجرای قانون به طور فعال تلاش برای به دست آوردن او را به ارتکاب جرم” DeMare گفت. “است که باید توهین آمیز به هر کسی.”

والت Zalisko بازنشسته رئیس پلیس و پلیس بهترین شیوه متخصص که صاحب فورت مایرز-جهانی بر اساس تحقیقی گروهی به نام کلانتر, روش به دنبال شکارچیان اینترنت “کاملا غیر قانونی است.”

Zalisko گفت: “پلیس نمی تواند تشویق کسی به شکستن قانون برای تنها هدف از ساخت بازداشت. هنگامی که آنها این آزمایش عملیات آنها باید کار با دولت وکیل به طوری که هر چیزی که گفت و انجام می شود می تواند مقاومت در برابر قضایی چالش است.”

Mogensen گفت: نگرش کلانتر کارآگاهان که “اگر آنها می آیند به درب آنها گناه” نامناسب است.

“آنها اهمیتی نمی دهند چه کلانتر, آیا برای دریافت (مظنون) وجود دارد,” او گفت:. “تفاوت در این است که آیا واقعا دولت تشخیص جرایم که در حال حاضر وجود دارد و یا اینکه آیا آنها در حال ایجاد جرم و جنایت نشان می دهد آن و آوردن تمام ابزار از جرم و جنایت. آنها هستند که پیشنهاد حقایق در مورد اول. آنها کسی که پیشنهاد آوردن مواد مخدر آوردن کاندوم. تمام وقت او سازی به دور از جنسیت آنها اعتقاد او بازگشت.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>