دادگاه تجدید نظر سیلی DeSantis فلوریدا ایران در گناهکار رای گیری قانون

یک دادگاه تجدید نظر فدرال حکم داد که یک قانون فلوریدا نیاز به پرداخت جریمه و هزینه های جبران قبل از felons دوباره می توانید رای خود را در حقوق نقض قانون اساسی ایالات متحده را در برابر حفاظت از بند.

تالاهاسی — یک دادگاه تجدید نظر فدرال را لرزاند, فلوریدا, ملت, بزرگترین ریاست جمهوری در میدان نبرد دولت با ائمه جمعه که felons نمی تواند منع از رای گیری که آنها موفق به پرداخت جریمه و هزینه های جبران خسارت ناشی از موارد خود را.

این حکم فقط به 17 felons شکایت کرد که دولت در سال گذشته است. اما آن می تواند به شکل یک مارس دادگاه به چالش کشیدن 2019 دولت قانون که نیاز به پرداخت کامل قبل از حدود 1.4 میلیون محروم فلوریدا می تواند به دست آوردن حق رای.

“دادگاه به اتفاق آراء حکم داد که یک فرد حق رای است و نه مشروط به توانایی خود را برای پرداخت” گفت: Julie Ebenstein یک وکیل با اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا رای گیری حقوق, پروژه میان این سازمان به نمایندگی از felons. “این قانون مدرن روز نظرسنجی مالیات.”

این تصمیم از سه قاضی پنل 11, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر. هلن Ferre سخنگوی رژیم صهیونیستی. ران DeSantis توییتی که فرماندار برنامه ریزی شده به درخواست تجدید نظر این حکم به دادگاه.

فلوریدا قانونگذاران باید پیش بینی felons رای گیری برخورد می تواند در نهایت وزش نسیم تا قبل از دیوان عالی ایالات متحده. یکشنبه حاکم شد آخرین گسترده مبارزه اکنون وارد سال دوم خود را که ناشی از اصلاح 4 تایید شده توسط تقریبا 65 درصد از رای دهندگان فلوریدا در سال 2018 است.

اصلاح و ترمیم حق رای felons که به اتمام بود “همه شرایط از جمله” است که جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری در سال گذشته گفت: شامل حقوقی تعهدات مالی.

DeSantis و مجلس کمک کرده بودند در ماه گذشته زمانی که دادگاه عالی فلوریدا تایید روحانی در تفسیر است. اما ایالات متحده در منطقه قاضی رابرت Hinkle است که انتظار می رود به ریاست مارس دادگاه را رد کرد که نمایش پاییز گذشته در مسدود کردن این قانون از منع 17 felons از ثبت نام برای رای دادن.

استیناف پنل پشتیبانی Hinkle به حاکم کرد و گفت: این قانون ناقض قانون اساسی را در برابر حفاظت از بند چون میله felons از رای گیری تنها به دلیل توانایی خود را به پرداخت.

“این غیر قابل انکار است که (تعهد مالی) نیاز مجازات کسانی که توان پرداخت بیشتر به شدت از کسانی که می توانند” دادگاه تجدید نظر گفت.

یک تجزیه و تحلیل توسط دانشگاه فلوریدا دانشمند علوم سیاسی دانیل اسمیت که شهادت در اوایل شنوایی قبل از Hinkle به این نتیجه رسید که 80 درصد از فلوریدا felons را برجسته حقوقی تعهدات مالی ترک آنها را فاقد شرایط لازم تا زمانی که این بدهی ها پرداخت می شود.

بسیاری از مدیون ده ها هزار دلار — به خصوص در دادگاه دستور اعاده معنی است که آن را ممکن است غیر ممکن است برای این felons از همیشه مجدد خود رأی است.

اما از بین بردن پرداخت مورد نیاز می تواند به روشن راه را برای اضافه کردن تعداد زیادی از رای دهندگان جدید به فلوریدا رول بالقوه تغییر تعادل سیاسی در یک کشور است که در حال حاضر یک بازی شیر یا خط-تا زمانی که آن را می آید به انتخابات.

ACLU, NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق و Brennan Center for Justice at New York, دانشکده حقوق دانشگاه در میان کسانی که به چالش کشیدن قانون فلوریدا.

دزموند مید مدیر اجرایی فلوریدا حقوق مرمت ائتلاف کمک کرد که منجر به کمپین قرار داده است که متمم 4 قبل از رای دهندگان اذعان کرد که استیناف حکم را به چالش با رهبران جمهوری خواه.

“وجود دارد بسیاری از مراحل در این سفر” مید گفت. “وجود دارد بسیاری از سطوح است که باید به قبل از ما می تواند ادعا نوعی پیروزی است.”

اما با 2020 انتخابات ریاست جمهوری به خوبی در جریان است و فلوریدا, مارس 17 اولیه کمتر از یک ماه دور — مید گفت: این مهم است که کسانی که به دنبال رای بیشتر وضوح از دادگاه.

“ما در حال صحبت کردن در مورد انجام آن پس از انتخابات” او گفت:. “ما در حال صحبت کردن در مورد انجام آن در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im