دادگاه تجدید نظر: مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتباه منحرف $2.5 B برای مرز دیوار

سان فرانسیسکو — یک دادگاه تجدید نظر فدرال در روز جمعه در برابر حکومت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در انتقال آن از $2.5 میلیارد دلار از پروژه های ساخت و ساز برای ساخت بخش های از مرز ایالات متحده با مکزیک حاکم آن را به طور غیر قانونی sidestepped کنگره است که می شود به تصمیم می گیرید که چگونه به استفاده از این وجوه است.

در دو نظرات 9 متحده مدار دادگاه تجدید نظر موافقت با یک ائتلاف از مرز متحده و گروه های زیست محیطی که ادعا انتقال پول غیر قانونی و ساختمان دیوار را مطرح و تهدید های زیست محیطی.

این احکام شد آخرین پیچ و تاب و در نبرد قانونی است که تا حد زیادی از بین رفته مغلوب ساختن پیشی جستن راه است. در ماه ژوئیه گذشته دادگاه عالی اجازه $2.5 میلیارد دلار صرف می شود در حالی که دادخواهی ادامه داد: حد تاثیر از آخرین تجدید نظر دادگاه است.

دولت در حال حاضر اعطا مقدار زیادی از پول, از جمله $1.3 میلیارد دلار در آریزونا که اعلام شد در ماه گذشته. مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید یوما روز سه شنبه به مناسبت اتمام 200 مایل از مرز دیوار در طول دولت او بسیار از آن با انتقال بودجه نظامی که 9th مدار پنل غیر قانونی در بر داشت.

پس از $2.5 میلیارد انتقال بودجه نظامی پنتاگون منحرف یکی دیگر از $3.6 میلیارد دلار است که یک دادگاه تجدید نظر در نیواورلئان حکومت در ماه ژانویه می تواند صرف.

هنوز منتقدان از مغلوب ساختن پیشی جستن دیوار ستایش احکام نماز جمعه برای حفظ قانون اساسی است که کمک های مالی کنگره قدرت را از کیف پول است.

“بودجه که او در pilfering که اختصاص توسط کنگره حیاتی برای حمایت از امنیت و رفاه مردان و زنان شجاع در مدرسه و همچنین خانواده های آنها گفت:” مجلس نانسی پلوسی کالیفرنیا از حزب دموکرات.

9 مدار حکم داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نه تنها فاقد قدرت به اجازه انتقال وجوه “بلکه نقض صریح قانون اساسی منع طراحی شده برای محافظت از آزادیهای فردی.”

رای گیری در هر دو احکام بود 2-1 با قضات منصوب رئیس جمهور سابق بیل کلینتون در اکثریت و یک تهمت نامزد مخالف.

این پنل گفت: دولت اقدام به ساخت دیوار مرزی بدون حصول اطمینان از انطباق با هر گونه مقررات زیست محیطی در نتیجه آسیب رساندن به منافع سیرا اعضای باشگاه که بازدید از منطقه مرزی برای پیاده روی و تماشای پرنده و دیگر فعالیت های تفریحی.

این پنل نیز برگزار شد که دولت موفق به نشان می دهد که ساخت و ساز خواهد توقف جریان غیر قانونی مواد مخدر. آن گفت: دولت تا به حال استناد به مواد مخدر آمار اما آدرس نیست, چگونه دیوار را بر مشکل است.

“قوه مجریه را شکست به نمایش در بتن از نظر که منافع عمومی به نفع یک مرز دیوار است به خصوص قابل توجه به این که کنگره تعیین شمشیربازی به کاهش بودجه اولویت و وزارت دادگستری را امتیاز داده به خلاف نتیجه” اکثر نوشت.

کاخ سفید گفت: تصمیم گیری نمی خواهد از تداخل با توانایی خود را به ادامه ساخت دیوار و اشاره کرد که دیوان عالی کشور را لغو بسیاری از دادگاه احکام.

پس از دیوان عالی کشور به چراغ سبز سال گذشته شروع به کار بر روی دیوار با استفاده از وزارت دفاع به وزارت دادگستری قول داد به ادامه دفاع از تلاشهای دولت برای حفاظت از مرز جنوبی.

کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا که منجر 20-دولت ائتلافی از وکلای عمومی شکایت کرد که دولت با ستایش از تصمیم دادگاه.

“در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دزد بودجه عمومی برای ساخت غیر مجاز دیوار در مرز جنوبی, خانواده ها در سراسر کشور در حال مبارزه به پرداخت صورتحساب خود را” بکررا گفت. “آنها شایستگی این را می دانم که خود را سخت به دست آورده دلار می رویم که در آن کنگره در نظر گرفته شده به نفع آنها و جامعه خود را.”

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا که شکایت از طرف باشگاه سیرا و مرز جنوبی جوامع ائتلاف گفت: اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تجدید نظر پرونده را به دیوان عالی کشور که در آن آیتالله سیستانی به دنبال جدا کردن بخش هایی از دیوار ساخته شده بودند که با ارتش پول است.

“وجود دارد هیچ ناکارآمدی آسیب هایی که انجام شده است اما ما به عقب خواهد بود قبل از اینکه دیوان عالی کشور در نهایت به قرار دادن یک توقف به این مخرب دیوار گفت:” آیتالله کارکنان وکیل درور Ladin.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>