این مقاله در ابتدا در ظاهر در سالن.

یادداشت سردبیر: زیر پست شامل اخلال گران برای Rian Johnson “چاقو ،

Rian Johnson نشان می دهد در یک مصاحبه تصویری با غرور نمایشگاه جالب قیمومیت اپل در فیلم تولیدات: مردمان بد و شرور شخصیت های در فیلم مجاز دیده می شود با استفاده از اپل. آشکار ساخته شد و به عنوان جانسون بود شکستن محوری صحنه از جدید ترین کارگردان تلاش “چاقو ، صحنه زمانی است که باج درایسدیل (Chris Evans) می رسد در Thrombey خانواده و همه از شخصیت های اصلی همگرا برای اولین بار. چندین شخصیت ها دیده می شود, برگزاری, اپل, از جمله جیمی لی کورتیس’ لیندا درایسدیل اما یک فرد بدون یک محصول اپل است Ransom. “چاقو را” بینندگان می دانیم که باج قاتل در مرکز جانسون رمز و راز قتل است که به معنی این بود از ممنوع بودن ویژه در “چاقو را” با آی فون.

“من نمی دانم اگر من باید بگویم این است یا نه” جانسون می گوید: در Vanity Fair تصویری. “چون آن شخص و یا چیزی اما به دلیل این قراره من پیچ بعدی رمز و راز فیلم که من می نویسم. اما آن را فراموش کرده ام, من به شما بگویم آن را بسیار جالب است. اپل آنها به شما اجازه استفاده از اپل در فیلم اما و این بسیار محوری اگر شما در حال تماشای یک رمز و راز فیلم بد نمی باید اپل در دوربین. هر فیلمساز است که یک پسر بد در فیلم خود را که قرار بود به یک راز می خواهد به قتل من در حال حاضر.”

“چاقو از” باز در تئاتر 27 نوامبر شد و یک برک آوت آمار در گیشه پرفروش $163 میلیون دلار در ایالات متحده و $306 میلیون در سراسر جهان. این مجموع بیش از قابل توجه برای یک فیلم سینمایی بر اساس یک ایده اصلی و موفقیت “چاقو از” راه اندازی کرده است یک حق رای دادن جدید برای Lionsgate. این استودیو اعلام کرد که آن را در حال حرکت رو به جلو در یک “چاقو از” عاقبت به یک بار دیگر نوشته و کارگردانی شده توسط جانسون. عاقبت را پیدا خواهد کرد دانیل کریگ کارآگاه Benoit بلان بررسی یک قتل جدید. جانسون “چاقو را” اسکریپت نامزد بهترین فیلمنامه اصلی اسکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de