برنامه های کاربردی برای ساراسوتا کانتی را وام کسب و کار کوچک برنامه برای باز کردن جمعه نه جمعه

دلار 4.3 میلیون دلار در توسعه اقتصادی بودجه است که به منظور حمایت از کسب و کارهای کوچک رنج می برد به دلیل coronavirus اجتماعی فاصله پروتکل های

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا کانتی — صاحبان کسب و کار کوچک نهفته COVID-19 که مشتاق به استفاده از $4.3 میلیون وام برنامه ساراسوتا کانتی کمیسیون نهایی در روز پنج شنبه باید صبر کنید تا روز دوشنبه به درخواست.

توسعه اقتصادی شرکت ساراسوتا کانتی بود در ابتدا برنامه ریزی شده برای باز کردن برنامه های کاربردی در روز جمعه. اما بازه زمانی تمدید شد چرا که این شهرستان را بخش حقوقی هنوز هم نیاز به زمان برای نهایی کردن موافقتنامه وام.

این برنامه ارائه وام تا $25,000 در هر خواهد بود که هر دو بهره و پرداخت-رایگان برای سال اول و پس از آن بازپرداخت در نرخ بهره از 3.5 درصد در طول سه سال آینده.

صاحبان کسب و کار کوچک در عمل با یک county مجوز کسب و کار برای حداقل سه سال که خود نیز اعمال می شود برای امداد رسانی از طریق فدرال چک حفاظت از برنامه خواهد بود واجد شرایط. کسب و کار با 50 یا کمتر تمام وقت کارکنان واجد شرایط هستند.

تنها صاحبان مستقل پیمانکاران و افرادی که خود اشتغالی و “فرفره” کارگران نیز واجد شرایط. اگر یک کسب و کار برای ورشکستگی زمینه آن روشن خواهد شد پایین.

کسب و کار مجاز به صرف پول در هزینه های عملیات مانند حقوق و دستمزد و آب و برق و اجاره و یا وام مسکن و بیمه و بازاریابی مواد و لوازم.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

سازمان های غیر انتفاعی هستند واجد شرایط برای وام.

کسب و کار تنها می تواند درخواست برای یک وام در ساراسوتا کانتی کسب و کار شماره مجوز و باید برای نشان دادن مشکلات با توجه به COVID-19.

اگر شما دیدار با تمام معیارهای واجد شرایط بودن شما باید زیر اسناد و مدارک تکمیل شده و آماده برای آپلود به برنامه زمانی که برنامه روند باز شده است:

PPP نرم افزار 2018 فرم W-9 فلوریدا گواهینامه رانندگی یا گذرنامه و مالکیت کسب و کار فهرست.

همچنین شما می خواهد نیاز به زیر مکمل اسناد و مدارک برای توجیه درخواست وام:

اشکال 941, 944 و یا 1040 (C برنامه) برنامه K-1, حقوق و دستمزد, ثبت نام از مردم را.

اجاره و یا وام مسکن موافقت نسخه از لغو چک و حواله و رسید اجاره رسید و بانک در بیانیه ای با توصیف.

ابزار اظهارات حساب و بانک در بیانیه ای با توصیف نیز مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>