کمانداران از قرص! دعای صالح! Sah-cah میلی آمپر ساعت-mee! این هفته بهترین آهنگ های جدید.

100 gecs feat. Charli XCX, ریکو, تند و زننده, Kero Kero بونیتو “Ringtone (ریمیکس)”

Gec می کردن هنوز بازندگان ؟ خیلی بد—gec هفته فقط گرفتن آغاز شده بیش از اینجا. “آهنگ های زنگ” شیرین ترین و ساده ترین از این دو pixelated لحن-شکستگی و در حال حاضر که آن افزوده شده است با سه امروز, جالبترین femme صدای شما تقریبا ممکن است آن بازی برای له شما نمی خواهید برای ترساندن ، آیا این به این معنی وجود دارد 103 gecs در حال حاضر ؟

دعای صالح “شب پره”

محلی رپر/خواننده بازده با دیگر مستقل واحد است که نشان می دهد صدای خود را به توانایی برای انطباق با هر نوع الکترونیکی زمینه است که رخ می دهد اعم از Auto-Tune بال بال زدن به فیلتر نشده حیله گر لکه دار کردن. “من قسم می خورم که من از این ساعت”? آنها اشتباه است.

جی Som “یک هزار واژه”

جی Som را Anak Ko به سختی به یک و نیم سال و در حال حاضر Melina Duterte با یک جفت از آهنگ های جدید. بیشتر قابل توجه از این دو ارائه می دهد یک بی محابا jangle متوسط و در عین حال بی نقص صدا و کمی روی حیله و تزویر تغییر وتر فقط زمانی که شما مطمئن شوید که شما می دانید که در آن به رهبری است.

کمانداران از قرص – “رالی روز”

با خود خاردار دو-گیتار اره منبت کاری اره مویی پازل ریف و خشمگین ناله کمانداران بودند هرگز دقیقا undersung اما آنها به سختی overhyped. با وجود یک دوست-آنها-را-ترک مراسم تور در سال 2011 آنها نیست منتشر شد هر موسیقی های جدید از ’90s تا به حال. این دلتنگ آهنگ برای تلفن های موبایل مانند یک حرفه ای خلاصه به جای یک فصل جدید. اما آن را نیز برای تلفن های موبایل مانند کمانداران از قرص.

فوتبال مامان “خون”

نمیخوام دروغ: که جیر جیر از سیمهای گیتار است فقط مرتب کردن بر اساس برنامه ریزی اشتباه این فن از شبیه سازی خود به خودی را هرگز به اندازه کافی از. نیمه های مرتبط: آن هنوز هم باعث می شود من خندیدن وقتی که من فکر می کنم برنی ضمن تشکر از “Sah-cah میلی آمپر ساعت-mee.” رفتن به عقب و دوباره خواندن کل این پاراگراف در صدای او.

خالد feat. افشا – “می دانم که ارزش خود را”

افشای پشت? تولید duo منتشر کرده است دو خوب جدید رقص آهنگ های ماه گذشته, اما به عنوان یک پیش درآمد آنها ارائه شده این همکاری با این فازی ابراز ستاره پاپ (از آنها من هستم علاقه) برای اعتماد به نفس سرود که نمی افروختن اما تراوش همراه سریع. بارهای بهتر از The Weeknd ساخت مانند ’80s, Rod Stewart, من می گویند که.

هر هفته موسیقی ویرایشگر کیت هریس اسهال گسترده musicscape برای شش شایسته آهنگ برای اضافه کردن به شهر Pages’ همیشه در حال گسترش 2020 لیست پخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im