معماران شورش علیه مغلوب ساختن پیشی جستن طرح برای ساختمان های فدرال

دهه فدرال معماری سیاست خواهد بود طرح میتوانست اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به شرح زیر از طریق یک فرمان اجرایی که به بیرون درز شد به Architectural Record on Feb. 4.

با عنوان “ساخت ساختمان های فدرال زیبا دوباره” آن اعلام کرد که سبک کلاسیک معماری – که اشاره به معماری با الهام از ساختمان های تاریخی از یونان و رم باستان – خواهد بود که “ترجیح داده و سبک به طور پیش فرض” برای بسیاری از ساختمان های فدرال.

از آن زمان به بعد موسسه آمریکایی معماران جامعه معماری مورخان اعتماد ملی برای حفظ تاریخی Docomomo و معماری لابی – در میان بسیاری دیگر – باید علنا اعلام کرد مخالفت خود را به منظور.

به عنوان یک مورخ معماری مدرن, سهم من از سوء ظن خود را. در حالی که منظور اجرایی قطعا راستا با برخی از دولت محافظه کار اولویت های من از ترس است که آن را در نهایت سرکوب نوآوری و معکوس اخیر فدرال پشتیبانی از معماری آزمایش.

چه در بخشهای اجرایی ،

این سفارش شامل همه courthouses فدرال و آژانس ستاد فدرال تمام ساختمان های عمومی در واشنگتن و مناطق اطراف آن – آنچه به نام منطقه پایتخت ملی و فدرال تمام ساختمان های عمومی که به هزینه بیش از ما 50 میلیون دلار برای ساخت. به منظور اعمال را برای طراحی ساختمان های جدید و همچنین به تمام بازسازی و یا اضافه شده به ساختمان های موجود.

آن را به معنای سرنگونی موجود “اصول راهنما برای فدرال معماری” صادر شده در سال 1962 توسط آینده دموکراتیک بهداشت ، دانیل پاتریک Moynihan. به جای تحمیل یک سبک Moynihan اصول تاکید بر اهمیت گوناگون “طرح ها است که تجسم بهترین معاصر آمریکایی معماری فکر می کردم.”

در واقع آنها به طور خاص نشان می دهد که “توسعه رسمی سبک باید اجتناب شود. طراحی باید جریان از معماری حرفه ای به دولت” – که دقیقا مخالف آنچه تهمت دستور در حال تلاش برای انجام.

به طوری که پشت اجرایی ،

آن پیش نویس توسط ملی مدنی هنر در جامعه محافظه کار و غیر انتفاعی است که به ترویج کلاسیک سنت در معماری و شهرسازی و هنر. این گروه در نظر معماری مدرن به “شکست” و تلاش برای “کمک به معماری بازگشت به قبل از مدرن ریشه است.” ملی مدنی هنر جامعه ادعا می کند تمام اشکال معماری مدرن “رد سنتی استانداردهای زیبایی و هماهنگی است. در واقع, ‘زیبایی’ یک کلمه ممنوعه” و اشاره می کند که برخی از فروشندگان پیشرو و مدرن معماران بودند فاشیست, نژادپرستان و evinced یک “نفرت از دموکراسی است.”

‘کلاسیک’ می تواند بسیاری از چیزهای مختلف

ایالات متحده بسیاری از ساختمان های دولتی – از کاخ سفید به سمت ساختمان دادگاه عالی – ساخته شده در سبک کلاسیک. با توجه به این فرمان اجرایی به این دلیل که سبک اشاره به معماری “آتن دموکراتیک و جمهوری خواه رم” آن است که قادر به “جسمی نماد” ملت خود مختار آرمان. از سوی دیگر نظم و NCAS توصیف ساختمان های ساخته شده از سال 1962 به عنوان “undistinguished… uninspiring … و حتی فقط ساده زشت” با استناد به نظر سنجی محبوب به عنوان مدرک.

و در عین حال منتقدان شده اند سریع به اشاره است که سبک کلاسیک نیست همیشه نماد آرمان های دموکراتیک خود حکومت.

دیکتاتورها شدند plutocrats و autocrats به مدت طولانی استفاده می شود به سبک کلاسیک برای اتصال عظمت امپراتوری روم را برای خود قدرت. هیتلر و استالین و کیم جونگ ایل از همه مورد علاقه کلاسیک الهام گرفته از ساختمان.

در ایالات متحده وجود دارد قوی کلاسیک سنت نه تنها در پایتخت بلکه در جنوب که در آن کشت و زرع صاحبان مشتاق بودند به ساختن قصرها خود را در سبک نئوکلاسیک – و که در آن این معماری سنت است که هنوز زنده و سالم است. برای مثال ما آن را در ساختمان مانند به تازگی به اتمام ساختمان فدرال و دادگاه در تاسکالوسا،, آلاباما. هنوز دشوار است برای جلوگیری از این واقعیت است که بسیاری از این نئوکلاسیک املاک – این ادعا نمادهای دموکراسی – ویژه محله های جداگانه برای بردگان است.

معمار تام هارپر همچنین باعث می شود ظریف اما نکته مهم که امروز عشق کلاسیک و معماری سنتی اغلب ماسک علاقه نسبت به سنتی فرهنگ اروپایی – و با گسترش گریزی به “دیگر است.” او اشاره می کند که سبک باستانی, معماری سنتی و ضد مدرن و بلاغت غالبا پنهان بیگانه و خشونت انگیزه.

بیشتر اوباما واکنش?

وجود دارد می تواند ساده تر دلیل این فرمان اجرایی ،

مغلوب ساختن پیشی جستن را یادداشت منظور آن است که به سادگی در مورد احیای آرمان های بنیانگذاران و آن را واضح و روشن در مورد هدف خود برای سرنگونی 1962 دستورالعمل های است که اجازه بحث Brutalist سازه مانند J. Edgar Hoover ساختمان در واشنگتن دی سی ساخته شود.

اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن وارد دفتر او به دنبال تضعیف برگردید و بازنویسی میراث سلف خود باراک اوباما ، بنابراین محتمل است که منظور این است که مستقیم در واکنش به یک “رونق ساخت و ساز” رخ داده است که رئیس جمهور اوباما و تامین شد از طریق آمریکا بازیابی و سرمایه گذاری مجدد عمل می کنند. در طول این مدت دولت اوباما کمک ترویج طیف متنوعی از ابتکاری و برش لبه ساختمان های فدرال از کیه Timberlake به سفارت آمریکا در لندن به جدید ایالات متحده دادگاه در Austin, Texas.

این سازه در ترکیب تحریک آمیز طراحی با آخرین پیشرفت در امنیت و در حالی که ترکیب ساخت و ساز سبز سیستم های که با کاهش هزینه های انرژی است. با هم به اعتقاد من آنها پروژه تصویر از یک فن آوری پیشرفته و روشن دولت فدرال ایالات متحده.

بدون توجه به دیدگاه های خود را در معماری کلاسیک محدود کردن طرح به یک سبک خاص را رد سلیقه متنوع و آرمان های مردم آمریکا. این حکم اجرایی خواهد سرکوب نوآوری و پیشرفت در معماری و مهندسی و ساخت و ساز صنعت.

چون زیبایی شناسی و نماد است که به مرکزی برای, کلاسیک, معماری ساختمان – تقریبا تعریف – در حال کم هزینه تر و کمتر انرژی کارآمد تر از به اصطلاح “بالا-عملکرد ساختمان” که تمرکز بر روی هزینه-اثربخشی و ایمنی و پایداری و در دسترس در علاوه بر این به زیبایی شناسی. از طریق سازمان هایی مانند موسسه ملی ساختمان علوم و کل ساختمان طراحی, راهنمای, دولت فدرال در سال های اخیر مشغول به کار شده است برای تولید پیشرفته ساختمان است که مجموعه استانداردهای صنعت و جهان است.

به این دلایل دولت دستور برای, کلاسیک, معماری محدودیتهای معماری توانایی نوآوری و مقابله با مشکلات دنیای واقعی است.

[بینش در صندوق پستی خود را هر روز. شما می توانید آن را با گفتگو خبرنامه ایمیلی.]The Conversation

کای Gutschow دانشیار معماری دانشگاه کارنگی ملون

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons. خواندن این مقاله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im