این LeBron James ناخن پا ؟ یک مینیاپولیس رمز و راز [عکس]

این صدا ممکن است مانند یک آشفته عمل می کنند. (و اگر آن را به شما تصور کنید که چگونه آن را برای تلفن های موبایل به LeBron.) و در عین حال به شنیدن Redditer u/SoDakZak بگویید آن را با قلم مو با عظمت — به طور خاص: عظمت را فرض ناخن بریده-تغییر زندگی خود را. در زمان او مواجه می شوند LeBron James(‘s ناخن پا) او یک “سوپر افسرده” تعمیر و نگهداری مرد رفتن را از طریق حرکات در مرکز شهر, مینیاپولیس, هتل است.

پس از گذراندن صرف 50 سال (!) در posession از (آنچه که او فکر می کند) بسکتبال بزرگ را به ناخن پا SoDakZak یک انسان جدید: روشن, شاد, ازدواج شده و در نهایت تعقیب رویاهای خود را خلاقانه.

SoDakZak گرفت داستان خود را به طرفداران بسکتبال در وب سایت r/NBA subreddit این هفته و آن را با چرخش گیج کننده است, منزجر کننده, heartwarming, نشاط بخشی, گیج کننده… ما نفرت انگیز گفت: در حال حاضر ؟ خواننده متوجه شد که یکی روی فرش و بعد رفت دنبال بقیه آنها.

اگر این داستان است که به باور این Redditer با اشاره به ژانویه 8, 2016 زمانی که LeBron و کلیولند کاوالیرز ضرب و شتم مینه سوتا تیمبرولوز 125-99. بعد از آن که در سال کاوالیرز خواهد برنده قهرمانی NBA حق رای دادن را برای اولین بار در تاریخ و اولین عنوان ورزشی از هر نوع که برای شهرستان از سال 1964. بنابراین شما می توانید می گویند این ارز کار می کرد برای هر دو طرف.

آنها بسیار متفاوت SoDakZak و LeBron James. هر خالی از سکنه است یک سوال. SoDakZak در زمان خود به ق و آن این است که: چگونه می توانم این “رسما تایید” برای اثبات آنها در واقع “واقعی” مقاله ؟

LeBron را پرس و جو است که در یک بار ساده تر و پیچیده تر: آیا آن مرد تعمیر بخاری نگاهی به من لعنتی ناخن بریده? آن را در گذشته پاسخ داده شده است.

در زیر بخوانید ق داستان را در تمامیت آن.

شما استقبال می کنید ؟

من به عنوان یک هتل تعمیر و نگهداری برای سال. آن را پر زرق و برق و دیوانه آن که چگونه بسیاری از سال من اجازه رفتن بر روی خلبان اتوماتیک. من فوق العاده افسرده و افسردگی که رشد هر روز.
هتل من مشغول به کار در یک مجلل محل در مینیاپولیس. ما اغلب تا به حال برخی از افراد مشهور و اقامت وجود دارد به خصوص تیم های ورزشی ما به عنوان نزدیک به هدف زمینه و هدف مرکز.
یک شب ژانویه در سال 2016 من احساس فوق العاده افسرده (بست طولانی مینه سوتا زمستان) زمانی که من کردم به نام به یکی از خوب سوئیت. وجود دارد موضوع را با بخاری. من بالا برود و چه کسی پاسخ های درب اما Lebron fricken جیمز! او توضیح می دهد به من که خود بخاری تا به حال فقط به طور قابل توجهی کاهش و آن را سرد. او فوق العاده خوب و ترک آماده شد که شب بازی در برابر T-گرگ. (مرد ما به کرات برای این Wiggins بچه در اطراف آن.)
بنابراین او را در حمام/حمام آماده در حالی که من انجام بدم تعمیر بخاری. در حالی که من پایین بر روی زانو های من چک کردن بخاری من متوجه چیزی روی زمین…. یک ناخن! من نگاه کردن در پشت میز و روی آن یک ناخن کلیپرز او باید فقط با استفاده از شده است. این ناخن بزرگترین ناخن من همیشه می خواهم دیده می شود و tbh این نوع gnarly. من به سرعت آن را برداشت و به اطراف نگاه من در بر داشت چند کل ناخن و یک زن و شوهر از خرده ریز. همه در همه, من در بر داشت 11 تکه ای از ناخن است که به اعتقاد من به او (ما خیلی کاملا خلاء مجموعه هر روز). من آنها را نگه داشته به پایان رسید و من کار کردم و از وجود دارد.
وقتی که من به خانه من فقط نشسته وجود دارد به دنبال در ناخن انگشت پا خود روی میز من است. برای طولانی ترین زمان من فقط آنجا نشسته خیره در آنها. من رول آنها را در انگشتان من و من فقط توانستم بیش از این واقعیت است که من (احتمالا) تا به حال بخش هایی از Lebron James در دست من!!
پس از مدتی شروع کردم به فکر کردن بیشتر افسرده افکار دوباره در مورد کار من. من پس از آن با خودم فکر کردم; Lebron همه را دارد. او و خانواده و شهرت و ثروت و او بسیار خوب در فرد است. شما می دانید شدن را در خودم در مورد موفقیت دیگران.
من پس از آن نگاه در این gnarled ناخن من سرچشمه بالا و پایین بین انگشتان من و متوجه شدم: Lebron. جیمز. است. فقط. A. مرد. مانند. من.
او برای رسیدن به جایی که او است. او می رود و می شود آنچه او می خواهد. خانواده ؟ انجام می شود. شهرت ؟ او گردد داستان خود را. پول ؟ او آنچه را که او دوست داشت و دستش به پرداخت عادلانه خود را شدیدا تکان بدهم. او دوست دارد آنچه او می کند و او دوست دارد زندگی اش را و تاکو شنبه….و در عین حال او را به نشستن…. هر ماه…. درست مثل من…. و کلیپ های خود را با ناخن پا.
برای برخی از این دلیل آن را همیشه با من گیر کرده. این نوع مانند تحقق رئیس جمهور برای قرار دادن شلوار خود را در صبح بیش از حد و یا پاپ است برای پاک کردن خود را تمیز کردن در حمام, درست مثل من و شما. ما همه فقط مردم.
در ماه های آینده من ذخیره پول خود را و شروع به از شیر گرفتن خودم از کار من من نمی خواهم. به تازگی من ترک هستم و در حال حاضر به دنبال رویای من: طراحی کارت بازی! این در زمستان سال گذشته من در نهایت موفق به گام تا و کارت بازی است که زمانی که من بازگشت از ماه عسل در دو هفته خواهد بود چیزی است که من می توانید تمرکز بر روی آوردن به پر ثمر. با تشکر از همه LeBron و (احتمالا) ناخن پا خود را.
احساس می کنم که من می خواهم به آن را به طور رسمی تایید کرد که این خود ناخن پا. بهترین راه و یا شرکت در سراسر NBA به بررسی کنید که چیزهایی مانند نیوجرسی را هدبند, خایه ها, ناخن پا, کفش و غیره… آیا واقعی است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>