ما آماده برای گرفتن جدی در مورد صرفه جویی در ما زنده سالن های موسیقی?

سالن های موسیقی اولین کسانی بودند که کسب و کار به طور کامل یک بار coronavirus شروع به گسترش در U. S و آنها به احتمال زیاد خواهید بود آخرین مکان برای بازگشایی شده است. چگونه بسیاری از مورد علاقه خود را به باشگاه ها را برای زنده ماندن طولانی خاموش شدن? و چه خواهد شد زندگی می کنند تجربه بود یک بار سالن شروع به میزبانی نشان می دهد دوباره ؟

هیچ کس نمی تواند با اطمینان بگوید. اما هر کسی که دوست دارد موسیقی زنده باید نگران آینده آن است.

یک بررسی اخیر از 2000 صنعت موسیقی حرفه ای انجام شده توسط هیئت ملی مستقل برگزاری انجمن (NIVA) نشان داد که 90 درصد از مستقل برگزاری صاحبان خانم و آقای بوکر و مروج احساس می کنید که اگر خاموش شش ماه طول می کشد و آنها را دریافت نمی فدرال کمک های مالی آنها را مجبور به باشگاه خود را به طور دائم.

هزاران شغل از دست خواهد داد. در این سناریو که تلفات هنرهای خلاق صحنه درست زمانی که ما به آن نیاز دارید بیشتر.

برای کمک به جلوگیری از که NIVA (led توسط خود رئیس جمهور Dayna فرانک صاحب خیابان اول) آغاز شده است #SaveOurStages جنبش مونتاژ هنرمندان, طرفداران موسیقی و محل کارکنان و صاحبان فشار کنگره به تصویب قانون فراهم می کند که فدرال کمک های مالی, بیمه بیکاری, بیمه تعویق مالیات و رهن و اجاره تحمل به توقیف سالن های موسیقی در تمام 50 ایالت.

انگلستان معادل #LetTheMusicPlay فقط کمک به عبور تاریخی £1.57 میلیارد بسته امداد برای بریتانیا تئاتر, سالن های موسیقی و موزه های این دوشنبه گذشته که امکانات £270 میلیون وام و £880 میلیون دلار کمک مالی به فرهنگ و هنر صحنه در سراسر انگلستان آن را به یک مقایسه—شاید حتی بیشتر—تعهد از دولت آمریکا برای کمک به قید وثیقه ایالات متحده در صحنه موسیقی.

بعد از یک نامه رسمی فرستاده شده به خانه در ایالات متحده و رهبران مجلس سنا در ماه آوریل ابراز نیازهای خود NIVA فقط فرستاده رسمی هنرمندان در نامه ای به کنگره امضا شده توسط بیش از 1100 گروههای نوازندگان و هنرمندان از جمله بیلی Eilish ویلی نلسون طرقه, کالاهای اساسی, لیدی گاگا, کلدپلی, Foo Fighters Kacey Musgraves, André 3000, Bon Iver, Robert Plant, بیلی جوئل و لئون پل. در این نوازندگان دولت:

“ما از شما می خواهیم برای حمایت از NIVA درخواست برای کمک به طوری که این معشوق سالن می تواند بازگشایی زمانی که آن را بی خطر به استقبال ما و طرفداران ما پشت در. سقوط این عنصر بسیار مهم در صنعت موسیقی به اکوسیستم می تواند ویرانگر باشد. مستقل سالن در حال درخواست برای یک سرمایه گذاری برای تضمین آینده خود و نه جزوه. اگر این مستقل مکانهای نزدیک برای همیشه شهرستانها و شهرهای سراسر آمریکا نه تنها خود را از دست بدهند فرهنگی و سرگرمی, قلب, اما آنها را از دست بدهند موتور که در غیر این صورت یک راننده اقتصادی تجدید برای همه کسب و کار است که آنها را احاطه کرده.

“با احترام و همبستگی ما به عنوان هنرمندان و به عنوان اعضای جامعه خودمان از شما می خواهم به تصویب قوانین فدرال است که کمک خواهد کرد #SaveOurStages.”

طرفداران موسیقی علاقه مند در حمایت از علت می تواند نشانه ای از یک فرم در NIVA سایت گفتن قانونگذاران ایالتی است که صرفه جویی در موسیقی مستقل سالن برای آنها مهم است. شما می توانید همچنین اهدای پول به طور مستقیم به NIVA و یا به صندوق های حمایت از کارکنان سالن های خاص در سراسر کشور است. شهرهای دوقلو موسیقی طرفداران که می خواهند به طور مستقیم کمک به مردم محلی در صنعت سرگرمی که از دست داده اند شغل خود را با توجه به همه گیر می تواند کمک به شهرهای دوقلو جامعه اعتماد یک صندوق امداد برای تمام مردم از سراسر محلی موسیقی و هنرهای صحنه. و شما همچنین می توانید خرید merch به طور مستقیم از بسیاری از این سالن.

Jarett Oulman مالک مشترک از سنت پل آمستردام بار و سالن و 331 باشگاه در شمال شرق مینیاپولیس تا کنون رویکرد مستقیم به چگونه طرفداران موسیقی می تواند کمک به این سالن های زنده ماندن در آینده است. “اولین رای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر” Oulman متحده سادگی. “دوم ذهنی و عاطفی آماده کردن خودتان به پرداخت بیشتر برای نشان می دهد زمانی که آنها می آیند.”

به عنوان نشان می دهد چگونه برگزار خواهد شد هنگامی که موسیقی زنده گرداند Oulman است که هنوز هم بدانند چگونه آن را نگاه کنید. “شما خواهد آمد تا با برنامه های که پایبند به MDH و CDC دستورالعمل هنگامی که آنها در واقع بینانه به انجام برخی از اندازه سالن,” او می گوید. “ظرفیت و عملیاتی نوسانات نیاز به کاهش قابل توجهی قبل از تورهای شروع به رزرو در مقیاس ملی است. این به این معنی دولت به دولت, همه چیز نیاز به ایجاد ثبات قبل از تورهای واقعا پا زدن در. شما نمی خواهد یک تن از اعدام تورهای اگر آنها را مجبور به رها کردن نیمی از تاریخ و تغییر مسیر بارها و بارها فقط به چند کثیف زیر حضور داشتند نشان می دهد. پس از آن مسائل مربوط به سالن های اینجا که تگزاس و کالیفرنیا و آریزونا و فلوریدا داشتن خوشه.”

زمانی که موسیقی زنده, بازگشت, سالن نیاز به آزمایش با آنها چگونه راه اندازی نشان می دهد که برای اطمینان از ایمنی از هر کس که در اتاق در حالی که هنوز هم حفظ خودانگیختگی است که باعث می شود زندگی می کنند نشان می دهد که بسیار جذاب است. بسیاری از باشگاه های محلی در حال حاضر در حال ساخت تنظیمات با Crooners در فریدلی میزبانی درایو را نشان می دهد که در آن concertgoers ماندن در ماشین خود را به عنوان به خوبی به عنوان Lakeside کافه اجرای برنامه در محل. یخچال نیز شروع به میزبان موسیقی زنده در فضای باز پاسیو, شروع با یک دوشنبه شب اقامت در ژوئیه شامل اریک trevor dye.

اما بسیاری از باشگاه ها لازم نیست یک گزینه و عامل در درون دولت موظف 25 درصد ظرفیت فقط از نظر مالی امکان پذیر است برای بسیاری از این سالن های موسیقی. آنها نیاز به کمک از دولت فدرال و آنها به آن نیاز دارید در حال حاضر.

قدرتمند ترین موسیقی بیانیه که خواهد آمد از این لحظه نمی تواند ساخته شده توسط هنرمندان محبوب و ثروتمند به اندازه کافی به ظهور از لحاظ اقتصادی صدمه ندیده است. پیام واقعی و معنای این جنبش خواهد آمد از این نوازندگان که به طور فعال در تظاهرات و ناآرامی و بازسازی جوامع خود. ما نیاز به مطمئن شوید که وجود دارد مراحل را برای آنها قادر به داستان خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>